Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(Rasskee @ 2011 10 13, 16:44)
Taip, storoki, nes niekaip nepavyko gerai teslos istampyti, ji vis plyso ir plyso sad.gif Nors skonis neblogas, ismesti tikrai nereikes smile.gif Tik va, mieliu skonis labai jauciasi... galvojau atves - nesijaus, bet vistiek jaucias sad.gif

gal perkildinai? g.gif zinau is patirties kad ir kokie tie lapai gautusi, skonis - super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasskee @ 2011 10 13, 14:25)

Ir dar klausimelis del galiojimo smile.gif Kada valgyt simtalapi skaniausia ir kiek dienu jis gali stoveti? Noriu sestadienio vakarui issikepti siandien vakare, ar nebus per anksti, ar nesusens? g.gif

Tikrai nebus per anksti. Skaniausias jis trečią dieną. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 10 13, 17:05)
gal perkildinai?  g.gif  zinau is patirties kad ir kokie tie lapai gautusi, skonis - super  thumbup.gif

Greiciausiai sad.gif Kol po viena istampau, tai paskutinis lieka perkiles... O gal visgi blogai, kad ne rankom tesla puse valandos minkau g.gif

QUOTE(liucijabalt @ 2011 10 13, 18:11)
Tikrai nebus per anksti. Skaniausias jis trečią dieną.  thumbup.gif

JTuomet liuks, jau pasautas i orkaite kepti smile.gif Tik va, siandien antras blynas visgi jauciu bus prisviles..labai sunkiai ji gaminau ir dar neaisku kaip iskeps... unsure.gif
Atsakyti
Ilgai ruosiausi, bet pagaliau susikaupiau ir iskepiau pirmaji savo simtalapi.
Aguonu daug nedejau, nes nelabai mes jas megstam.Bet man apacia rieboka gavosi, gal per ilgai skardoj laikiau g.gif
Bandziau ikelti foto, bet man labai didelia nuotrauka ikelia, o kaip sumazinti nemoku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumute*: 15 spalio 2011 - 06:40
user posted image
Atsakyti
Nors ir didelė nuotraka, bet šimtalapis atrodo fantastiškai thumbup.gif .
Atsakyti
Pirmą kartą kepiau šimtalapį. Jau gana seniai, bet dar nesirodžiau tongue.gif Receptas ir visi patarimai apie kepimą iš šio forumo mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Merginos, kiek gali stovet šimtalapis g.gif nes galvoju draugam nusiųsti i uk,ale ar nepasens kol nukeliaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2011 10 17, 06:04)
Merginos, kiek gali stovet šimtalapis  g.gif nes galvoju draugam nusiųsti i uk,ale ar nepasens kol nukeliaus  g.gif


Na neis gi jis metus laiko. Mes visa savaite valgem, tai man i pagaiba jis man skanesnis buvo
Atsakyti
Uzvakar ir as vel kepiau simtalapi. Gavoi labai geras. Slapias, riebus biggrin.gif tik neturejau kepimo popieriaus, tai kai atveso formoj, tai karamele prilipo prie formos biggrin.gif bet nieko, issigramdziau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2011 10 18, 07:59)
Na neis gi jis metus laiko. Mes visa savaite valgem, tai man i pagaiba jis man skanesnis buvo

nea,metus neis tongue.gif kažkur per 4 dienas suvaikščios rolleyes.gif tada bandysiu rizikuot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2011 10 18, 09:38)
nea,metus neis  tongue.gif  kažkur per 4 dienas suvaikščios  rolleyes.gif tada bandysiu rizikuot  ax.gif

Siusk drasiai mirksiukas.gif
Atsakyti