Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(jitute @ 2011 09 17, 17:35)
na ka paragavome....valgomas....skanu bet jau baisiai kimba dantys, tokia kaip karamele labiau gavosi, gal cukraus per daug dejau....bandysiu antra karta butinai kada nors....pirmas kartas nera ko noreti blush2.gif

ten ir turi būti karamelė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif ji yra to pyrago slaptas ginklas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 09 17, 17:37)
ten ir turi būti karamelė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  lotuliukas.gif ji yra to pyrago slaptas ginklas  biggrin.gif

na taip, bet pas mane tiesiog dantys sukimba g.gif ar cia nuo dantu priklauso blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2011 09 17, 18:48)
na taip, bet pas mane tiesiog dantys sukimba g.gif  ar cia nuo dantu priklauso blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Neskit cionai to gerio biggrin.gif
Atsakyti
o kiek laiko jus kepate, cia raso apie pusantros valandos, bet as kepiau beveik valanda ir man jis netgi sakyciau dugnas padege blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2011 09 17, 17:57)
o kiek laiko jus kepate, cia raso apie pusantros valandos, bet as kepiau beveik valanda ir man jis netgi sakyciau dugnas padege blush2.gif

Priklauso nuo orkaitės, bet aš irgi kepu apie valandą drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kepiau su obuoliais, patiko kas ragavo biggrin.gif
prasom pjuvis,

user posted image

o sitas iskeliavo i vestuves
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 09 18, 13:52)
Kepiau su obuoliais, patiko kas ragavo biggrin.gif
prasom pjuvis,


Va pirmasis mane labai domina - kaip apdorojot obuolius? g.gif (mes, beje, kaimynės beveik smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 09 18, 15:36)
Va pirmasis mane labai domina - kaip apdorojot obuolius?  g.gif  (mes, beje, kaimynės beveik  smile.gif )

burokine tarka sutarkuoju po to idedu cukraus, cinamono, krakmolo smile.gif

[COLOR=yellow]smalsu pasidare bigsmile.gif kuri cia kaimyne g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasta222: 18 rugsėjo 2011 - 15:36
QUOTE(pasta222 @ 2011 09 18, 15:35)
burokine tarka sutarkuoju po to idedu cukraus, cinamono, krakmolo smile.gif

[COLOR=yellow]smalsu pasidare bigsmile.gif kuri cia kaimyne g.gif

Krakmolas turbūt, kad sulčių nepaleistų? g.gif

Miestai mūsų kaimynai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 09 18, 16:55)
Krakmolas turbūt, kad sulčių nepaleistų?  g.gif

Miestai mūsų kaimynai  biggrin.gif


taip, dar nuspaudziu
biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasta222: 18 rugsėjo 2011 - 17:28
Sveikos, kepėjėlės,
Skaičiau, skaičiau aš temas apie šimtalapius, taip užsikabinau, kad net pora iškepiau. Labai dėkinga už šį nuostabų receptą ir visų pasidalinimą patirtimi.
Mano pirmasis (nespėjau nufotografuoti perpjauto):
user posted image

Antrasis:
user posted image

O čia antrasis perpjautas:
user posted image

Kadangi nesu ragavusi profesionalių, tai ir negaliu pasakyti, ar gerai gavosi, ar ne.
Reiks ieškot, kas ragavo...
Atsakyti
QUOTE(daza @ 2011 09 26, 09:00)
Sveikos, kepėjėlės,
Skaičiau, skaičiau aš temas apie šimtalapius, taip užsikabinau, kad net pora iškepiau. Labai dėkinga už šį nuostabų receptą ir visų pasidalinimą patirtimi.
Mano pirmasis (nespėjau nufotografuoti perpjauto):
user posted image

Antrasis:
user posted image

O čia antrasis perpjautas:
user posted image

Kadangi nesu ragavusi profesionalių, tai ir negaliu pasakyti, ar gerai gavosi, ar ne.
Reiks ieškot, kas ragavo...


Daza, tu šaunuolė!!! thumbup.gif Super! Gavosi tikrai labai gerai - sluoksniukai plonyčiai, o taip ir turi būti. Be galo gera matyti tokį puikų šimtalapį clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif Net seilė nutįso... Noriu gabalėlio to skanumo... essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti