Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

Uzminkiau tesla antra karta. Savaitgali neiskilo, tai siandien susipirkau naujus miltus ir mieles. Issijojau net miltus doh.gif , nesigaussi karta mesiu visa sita reikala ir gyvensiu be simptalapio biggrin.gif
Atsakyti
Iskilo graziai. Tik istempti juos labai sunku buvo, plysinejo tie lakstai. Perkelti i skarda visai lengva buvo, daugiau bijojau as ji susukti biggrin.gif . Kepa dabar, tikiuosi nesigaus bulka su aguonom ir razinom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2011 09 17, 07:59)
ne neatsisuko, bet kazkaip jis toks kaip suplotas man gavosi, kai susukau viskas buvo gerai, bet vat pradejo kepti tai ziuriu toks kaip supliusko man visas, nu jau iskepe, ziuresiu kaip ten skonis, kita karta gal labiau suspausiu. net nezinau kame beda, nes dabar jis toks ne kaip jusu verysad.gif  labai jau platus gavosi doh.gif



Ir man toks kreivas sleivas gavosi, issiplete per visa inda. Bet jau issiaiskinau, kad reikejo aukstesnio, bet mazesnio. Na tik karta desiu i forma su skyle per viduri ax.gif

O sviestas turi ten inde pasilikti ar ne? Ir ar iskarto ji reikia traukti is indo, ar palikti kol atves?
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2011 10 11, 08:13)
Ir man toks kreivas sleivas gavosi, issiplete per visa inda. Bet jau issiaiskinau, kad reikejo aukstesnio, bet mazesnio. Na tik karta desiu  i forma su skyle per viduri  ax.gif

O sviestas turi ten inde pasilikti ar ne? Ir ar iskarto ji reikia traukti is  indo, ar palikti kol atves?


Reikia palikti simtalapi inde su svietu, sviestas susigers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 04 24, 21:32)
Nu mūsų kaime tokio nėr...  verysad.gif

aš tik pakočioju kiek, kad prasisklaidytų tešla, paskui tampau ant rankų, kažkas panašaus, kaip picų kepėjai....

Va čia mano kepimo proceso dalis (kažkada kitu niku buvau įkėlus foto)....

user posted image
user posted image
user posted image


atsiprašau, kad komentuoju su nuotraukomis.. o tai sakykite, čia tokio dydžio gaunasi visi penki lapai? ar čia yra visa norma ištampyta ir susukta? nes jei tokios dydžio lapai, pas mane apskritai tik vienas stalas virtuvėje, tikiuosi, kad ne mažesnis nei čia... unsure.gif
o tai kai kurios, sako, kad kočioja, bet matyt tada kočioja antrą lapą tiesiog ant stalo, o ne ant sviestuoto ištampyto blyno, tai jau tada reikalingas stalas dar vienas.. pjiuuu ir užsigeidžiau mat pabandyti... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(simisimi84 @ 2011 10 11, 11:57)
atsiprašau, kad komentuoju su nuotraukomis.. o tai sakykite, čia tokio dydžio gaunasi visi penki lapai? ar čia yra visa norma ištampyta ir susukta? nes jei tokios dydžio lapai, pas mane apskritai tik vienas stalas virtuvėje, tikiuosi, kad ne mažesnis nei čia...  unsure.gif
o tai kai kurios, sako, kad kočioja, bet matyt tada kočioja antrą lapą tiesiog ant stalo, o ne ant sviestuoto ištampyto blyno, tai jau tada reikalingas stalas dar vienas.. pjiuuu ir užsigeidžiau mat pabandyti... biggrin.gif

viso stalo ilgis yra 90cm, kaip matot, pyrago ilgis tiek netraukia. Pakočioju aš ne ant stalo, o ant virtuvinės spintelės, ir tampau rankose, kiek pasimesdama ant tos pačios spintelės, o ant stalo kloju tik jau ištampytus ir tepu sviestu....

Nežinau, ar aiškiau, jei dar kas - klauskit. 4u.gif
Atsakyti
Man tai nesigauna toks koks turi buti.Dariau 3 kartus ir visus kartus gavosi kaip bulka.Nezinau ka blogai darau.Tesla nesigauna elastinga,vis plysta ir plysta.Ar gali tam reiksmes turet kokius kiausinius dedi(kaimiskus,ar pirktinius),o gal perkildinu tesla g.gif Nes kol istampau pirmus du,tai likusieji gabaliukai nemazai pakyla.O kai tesla minkot,rankas tepates sviestu ar riebalais?O ir tu pokstelejimu pas mane buna vienas kitas.Paskutini karta skaiciavau tai gal kokius 5 tik tesuskaiciavau. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loretaus: 11 spalio 2011 - 12:50
QUOTE(Loretaus @ 2011 10 11, 12:49)
Ar gali tam reiksmes turet kokius kiausinius dedi(kaimiskus,ar pirktinius),o gal perkildinu tesla g.gif

Nes kol istampau pirmus du,tai likusieji gabaliukai nemazai pakyla.

O kai tesla minkot,rankas tepates sviestu ar riebalais?

O ir tu pokstelejimu pas mane buna vienas kitas.Paskutini karta skaiciavau tai gal kokius 5 tik tesuskaiciavau. doh.gif

Neturi, bent kiek teko, kiaušinių kilmė davė vienintelį skirtumą - snaminiais tešla buvo geltonesnė.

Perkildinimas gali būti plyšinėjimo priežastis drinks_cheers.gif

Aliejum pasitepu, kol minkau.

Būna, kad nepkši visai, bet tešla - puiki. Kažkaip labiausiai linkusi manyti, kad svarbiausi yra miltai ir tešlos kietumas. Geriau iš praių dėt mažiau nei 500g miltų, negu perkietint. Tešla iš esmė sturi būti tokia ribinė - jau prie rankų stipriai nebekimba, bet vienos pakočiot irgi dar negalima.....
Atsakyti
noriu ir as sita grozi issikept bet vis prisibijau kad gali kas nors nepavykti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 10 10, 23:39)
Reikia palikti simtalapi inde su svietu, sviestas susigers  mirksiukas.gif



Aciu, palikau, susigere, tik sunku buvo irstaukti, nes dydis toks nemenkas :)bijojau, k ad nesuluztu. Ir degesiu buvo, net paragavau ant nakties, tikrai karamele pasidare biggrin.gif . Vyras griz pietu namo, pjausim bandysim smile.gif

Kepciau, kol nesigautu normalus, bet labai jau daug sviesto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2011 10 11, 18:30)
Aciu, palikau, susigere, tik sunku buvo irstaukti, nes dydis toks nemenkas :)bijojau, k ad nesuluztu. Ir degesiu buvo, net paragavau ant nakties, tikrai karamele pasidare  biggrin.gif . Vyras griz pietu namo, pjausim bandysim smile.gif

Kepciau, kol nesigautu normalus, bet labai jau daug sviesto  doh.gif


gal šita gražuoli parodysi mums g.gif laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 10 11, 10:11)
gal šita gražuoli parodysi mums g.gif laukiam bigsmile.gif



Negrazus schmoll.gif , nors galiu nufotografuoti, ir nesigavo sluoksniai ir ne bulka gavosi, gal tesla per kieta g.gif Nesulaukiau vyro, vaikas isprase , kad atpjauciau, tia ir pati paragavau. jauciasi to apdegusio sviesto skonis, ir kietokas toks tas simtalapis g.gif
Atsakyti