Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(dangiuk @ 2011 07 27, 11:17)
dvigubo nesu kepusi (neturiu tokios skardos), bet iš 750g miltų man gaunasi apie 2,7kg anakonda.  4u.gif

nu nebūna tas viršus visai sausas, bet kad sausesnis už apačią - faktas  drinks_cheers.gif

na taip visi6kai sausas nebuna, bet apacia tai jau ryskiai slapesne buna biggrin.gif
Dėl šio finto gavau pastaba is ragautoju doh.gif tai kazkaip nepatogu buvo kažka irodineti, geriau juk pasikonsultuoti su zinovemis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2011 07 27, 09:24)

Dėl šio finto gavau pastaba is ragautoju  doh.gif

Matyt, ne dažnai ragavę irnesakyk.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 07 27, 10:33)
Matyt, ne dažnai ragavę irnesakyk.gif hihihi.gif


Gal visai nezino, kas yra simtalapis... ta apacia pati skaniausia ir buna..
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2011 07 27, 10:24)
na taip visi6kai sausas nebuna, bet apacia tai jau ryskiai slapesne buna  biggrin.gif
Dėl šio finto gavau pastaba is ragautoju  doh.gif  tai kazkaip nepatogu buvo kažka irodineti, geriau juk pasikonsultuoti su zinovemis  mirksiukas.gif


Aš tokiem ragautojam kitą kartą jau ragaut neduočiau
lotuliukas.gif
Man apačia ir yra skaniausia,tik nereikia jo dar šilto valgyt.Aš kiek kepiau,tai valgydavom tik kitą dieną.

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 07 27, 13:07)
Gal visai nezino, kas yra simtalapis... ta apacia pati skaniausia ir buna..


100% sutinku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 07 27, 13:07)
Gal visai nezino, kas yra simtalapis... ta apacia pati skaniausia ir buna..


Taip, sutinku! mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2011 07 27, 12:07)
Gal visai nezino, kas yra simtalapis... ta apacia pati skaniausia ir buna..

kad, kaip supratau, pastaba dėl viršaus buvo, mol per sausa g.gif
Atsakyti
QUOTE(Katuliux @ 2011 07 27, 10:14)
Man toks vienas klausimelis iskilo (ar cia taip turi buti) apatinis simtalapio sluoksnis visada zymiai riebesnis (prisigeres daugiau riebalu) negu virsus, kitaip sakant apacia riebi, o virsus beveik sausas. ar taip turi buti ar as kazka ne taip darau  g.gif ?

Virsus tikrai nebuna toks slapias kaip apacia. Jis neturi buti tolygiai slapias ir riebus, uztenka, kad apacia riebi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanta.jjolanta @ 2011 07 27, 09:19)
o gal gali pasakyti kokio svorio tau jis gaunasi? smile.gif

Kad nesveriu as kepiniu.Kepu tik sau,tad ir neydomu koks tas svoris.Siaip,skarda rankose pakilnojus sprendziu,kad kokie nepilni 4kg. ,bet cia tik apytiksliai ax.gif


O tiem ragautojams,kur nori slapio virsaus,visai ne simtalapi reikia valgyt biggrin.gif Nors man jis nera toks sausas,kad butu kazkas netaip.Tiesiog,apacia buna dievisko skonio karameles,o virsus skanus sluoksniuotis ax.gif
Atsakyti
Na ir aš su klausimu,jei iš cypciuko normos darant,tai kur viryklėj skardos būna,tai per didelė būtų?Jetau,jaučiu be ryšio klausimas,bet gal aiškiai paklausiau,t.y, išbėgęs sviestas sugrįš atgal,ar per didelė skarda būtų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 07 27, 21:49)
Na ir aš su klausimu,jei iš cypciuko normos darant,tai kur viryklėj skardos būna,tai per didelė būtų?Jetau,jaučiu be ryšio klausimas,bet gal aiškiai paklausiau,t.y, išbėgęs sviestas sugrįš atgal,ar per didelė skarda būtų? biggrin.gif


Klausimu be rysio nebuna,be rysio buna,kai nepaklausi ir nusivili 4u.gif
Ta skarda,kur yra orkaiteje,manau bus didoka,geriausia kept apvalioje,kad simtalapis neissiplestu i sonus,o ir sviestas tuscioj skardoj dega,bent jau man taip buvo,kai kepiau pirma karta. Ir kaip aukstis tos skardos? Isbeges sviestas,kai istrauki is orkaites,reikia palikt pastovet nors pusvalandi,va tada sviestas susigeria atgal ir buna labai labai skanu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 07 28, 01:39)
Klausimu be rysio nebuna,be rysio buna,kai nepaklausi ir nusivili  4u.gif 
Ta skarda,kur yra orkaiteje,manau bus didoka,geriausia kept apvalioje,kad simtalapis neissiplestu i sonus,o ir sviestas tuscioj skardoj dega,bent jau man taip buvo,kai kepiau pirma karta. Ir kaip aukstis tos skardos?  Isbeges sviestas,kai istrauki is orkaites,reikia palikt pastovet nors pusvalandi,va tada sviestas susigeria atgal ir buna labai labai skanu  ax.gif

Dėkoju biggrin.gif Reiks ieškot didesnės ir apvalios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 07 28, 08:33)
Dėkoju biggrin.gif Reiks ieškot didesnės ir apvalios smile.gif

Svarbiausia, kad skarda butu aukstais krastais, kad neisbegtu sviestas smile.gif
Atsakyti