Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

sveikos 4u.gif
o gal kuri esate kepusi simtalapi ne orkaiteje? mociute turi tokia spizine ar kaip pavadint elektrine apvalia forma, daznai joje kugeli kepa, gal joje iskeptu ir simtalapis ir butu maziau apskrudes ir apacia maziau sukepus, nes nelabai man patiko ta simtalapio karameline sviestuota apacia smile.gif bet bijau rizikuot, visgi tiek produktu ? tai gal bandet kuri kazka panasaus? 4u.gif
Atsakyti
Merginos, iskilo klausimas ar ant mieliu tik uzpilat cukru su pienu ar ir pamaisot? Nes mieles kietokos,as jas dar ismaisiau,tai nelabai kyla g.gif
Atsakyti
QUOTE(dome @ 2011 07 08, 13:04)
Merginos, iskilo klausimas ar ant mieliu tik uzpilat cukru su pienu ar ir pamaisot? Nes mieles kietokos,as jas dar ismaisiau,tai nelabai kyla  g.gif

pamaisome mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kepiau siandien pirma karta simtalapi,tiksliau is karto du . Visumoj sekesi neblogai,tik is pirmojo man isbego visas sviestas,nes kepiau torto formoj ir per krastelius isbego sviestas. Antraji kepiau kitoj formoj,tai ten buvo labai daug sviesto. Pagal skoni,sakyciau kad pirmasis buvo per sausas,o antrasis tikrai per riebus. Tai kita karta deciau maziau sviesto,tik zinoma kad jis neisbegtu.
Skonis vis tiek abieju geras,tik su savais nukrypimais smile.gif
Mieles pirmam kartui maisiau su cukrum ir pienu, o antram tik uzpyliau cukru ir piena. Antruoju atveju iskilo labiau mieles.
Tiesa,tesla truputi trukinejo,bet nedaug,o kai minkiau tai tu pokstelejimu buvo bet nedaug.
Atsakyti
mergaites, o kaip jus ta simtalapi laikote iki valgymo? blush2.gif uzdengta maiseliu laikote ar kaip?tarkim, jei valgot ne ta pacia diena, kai iskepat? kiek esu kepusi ka is mielines teslos, tai greit sukieteja, nebent cia del sviesto viskas ne taip greitai vyksta? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimaa: 10 liepos 2011 - 13:08
QUOTE(mylimaa @ 2011 07 10, 14:07)
mergaites, o kaip jus ta simtalapi laikote iki valgymo?  blush2.gif uzdengta maiseliu laikote ar kaip?tarkim, jei valgot ne ta pacia diena, kai iskepat? kiek esu kepusi ka is mielines teslos, tai greit sukieteja, nebent cia del sviesto viskas ne taip greitai vyksta?  4u.gif

As darau taip: kai iskepa ir atsala, suvynioju i maistine plevele arba tiesiog ja uzdengiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dome @ 2011 07 08, 22:10)
Na kepiau siandien pirma karta simtalapi,...Pagal skoni,sakyciau kad pirmasis buvo per sausas,o antrasis tikrai per riebus.

O jūs kitą dieną to antrojo paragaukit ir tada apie skonį spręskit mirksiukas.gif Tikrai nebus per daug sviesto, jei pagal receptą dėjot ax.gif
Nevalgykit šimtalapio tą pačią dieną schmoll.gif Neskanus visai bus, riebus, kad net burnoj velias...

QUOTE(mylimaa @ 2011 07 10, 14:07)
tarkim, jei valgot ne ta pacia diena, kai iskepat?

T pačią dieną ir nevalgykit mirksiukas.gif
Kai atšąla, apvynioju maistine plėvele. Pudrą geriau barstyt prieš valgant, nes po plėvele pastovėjus ištirpsta mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus 4u.gif reiks kept, nu labai jau skaniai atrodo, o ir simtas metu kai ji valgiau praeje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2011 07 07, 17:13)
nes nelabai man patiko ta simtalapio karameline sviestuota apacia  smile.gif 


Man atrodo, kad čia kaip tik vienas iš pagrindinių gero šimtalapio požymių blush2.gif
Atsakyti
o kažin tokio gardumo pirkti nebuna kur? man kaip nelabai kokiai konditerei manau nepavyktu ir laiko kiek ir vargo ir gaila produktu jei neiseitu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(CryMeaRiver @ 2011 07 11, 13:45)
o kažin tokio gardumo pirkti nebuna kur? man kaip nelabai kokiai konditerei manau nepavyktu ir laiko kiek ir vargo ir gaila produktu jei neiseitu  doh.gif

Parduotuvese buna pirkti, bet... skonis patikek, tikrai ne tas... doh.gif Nepirkciau niekad.
Nebent uzsisakytum pas kokia moteriske, kuri kepa simtalapius. Tada sutinku. Ir tai... Visko buna. Cia jau reikia rekomendacijos, kad buvo skanus ir geras mirksiukas.gif zodziu, kad butu tai, kas is tikruju turi buti! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(CryMeaRiver @ 2011 07 11, 12:45)
o kažin tokio gardumo pirkti nebuna kur? man kaip nelabai kokiai konditerei manau nepavyktu ir laiko kiek ir vargo ir gaila produktu jei neiseitu  doh.gif

šitas pyragas puikus tuo, kad produktų sugadinti neįmanoma (na, nebent suskrudintumėt iki angliuko biggrin.gif ): blogiausiu atveju vis tiek bus labai skanus vyniotinis su aguonomis mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti