Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

Ačiū už pagyrimą.
Vaikai valgo, vyras net į darbą įsidėjo, šeimynai patiko, tai geriausias įvertinimas.
Draugė buvo užsukusi, sakė skanu.
Būtų įdomu, kad kas paragautų, kas yra valgęs profesionalų keptą.

Labai man patiko gamybos procesas, galvojau, kad žymiai sunkiau bus, truputį plyšo lapai, bet kaip pirmiems kartams, tai, aš manau, normalu. Kepti, kepti ir ieškot geriausio varianto, o remiantis čia išsakyta patirtimi, labai lengva bandymus daryti.
Dar kartelį ačiū visoms už tokias nuostabas temas ir tokius išsamius komentarus.
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2011 09 26, 11:18)
Ačiū už pagyrimą.
Vaikai valgo, vyras net į darbą įsidėjo, šeimynai patiko, tai geriausias įvertinimas.
Draugė buvo užsukusi, sakė skanu.
Būtų įdomu, kad kas paragautų, kas yra valgęs profesionalų keptą.

Labai man patiko gamybos procesas, galvojau, kad žymiai sunkiau bus, truputį plyšo lapai, bet kaip pirmiems kartams, tai, aš manau, normalu. Kepti, kepti ir ieškot geriausio varianto, o remiantis čia išsakyta patirtimi, labai lengva bandymus daryti.
Dar kartelį ačiū visoms už tokias nuostabas temas ir tokius išsamius komentarus.

Pritariu mirksiukas.gif Nėra taip sudėtinga kaip atrodo smile.gif O patirtis atneša tik tobulumą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2011 09 26, 08:00)

O čia antrasis perpjautas:


Nu nerealiai skaniai atrodo drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif essen.gif:
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2011 09 26, 09:00)
Mano pirmasis (nespėjau nufotografuoti perpjauto):


aš savo pirmo nefotkinau ax.gif labai jau nefotogeniškas buvo biggrin.gif

taviškiai kai pirmi lai labai thumbup.gif , kuo tuoliau tuo geriau mirksiukas.gif
o dėl plišimo ir man dar kartais pasitaiko,
nežinau čia visom taip buną ar tik man unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 09 28, 10:53)
o dėl plišimo ir man dar kartais pasitaiko,
nežinau čia visom taip buną ar tik man unsure.gif

Ir man buna, kad plysta... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2011 09 26, 09:00)
Sveikos, kepėjėlės,
Skaičiau, skaičiau aš temas apie šimtalapius, taip užsikabinau, kad net pora iškepiau. Labai dėkinga už šį nuostabų receptą ir visų pasidalinimą patirtimi.
Mano pirmasis (nespėjau nufotografuoti perpjauto):
user posted image

Antrasis:
user posted image

O čia antrasis perpjautas:
user posted image

Kadangi nesu ragavusi profesionalių, tai ir negaliu pasakyti, ar gerai gavosi, ar ne.
Reiks ieškot, kas ragavo...


Atrodo puikiai!
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyrimus.
Ryt pora bandysiu kept.
Kažkaip pas mane ilgiau kaip iki kitos dienos pietų neišsilaiko, dingsta... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oma @ 2011 09 16, 18:43)
Sveikos,
Nusprendžiau ir aš pasidalinti savo šimtalapio receptu. Mano receptas paprastas kaip trys kapeikos.
Reikalinga:
2 pokeliai Mantingos mielinės tešlos (patartina plokštelėm)
2-3stikl. cukraus
400gr. sviesto (PATS GERIAUSIAS, riebalų mišiniai netinka - nesigaus kepinys jei bus prastas sviestas)
aguonų, razinų pagal skonį - kas kaip mėgsta (aš imu 100gr. aguonų ir gerą saują razinų)
1 kiaušinis

Tešlą atšildom, kad būtų galima kočioti. Iškočiojam labai plonai kaip laikraštį. Taip du lakštus iškočiojus patiesiam ant stalo ir kraštelius sujungiam kad gautusi didelis lapas. Kraštus galima pertepti kiaušinio baltymu.. Tada iškočiotą blyną pertepam lyditu sviestu ir gausiai apibarstom cukrumi. Ir taip likusius sluoksnius susluoksniuojam. Gaunasi 5 sluoksniai. Ant paskutinio dedam aguonas ir razinas. Suviniojam, aptepam kiaušinio tryniu viršų o sujungimus kiaušinio baltymu ir dedam į skardą.  Kepam 180laipsniu temp. apie 20-25min.
Skanaus  thumbup.gif

Noriu paklausti. Ar kai iskociajat pvz. antra lapa ir ji dadat ant pirmo jis neplysta imant nuo stalo blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lucija @ 2011 09 29, 12:09)
Noriu paklausti. Ar kai iskociajat pvz. antra lapa ir ji dadat ant pirmo jis neplysta imant nuo stalo  blush2.gif  ax.gif

Na ne, neplysta.. Nors kitą kart jei ir atsiranda skylutė nuo kočiojimo tai labai nepergyvenu - suspaudžiu uždėjus ir viskas gerai. Kepant nė kartelio neplyšo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oma @ 2011 09 29, 23:55)
Na ne, neplysta.. Nors kitą kart jei ir atsiranda skylutė nuo kočiojimo tai labai nepergyvenu - suspaudžiu uždėjus ir viskas gerai. Kepant nė kartelio neplyšo.. ax.gif



Savaitgali bandysiu ax.gif iskept
Atsakyti
Mergaites, sakykit o simtalapiui sviesta butinai visiskai istirpinti ar galima ji tik pasildyti iki koses skystumo mases(na nevisai istirpinti) ir tepti ant lakstu?
Atsakyti
QUOTE(rutyte11 @ 2011 10 01, 18:25)
Mergaites, sakykit o simtalapiui sviesta butinai visiskai istirpinti ar galima ji tik pasildyti iki koses skystumo mases(na nevisai istirpinti) ir tepti ant lakstu?

Bet kažin ar tada bus patogu tampyti sekantį tešlos lapą g.gif
Atsakyti