Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema


Šiaip reikėtu ištirpinti sviestą kad išsiskirtų priemaišos t.y. tos baltos putos. Jų nepatartina dėti ant tešlos..
Atsakyti
QUOTE(oma @ 2011 09 16, 18:43)
Sveikos,
Nusprendžiau ir aš pasidalinti savo šimtalapio receptu. Mano receptas paprastas kaip trys kapeikos.
Reikalinga:
2 pokeliai Mantingos mielinės tešlos (patartina plokštelėm)
2-3stikl. cukraus
400gr. sviesto (PATS GERIAUSIAS, riebalų mišiniai netinka - nesigaus kepinys jei bus prastas sviestas)
aguonų, razinų pagal skonį - kas kaip mėgsta (aš imu 100gr. aguonų ir gerą saują razinų)
1 kiaušinis

Tešlą atšildom, kad būtų galima kočioti. Iškočiojam labai plonai kaip laikraštį. Taip du lakštus iškočiojus patiesiam ant stalo ir kraštelius sujungiam kad gautusi didelis lapas. Kraštus galima pertepti kiaušinio baltymu.. Tada iškočiotą blyną pertepam lyditu sviestu ir gausiai apibarstom cukrumi. Ir taip likusius sluoksnius susluoksniuojam. Gaunasi 5 sluoksniai. Ant paskutinio dedam aguonas ir razinas. Suviniojam, aptepam kiaušinio tryniu viršų o sujungimus kiaušinio baltymu ir dedam į skardą.  Kepam 180laipsniu temp. apie 20-25min.
Skanaus  thumbup.gif


Savaitgali bandziau iskepti, man atrodo kazka netaip padariau blush2.gif . Gavosi viduj visas labai spape, kaip ismirkes sviesta. Beje sviesta isbego i skarda, gal del to kad suviniojus dejau krastus po apacia? ax.gif O gal taip turi buti? Aisku suvalge mano seimina greit, per pusvalandi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2011 09 26, 09:00)
Sveikos, kepėjėlės,
Skaičiau, skaičiau aš temas apie šimtalapius, taip užsikabinau, kad net pora iškepiau. Labai dėkinga už šį nuostabų receptą ir visų pasidalinimą patirtimi.
Mano pirmasis (nespėjau nufotografuoti perpjauto):
user posted image

Antrasis:
user posted image

O čia antrasis perpjautas:
user posted image

Kadangi nesu ragavusi profesionalių, tai ir negaliu pasakyti, ar gerai gavosi, ar ne.
Reiks ieškot, kas ragavo...

nu cia tao nuostabiai atrodo ir dar pirma karta thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos/i gal kas galetu pasakyti adresa ar telefono numeri kur aukstadvaryje yra kepami labai skanus simtalapiai. ACIU
Atsakyti
http://www.interneti...l...p;*/&id=547 Paziurekit si reportaza nuo 31 minutes.
Atsakyti
QUOTE(EIVA @ 2011 10 06, 20:29)
http://www.interneti...l...p;*/&id=547  Paziurekit si reportaza nuo 31 minutes.


Gaila,kad neparode prapjauto bigsmile.gif Nustebau,kad kociojo ir tampe ant miltu,nes zinau tik buda ant aliejaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 10 07, 00:23)
Gaila,kad neparode prapjauto  bigsmile.gif  Nustebau,kad kociojo ir tampe ant miltu,nes zinau tik buda ant aliejaus  blush2.gif

Tikrai, galejo parodyt prapjauta, nes man pasirode, jog labai stori tie lapai buvo...
Atsakyti
na einu kepti smile.gif bet pirma pasikursiu zidinuka kad namus prisildyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liucijabalt @ 2011 10 07, 08:47)
Tikrai, galejo parodyt prapjauta, nes man pasirode, jog labai stori tie lapai buvo...


Vat ir man tas pats pasirode. Kazkaip as kepdama ta tesla tikrai ploniau tampau ... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 10 07, 19:31)
Vat ir man tas pats pasirode. Kazkaip as kepdama ta tesla tikrai ploniau tampau ... blush2.gif

Žinokit, klystat, pažiūrėjau ir aš - patį pirmą kai uždėjo, švietė puikiausiai staltiesė, nėra ten ji stori.... man kur kas įdomiau būtų tešlos sudėtis- labai elastinga pasirodė bigsmile.gif
Atsakyti
Mane irgi sudomino teslos sudetis. Ten paklausykit, ji mini, kad viska supila i vandeni. Gal ne piena, o vandeni naudoja.Ir tikrai daug skystesne tesla ten nei pagal Cipciuko recepta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EIVA: 08 spalio 2011 - 16:59
Kai aš žiūrėjau, man irgi krito į akis tai, kad tešla labiau priminė paprastą mielinę, ji buvo labai elastinga ir tampri, net pavydas paėmė žiūrint, taip lengvai tempėsi. Gal ji daugiau panaši į picų tešlą, reiktų žinovų patarimo.
Atsakyti