Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(maya @ 2011 10 11, 20:34)
Negrazus  schmoll.gif , nors galiu nufotografuoti, ir nesigavo sluoksniai ir ne bulka gavosi, gal tesla per kieta  g.gif Nesulaukiau vyro, vaikas isprase , kad atpjauciau, tia ir pati paragavau. jauciasi to apdegusio sviesto skonis, ir kietokas toks tas simtalapis g.gif

Simtalapi reikia nors viena para palaikyti, tada susigeria viskas. Sviezia valgyt nepatartina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liucijabalt @ 2011 10 11, 12:59)
Simtalapi reikia nors viena para palaikyti, tada susigeria viskas. Sviezia valgyt nepatartina  mirksiukas.gif



Reiskias vakare valgyti galima bus, nes bus para jau smile.gif
Atsakyti
Va koks nevykelis gavosi sad.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maya: 12 spalio 2011 - 00:45
Noriu pasidalinti savo patirtim.
Pirmus šimtalapius kepiau tešlą kildindama Tuperware dubenyje ir neminkydama. Tešla gaunasi nebloga, bet labai plyšta tampant. Gal perkyla. Šitą būdą dar studijų metais girdėjau, vienos grupiokės mama kepdavo šimtalapius, kadangi rankos pradėjo skaudėti, ji nupirko jai Tuperware indą, sakė, kad mama atsidžiaugti negali. Tešlos receptą laikė visiškoje paslaptyje...

Vakar tešlą didvyriškai minkiau 30 min, net prakaitas nuo nosies varvėjo, rezultatas daug elastingesnė tešla, kuri praktiškai neplyšo.

Man tik kyla klausimas, nejaugi tos moterys, kurios šimtalapius kepa pagal užsakymus, visuos juos išminko rankomis?

Dar turiu vieną klausimėlį patyrusioms kepėjoms:
Ar jūs kiaušinius pilnai išplakate su pienu ar tik lengvai paplakte?
Gal man plyšimą tešlos duoda gerai išplaktas kiaušinis su pienu?
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2011 10 12, 08:22)
Man tik kyla klausimas, nejaugi tos moterys, kurios šimtalapius kepa pagal užsakymus, visuos juos išminko rankomis?

Ar jūs kiaušinius pilnai išplakate su pienu ar tik lengvai paplakte?
Gal man plyšimą tešlos duoda gerai išplaktas kiaušinis su pienu?

Išminko mirksiukas.gif Pati turiu tą tupervarinį puodą, bet šimtalapiui jo nenaudoju - šiaip mielinę tešlą ten minkaus, bet pyragui - ne, kiek ten beplaktum, tešla vis tiek kitokia, nėra to tamprumo.... rolleyes.gif

Ne, pieną supilu ant mielių ir pakilusią pilu į mitlus, tik tada išsiplaku kiaušinius ir supilu į mitlus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangiuk: 12 spalio 2011 - 09:23
QUOTE(La Perla @ 2011 10 07, 07:55)
na einu kepti smile.gif bet pirma pasikursiu zidinuka kad namus prisildyt smile.gif

na va maniskio gabaliukas:
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 10 12, 09:21)
na va maniskio gabaliukas:

apsiseilėjau bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif essen.gif:
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 10 12, 09:22)
apsiseilėjau  bigsmile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif essen.gif:

na tikrai skanus buvo, tik as niekad nededu razinu nes pati ju nemegstu....

beje as visad tampau lapus ant pagalves, buvau kazkada idejus. Is visu variantu- man priimtiniausias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2011 10 12, 10:27)
na tikrai skanus buvo, tik as niekad nededu razinu nes pati ju nemegstu....

beje as visad tampau lapus ant pagalves, buvau kazkada idejus. Is visu variantu- man priimtiniausias smile.gif

gal galit dar ideti kaip tai atrododo? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretaus @ 2011 10 12, 09:59)
gal galit dar ideti kaip tai atrododo? g.gif  4u.gif

prasau:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 10 12, 10:21)


Ne, pieną supilu ant mielių ir pakilusią pilu į mitlus, tik tada išsiplaku kiaušinius ir supilu į mitlus.

Aš darau taip pat kaip ir Dangiuk smile.gif
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2011 10 12, 10:21)
na va maniskio gabaliukas:

Niam niam niam essen.gif
Papildyta:
QUOTE(La Perla @ 2011 10 12, 12:22)
prasau:


La Perla, tu čia silikoninėj formoj kepi ar man tik taip pasirodė?
Atsakyti
aha silikoninej ir niekad neturiu bedu su pyrago isemimu smile.gif
Atsakyti