Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

Sveikos,
Nusprendžiau ir aš pasidalinti savo šimtalapio receptu. Mano receptas paprastas kaip trys kapeikos.
Reikalinga:
2 pokeliai Mantingos mielinės tešlos (patartina plokštelėm)
2-3stikl. cukraus
400gr. sviesto (PATS GERIAUSIAS, riebalų mišiniai netinka - nesigaus kepinys jei bus prastas sviestas)
aguonų, razinų pagal skonį - kas kaip mėgsta (aš imu 100gr. aguonų ir gerą saują razinų)
1 kiaušinis

Tešlą atšildom, kad būtų galima kočioti. Iškočiojam labai plonai kaip laikraštį. Taip du lakštus iškočiojus patiesiam ant stalo ir kraštelius sujungiam kad gautusi didelis lapas. Kraštus galima pertepti kiaušinio baltymu.. Tada iškočiotą blyną pertepam lyditu sviestu ir gausiai apibarstom cukrumi. Ir taip likusius sluoksnius susluoksniuojam. Gaunasi 5 sluoksniai. Ant paskutinio dedam aguonas ir razinas. Suviniojam, aptepam kiaušinio tryniu viršų o sujungimus kiaušinio baltymu ir dedam į skardą. Kepam 180laipsniu temp. apie 20-25min.
Skanaus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oma @ 2011 09 16, 18:43)
Sveikos,
Nusprendžiau ir aš pasidalinti savo šimtalapio receptu. Mano receptas paprastas kaip trys kapeikos.
Reikalinga:
2 pokeliai Mantingos mielinės tešlos (patartina plokštelėm)
2-3stikl. cukraus
400gr. sviesto (PATS GERIAUSIAS, riebalų mišiniai netinka - nesigaus kepinys jei bus prastas sviestas)
aguonų, razinų pagal skonį - kas kaip mėgsta (aš imu 100gr. aguonų ir gerą saują razinų)
1 kiaušinis

Tešlą atšildom, kad būtų galima kočioti. Iškočiojam labai plonai kaip laikraštį. Taip du lakštus iškočiojus patiesiam ant stalo ir kraštelius sujungiam kad gautusi didelis lapas. Kraštus galima pertepti kiaušinio baltymu.. Tada iškočiotą blyną pertepam lyditu sviestu ir gausiai apibarstom cukrumi. Ir taip likusius sluoksnius susluoksniuojam. Gaunasi 5 sluoksniai. Ant paskutinio dedam aguonas ir razinas. Suviniojam, aptepam kiaušinio tryniu viršų o sujungimus kiaušinio baltymu ir dedam į skardą.  Kepam 180laipsniu temp. apie 20-25min.
Skanaus  thumbup.gif


Reiks isbandyt ir si varianta smile.gif
Atsakyti
sveikutes, pasisoviau ir as simtalapi, bet ziuriu kad jis man yra po truputi, nesuprantu kame reikalas, gal reikejo suspausti stipiriau kai sukau g.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2011 09 17, 17:47)
sveikutes, pasisoviau ir as simtalapi, bet ziuriu kad jis man yra po truputi, nesuprantu kame reikalas, gal reikejo suspausti stipiriau kai sukau g.gif

Nelabai supratau kas atsitiko? Atsisuko šimtalapis? Gal kiaušinio baltymu kraštų nepatepėt?
Atsakyti
QUOTE(oma @ 2011 09 17, 16:17)
Nelabai supratau kas atsitiko? Atsisuko šimtalapis? Gal kiaušinio baltymu kraštų nepatepėt?

Niekada netepu, niekada neatsisuka rolleyes.gif gal plyšo šonai? g.gif
Atsakyti
ne neatsisuko, bet kazkaip jis toks kaip suplotas man gavosi, kai susukau viskas buvo gerai, bet vat pradejo kepti tai ziuriu toks kaip supliusko man visas, nu jau iskepe, ziuresiu kaip ten skonis, kita karta gal labiau suspausiu. net nezinau kame beda, nes dabar jis toks ne kaip jusu verysad.gif labai jau platus gavosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2011 09 17, 16:59)
ne neatsisuko, bet kazkaip jis toks kaip suplotas man gavosi, kai susukau viskas buvo gerai, bet vat pradejo kepti tai ziuriu toks kaip supliusko man visas, nu jau iskepe, ziuresiu kaip ten skonis, kita karta gal labiau suspausiu. net nezinau kame beda, nes dabar jis toks ne kaip jusu verysad.gif  labai jau platus gavosi doh.gif

Gal skarda į plotį labiau nei į aukštį? nes taip būna - kai jis turi, kur plėstis, tai gaunasi toks subliuškęs rolleyes.gif jei skarda mažesnė, bet aukštesnė, tada taip neatsitinka...
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 09 17, 17:01)
Gal skarda į plotį labiau nei į aukštį? nes taip būna - kai jis turi, kur plėstis, tai gaunasi toks subliuškęs  rolleyes.gif jei skarda mažesnė, bet aukštesnė, tada taip neatsitinka...

ooo taip gali buti, o dar pagalvojau, ai kam ji spausti doh.gif blonde konkreciai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2011 09 17, 17:04)
ooo taip gali buti, o dar pagalvojau, ai kam ji spausti doh.gif  blonde konkreciai doh.gif  doh.gif

Nieko, bile skonis geras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 09 17, 17:04)
Nieko, bile skonis geras  mirksiukas.gif

nieko negaliu sakyti, nes dar neragavau smile.gif bet tikiuosi..nes jei bus nekaip, tai bijau kad daugiau rankos nekils bandyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jitute @ 2011 09 17, 17:07)
nieko negaliu sakyti, nes dar neragavau smile.gif  bet tikiuosi..nes jei bus nekaip, tai bijau kad daugiau rankos nekils bandyti blush2.gif

Kils kils - šitas pyragas geras tuo, kad neįmanoma sugadint skonio - net jei gaunasi bulka su aguonom mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
na ka paragavome....valgomas....skanu bet jau baisiai kimba dantys, tokia kaip karamele labiau gavosi, gal cukraus per daug dejau....bandysiu antra karta butinai kada nors....pirmas kartas nera ko noreti blush2.gif
Atsakyti