Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(Neeri @ 2011 07 06, 16:00)
Aišku mano gamybos procesas tetruko pusvalandį

Greiti gi jūs mastau.gif Ale visai nešpėtnas tas "šimtalapis" garbanius blondinas hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tepaluota: 06 liepos 2011 - 15:05
QUOTE(Neeri @ 2011 07 06, 16:00)
nusprendžiau, kad nevargsiu tris valandas vien dėl plonyčių sluoksnių  tongue.gif

Cia tavo apsisprendimas cool.gif Taciau yra vienas dalykas: atsisakydama tu plonyciu sluoksniu - prarandi 70% skonio smile.gif
Sekmes! O siaip saunuole, kad bent jau ryzaisi kepti simtalapi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Neeri @ 2011 07 06, 15:00)
Tie sluoksniai ne tokie jau permatomi, bet skonis dieviškas ir nusprendžiau, kad nevargsiu tris valandas vien dėl plonyčių sluoksnių  tongue.gif

puikus pyragas, bet jau nebe šimtalapis... drinks_cheers.gif mirksiukas.gif be to, ir trijų valandų tam nereikia - net be mechaninės pagalbos mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš su klausimu,nes ryt pora kepsiu biggrin.gif O aguonų masė dedadi viena,t.y nereikia į jas dėt kiaušinio,cukraus,nes aną kartą kai dariau,tai labai išbiro jos
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 07 06, 21:07)
Aš su klausimu,nes ryt pora kepsiu biggrin.gif O aguonų masė dedadi viena,t.y nereikia į jas dėt kiaušinio,cukraus,nes aną kartą kai dariau,tai labai išbiro jos

aš asmeniškai nededu nieko schmoll.gif ir nepasakyčiau, kad jos labai birios būtų... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 07 06, 22:07)
Aš su klausimu,nes ryt pora kepsiu biggrin.gif O aguonų masė dedadi viena,t.y nereikia į jas dėt kiaušinio,cukraus,nes aną kartą kai dariau,tai labai išbiro jos

Permalk butinai aguonas. Mes darom taip: kai sudedam visas aguonas i viena eile, dar siek tiek ant aguonu virsaus uzbarstom cukraus. Ir viskas. Tada jau sukam, formuojam ir t.t.
Atsakyti
Ačiū mergaitės 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 07 07, 08:48)
Ačiū mergaitės 4u.gif  4u.gif

I sveikata! mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,zadu bandyti simtalapi,bet iskilo klausimas del mieliu,cia 25g tai sausu mieliu?
Atsakyti
QUOTE(dome @ 2011 07 07, 10:28)
Sveikos merginos,zadu bandyti simtalapi,bet iskilo klausimas del mieliu,cia 25g tai sausu mieliu?


Slapiu.
Atsakyti
Aciu uz atsakyma,bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dome @ 2011 07 07, 11:03)
Aciu uz atsakyma,bandysiu  4u.gif

Lauksim rezultatų mirksiukas.gif
Atsakyti