Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(liucijabalt @ 2011 07 28, 12:10)
Svarbiausia, kad skarda butu aukstais krastais, kad neisbegtu sviestas  smile.gif

aciuks.gif supratau
Atsakyti
na va ir mano simtalapis, aciu panelems uz patarimus, tiek prisiskaiciau, tad viskas gavosi puikiai thumbup.gif , tiesa kepiau antra karta, pirma karta man buvo sukepes per daug, sudziuves ir visoks nekoks doh.gif si karta viskas prasidejo puikiai ir baigesi dar puikiau wub.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 30 liepos 2011 - 10:00
QUOTE(Cool Mama @ 2011 07 30, 10:54)
na va ir mano simtalapis, aciu panelems uz patarimus, tiek prisiskaiciau, tad viskas gavosi puikiai thumbup.gif , tiesa kepiau antra karta, pirma karta man buvo sukepes per daug, sudziuves ir visoks nekoks  doh.gif  si karta viskas prasidejo puikiai ir baigesi dar puikiau  wub.gif
user posted image

user posted image

Saunuole! thumbup.gif Tu cia puse su varske, puse su aguonom kepei ar ne?
Atsakyti
QUOTE(liucijabalt @ 2011 07 30, 17:54)
Saunuole!  thumbup.gif  Tu cia puse su varske, puse su aguonom kepei ar ne?


Oi ne ne, tik su aguonom smile.gif , idejau pakartotinai nuotraukyte, nes mazoje nesimate blush2.gif

Dariau su karaliskais miltais, kilo labai gerai, palikau mazdaug 2 val, ir buvo idealu, dariau ant vkaro nes skaiciau merginos minejo reik palikt pastovet per nakti, iskepusi, leist karamelei susigert. Tad uzsiminkiau tesla kokia 7, palikau pakilti, o tuo metu vaikus ismaudziau, suguldziau ir grizau prie teslos thumbup.gif buvo laaabai gerai iskilus, tampes begalo gerai thumbup.gif
Vyrui aguonos nepatinka, kt syki darysiu gal su kokiais obuoliais ar bananais, nes si karta tai viena as ji ir valgau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cool Mama: 30 liepos 2011 - 18:56
QUOTE(Cool Mama @ 2011 07 30, 09:54)
na va ir mano simtalapis

apsiseilėjau ant vakaro blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cool Mama @ 2011 07 30, 19:55)
Oi ne ne, tik su aguonom  smile.gif  , idejau pakartotinai nuotraukyte, nes mazoje nesimate  blush2.gif 

man tai pat pasirode lyg butu varske biggrin.gif

skanai atrodo thumbup.gif , pamačius pjuvi man kyla noras tuoj kept lotuliukas.gif
Atsakyti
Dievinu si gardumyna wub.gif gaila nesu sutverta tokio stebuklo gaminimui,pavydziu baltu pavydu kurios tai sugeba 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles 4u.gif
Ir as pabandziau- kol gaminau,atrode, kad viskas pavyko 4u.gif Bet, po to , isskepus, pamaciau kelis trukumus:

- skonis vistiek man jautesi, kaip bulkos. Gal sakau riebalu truko? Nes apacia buvo super riebi,o virsus sausokas. Nes kiek ragavusi, tai tikrai nesijaucia mielines bulkos skonis doh.gif
- kol gaminau, labai gerai tampesi, galiu sakyti, kad idealiai- bet iskilo nelabai g.gif Gal kaltas minkymas?Nes minkiau tikrai pusvalandi, bet jokiu puslyciu nebuvo doh.gif

Kaip manot?

aciu uz komentarus, nes ruosiuosi kepti kita savaite gimtadieniui, ir noriu, kad sisyk butu geresnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnutyte27 @ 2011 08 12, 11:01)
Sveikos kepejeles 4u.gif
Ir as pabandziau- kol gaminau,atrode, kad viskas pavyko 4u.gif  Bet, po to , isskepus, pamaciau kelis trukumus:

- skonis vistiek man jautesi, kaip bulkos. Gal sakau riebalu truko? Nes apacia buvo super riebi,o virsus sausokas. Nes kiek ragavusi, tai tikrai nesijaucia mielines bulkos skonis doh.gif
- kol gaminau, labai gerai tampesi, galiu sakyti, kad idealiai- bet iskilo nelabai g.gif Gal kaltas  minkymas?Nes minkiau tikrai pusvalandi, bet jokiu puslyciu nebuvo doh.gif

Kaip manot?

aciu uz komentarus, nes ruosiuosi kepti kita savaite gimtadieniui, ir noriu, kad sisyk butu geresnis smile.gif

g.gif idomu butu pjuvi pamatyti gal ka ir pamatytume kas ne taip
pagal recepta turetu gautis gerai
o kokius miltus vartojai g.gif
Atsakyti
QUOTE(pasta222 @ 2011 08 12, 14:12)
g.gif idomu butu pjuvi pamatyti gal ka ir pamatytume kas ne taip
pagal recepta turetu gautis gerai
o kokius miltus vartojai g.gif


Tai va, kad nenufotkinau doh.gif O miltus naudojau, kaip nurodyta recepte. Gal kitus bandyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnutyte27 @ 2011 08 17, 20:10)
Tai va, kad nenufotkinau doh.gif  O miltus naudojau, kaip nurodyta recepte. Gal kitus bandyti? g.gif

naudok 550 D miltus, recepte nurodyti rupesni miltai jie taip neišsitampo, bent jau man g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasta222: 20 rugpjūčio 2011 - 19:10
Mergaites pasakykit kur klaida padariau, man simtalapio tesla gavos na tokia skystoka, kai issitampiau lakstelius, ir supyliau sviesta ir cukru, na man niekaip nejo jo susukt, jis man ir plyso, ir visas sviestukas isbego verysad.gif
Atsakyti