Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(dangiuk @ 2011 07 11, 15:32)
šitas pyragas puikus tuo, kad produktų sugadinti neįmanoma (na, nebent suskrudintumėt iki angliuko biggrin.gif ): blogiausiu atveju vis tiek bus labai skanus vyniotinis su aguonomis  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(liucijabalt @ 2011 07 11, 14:35)
Pritariu  drinks_cheers.gif

ne į temą, bet va pažiūrėjau į tamstos parašą, liniuotę ir nustebau: mano galvoje buvo susidėliojęs toks stipriai vyresnės moters įvaizdis doh.gif biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 07 11, 15:53)
ne į temą, bet va pažiūrėjau į tamstos parašą, liniuotę ir nustebau: mano galvoje buvo susidėliojęs toks stipriai vyresnės moters įvaizdis  doh.gif  biggrin.gif  blush2.gif

laugh.gif friends.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2011 07 11, 12:31)
Man atrodo, kad čia kaip tik vienas iš pagrindinių gero šimtalapio požymių  blush2.gif

biggrin.gif visko gali buti, matyt man per daug apdegus karamele gavosi,maziau apkepus gal ir skanu butu ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, superkepejos 4u.gif

Kepiau kelis kartus, bet nerandu niekaip priezasties kodel trukineja tesla tampant verysad.gif viena karta mazai, o kita karta daug, nors dariau viska taip pat g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2011 07 21, 09:47)
Sveikutes, superkepejos  4u.gif

Kepiau kelis kartus, bet nerandu niekaip priezasties kodel trukineja tesla tampant  verysad.gif viena karta mazai, o kita karta daug, nors dariau viska taip pat  g.gif

Nepasakysiu, bet vakar ir pati nenutaikiau tinkamos tešlos, nes nepagalvojau apie aplinkos temperatūrą doh.gif Pirmą pasidariau kaip visada gana lipnią. Bet kai namuos arti 30 laipsnių (skersvėjo daryt negalėjau, nes džiūtų tešla), tai tešla taip greitai kilo ir tampant be galo minkšta buvo, kad tiesiog plyšinėjo ant rankų. Antrą kartą užsiminkiau kietesnę tešlą. Bet ar per trumpai minkiau, ar kas, bet ta nesitampė ir plyšo, nes per kieta buvo doh.gif O sviestas tai net nestingo užpiltas ant lakštų doh.gif Sukuant toks jausmas buvo, kad visus sluoksnius į vieną suspausiu... Įtariu, kad abiem atvejais bulkas iškepiau... biggrin.gif
Atsakyti
Labas, pakepineju ir as sita skanesta, skanus gaunasi visada bet grazus retokai smile.gif
tai kreivas, tai per daug apskrudes, tai per daug i sonus isplera kai kepa, nu zodziu...imetu keleta foto doh.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
merginos gal kurios bandete kepti su varske?
Atsakyti
QUOTE(naciuke @ 2011 07 25, 20:57)
merginos gal kurios bandete kepti su varske?

Kepiau ir vis dar kepu biggrin.gif Mano vyrui jis skaniausias.

Pries dvi savaites vel kepiau,kaip visada,puse su aguonom,puse su varske,tik nufotografuot pamirsau ax.gif Is nurodytos normos jau ir nekepu,visda dviguba,tiksliau pilna norma,nes kaip muses atskuba drauges biggrin.gif ir per diena jo nelieka doh.gif
Atsakyti
[Is nurodytos normos jau ir nekepu,visda dviguba,tiksliau pilna norma,nes kaip muses atskuba drauges biggrin.gif ir per diena jo nelieka

o gal gali pasakyti kokio svorio tau jis gaunasi? smile.gif
Atsakyti
Man toks vienas klausimelis iskilo (ar cia taip turi buti) apatinis simtalapio sluoksnis visada zymiai riebesnis (prisigeres daugiau riebalu) negu virsus, kitaip sakant apacia riebi, o virsus beveik sausas. ar taip turi buti ar as kazka ne taip darau g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(jolanta.jjolanta @ 2011 07 27, 08:19)

o gal gali pasakyti kokio svorio tau jis gaunasi? smile.gif


dvigubo nesu kepusi (neturiu tokios skardos), bet iš 750g miltų man gaunasi apie 2,7kg anakonda. 4u.gif
QUOTE(Katuliux @ 2011 07 27, 09:14)
Man toks vienas klausimelis iskilo (ar cia taip turi buti) apatinis simtalapio sluoksnis visada zymiai riebesnis (prisigeres daugiau riebalu) negu virsus, kitaip sakant apacia riebi, o virsus beveik sausas. ar taip turi buti ar as kazka ne taip darau  g.gif ?

nu nebūna tas viršus visai sausas, bet kad sausesnis už apačią - faktas drinks_cheers.gif
Atsakyti