Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(La Perla @ 2011 10 12, 12:03)
aha silikoninej ir niekad neturiu bedu su pyrago isemimu smile.gif

Gal žinai, kokio svorio tas gėris gavosi? nu man iš tos 500g miltų noroms pyragas taškosi į visas puses, kai silikoninėj kepu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 10 12, 12:22)

Aciu.Na ir skaniai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 10 12, 13:03)
aha silikoninej ir niekad neturiu bedu su pyrago isemimu smile.gif

Super! Klausyk, gerą mintį davei. Aš turiu kvadratinę silikoninę formą. O sakyk, taviškės formos koks skersmuo? Ir dar vienas klausimukas - o kepi iš 500g miltų?
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 10 12, 12:05)
Gal žinai, kokio svorio tas gėris gavosi? nu man iš tos 500g miltų noroms pyragas taškosi į visas puses, kai silikoninėj kepu...  doh.gif


as is 1 kg miltu kepu o svorio nezinau... o silikonine forma dedu i normalia skrda dar nes isbega per virsu kazkiek sviestuko..
QUOTE(Loretaus @ 2011 10 12, 12:19)
Aciu.Na ir skaniai atrodo wub.gif


ax.gif
QUOTE(liucijabalt @ 2011 10 12, 12:32)
Super! Klausyk, gerą mintį davei. Aš turiu kvadratinę silikoninę formą. O sakyk, taviškės formos koks skersmuo? Ir dar vienas klausimukas - o kepi iš 500g miltų?

skersmuo manau apie 20 cm gal g.gif o kepu kaip ir rasiau is 1 kg.
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 10 12, 14:29)

skersmuo manau apie 20 cm gal  g.gif  o kepu kaip ir rasiau is 1 kg.

Supratau, ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 10 12, 00:21)
na va maniskio gabaliukas:



Uzpavydejau verysad.gif kodel man nesigauna mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2011 10 12, 18:42)
Uzpavydejau  verysad.gif kodel man nesigauna mastau.gif

gausis, jei ranku nenuleisi 4u.gif mano pirmieji irgi buvo ojojoj ir darbo budavo gaila ir produktu, bet... po truputi po truputi ir pavyksta smile.gif pati irgi mokiausi is cia, sm... seniau darydavau viena klaida: pasirodo skysciu ir biriu produktu kiekis matavimo indelyje skiriasi, t.y. 300 ml pieno ne tiek pat kiek 300 gr miltu. Dabar paprastai atmatuoju: pieno perku 0.5 l pokeli ir atmatuoju lygiai puse o miltu perku Karalisku 1 kg ir beveik visa supilu, lieka tik siek tieks stalo abarstymui. Tada tesla gaunasi kaip tik kaip tik reikiamos konsistencijos.
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 10 12, 10:17)
gausis, jei ranku nenuleisi  4u.gif mano pirmieji irgi buvo ojojoj ir darbo budavo gaila ir produktu, bet... po truputi po truputi ir pavyksta smile.gif pati irgi mokiausi is cia, sm... seniau darydavau viena klaida: pasirodo skysciu ir biriu produktu kiekis matavimo indelyje skiriasi, t.y. 300 ml pieno ne tiek pat kiek 300 gr miltu. Dabar paprastai atmatuoju: pieno perku 0.5 l pokeli ir atmatuoju lygiai puse o miltu perku Karalisku 1 kg ir beveik visa supilu, lieka tik siek tieks stalo abarstymui. Tada tesla gaunasi kaip tik kaip tik reikiamos konsistencijos.



Man pirma tesla net nesigavo, tai ismeciau, nes viska matavau su matavimo indeliais. Si karta sveriau. Bet nesigavo. Na tiek to, sita suvalgysim, bandysiu vel, vyras valgo ir giria, turbut bijo vakarienes negauti lotuliukas.gif . Karalisku miltu pas mane nerasta, as ne LT smile.gif isvis man miltai su skaiciukais tai is kito pasaulio ax.gif
Atsakyti
[quote=La Perla,2011 10 12, 12:22]
prasau:
user posted image
Sveiki,o kai istampot visus lakstus tai dedat aguonas ir sukate ant pagalves ar nukeliat ir tada sukate?
Atsakyti
Kepiau ir as pirma kart si skanesta. Na, kaip gavosi - ivertinkite pacios, atiduodu nuotraukas jusu teismui smile.gif
user posted image
user posted image
Pats procesas greitas, nes produktus minke duonkepe 30 min. Taip pat joje tesla padalinau i 4 dalis ir leidau pakilti (dariau is puses normos pagal Cipciuko recepta, tai nedaug teslos buvo). Bet tesla plyso, tampesi gan sunkiai, itariu cia visgi reikejo rankomis minkyt... Na, iskepe tai gan gerai, niekas nepridege, nes kepiau silikoninej formoj, susidare grazi tasi karamele, bet vidus noretusi kad butu slapesnis, tai turbut kita kart reisk daugiau sviesto deti.
Papildyta:
Ir dar klausimelis del galiojimo smile.gif Kada valgyt simtalapi skaniausia ir kiek dienu jis gali stoveti? Noriu sestadienio vakarui issikepti siandien vakare, ar nebus per anksti, ar nesusens? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausreka @ 2011 10 13, 08:22)

Sveiki,o kai istampot visus lakstus tai dedat aguonas ir sukate ant pagalves ar nukeliat ir tada sukate?


as kiekviena lapa istampiusi keliu ant stalo, istepu sviestu, pabarstau cukrumi ir ant pagalves tampau kita tada vel perkeliu...
QUOTE(Rasskee @ 2011 10 13, 13:25)
Kepiau ir as pirma kart si skanesta. Na, kaip gavosi - ivertinkite pacios, atiduodu nuotraukas jusu teismui smile.gif


kiek matosi tai lapai per stori
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 13 spalio 2011 - 13:38
QUOTE(La Perla @ 2011 10 13, 13:37)
kiek matosi tai lapai per stori

Taip, storoki, nes niekaip nepavyko gerai teslos istampyti, ji vis plyso ir plyso sad.gif Nors skonis neblogas, ismesti tikrai nereikes smile.gif Tik va, mieliu skonis labai jauciasi... galvojau atves - nesijaus, bet vistiek jaucias sad.gif
Atsakyti