Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

O gal atsirastu Kaune galinciu iskepti si skanesta? blush2.gif Na tortus pradejau kept, bet iki simtalapio dar nepribrendau blush2.gif O taip man jo norisi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivir: 22 birželio 2011 - 11:38
QUOTE(vivir @ 2011 06 22, 13:37)
O gal atsirastu Kaune galinciu iskepti si skanesta? blush2.gif  Na tortus pradejau kept, bet iki simtalapio dar nepribrendau  blush2.gif O taip man jo norisi  ax.gif


pabandykit, tikrai nera taip sudetinga kaip atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 06 21, 17:27)
Manau visi kombainai turi minkymo funkcija. Mano 5 metu senukas philips kombainas irgi turi, niekada neminkau rankomis teslos.

butinai pasidomesiu, niekada net tokia mintis nesove i galva biggrin.gif

QUOTE(Agniska @ 2011 06 22, 08:49)
Pas mane Bosh'as,nepamainomas daikčiukas virtuvėje thumbup.gif O minko super drinks_cheers.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikutes

is proto einu del sio skanesto ir labai uzsimaniau simtalapio savo maziuko krikstynom, bet aisku susgribau paskutine minute doh.gif
Gal zinot ar kuri galit iskepti sitam sestadieniui (liepos 2d) simtalapi Vilniuje?!??!!

labai lauksiu pasiulymu i AZ
4u.gif
Atsakyti
sveikos, kepejeles,

gal galit nukreipti, kur Vilniuje kepa simtalapius, teko girdet, kad kazkur Fabijoniskese yra parduotuve. labai reikia ketvirtadieniui (liepos 7), bet kol kas paieskos bevaises.
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2011 06 22, 13:36)
pabandykit, tikrai nera taip sudetinga kaip atrodo  4u.gif

Pritariu,nepabandžius nesužinosit 4u.gif
Atsakyti
Jau ką ką, bet šimtalapį galėčiau valgyti ir valgyti, pati jį kepiau seniai seniai, gal kokį kartą ar du tą tampytą, o šiaip tik iškočioju plonai mielinę tešlą ir kepu. Šiandien taip ėmė ir užėjo noras vėl išsikepti tą tikrąjį, nes pirkti be progos gaila pinigų, o be to skanaus taip ir nerandu doh.gif
Kepiau pagal populiarųjų čia Cypciuko receptą, tik cukraus ir sviesto pagal save dėjau. Galiu pasakyti, kad turėjo gautis tongue.gif , bet truputi apačia neapkepė ir nesigavo ta karamelė, nes , kad sviestas nelašėtų įdėjau skardą po apačia su vandeniu (po kokio 30min kepimo), todėl ir nepaskrudo man. Bet šiaip tai skanu biggrin.gif Aišku, sekanti kartą tikiuosi bus skaniau biggrin.gif Beje dariau iš 1kg miltų ir vieną su aguonomis visuose sluoksniuose, kitą su aguonomis vienam sluoksnyje ir tas ir tas skanūs.
Ši foto nelabai kokybiška, bet taip jau išėjo doh.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neeri @ 2011 07 04, 18:08)
kad sviestas nelašėtų įdėjau skardą po apačia su vandeniu (po kokio 30min kepimo), todėl ir nepaskrudo man.

Tundra... doh.gif Nepyk, bet kas po simtalapiu deda skarda su vandeniu?!!!!!! hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(summersun @ 2011 07 04, 09:30)
sveikos, kepejeles,

gal galit nukreipti, kur Vilniuje kepa simtalapius, teko girdet, kad kazkur Fabijoniskese yra parduotuve. labai reikia ketvirtadieniui (liepos 7), bet kol kas paieskos bevaises.


zinau kad Gulbines imone kepdavo tai mandarine lygtais yra jos parduotuve, jos puslapyje pasiziurek tiksliau
Atsakyti
QUOTE(liucijabalt @ 2011 07 04, 20:17)
Tundra...  doh.gif  Nepyk, bet kas po simtalapiu deda skarda su vandeniu?!!!!!!  hihihi.gif


Aha, aš ir nesuprantu, koks d.... taip sugalvojo lotuliukas.gif Pasirodo, kas tinka vienu atveju, nebūtinai turi tikti ir kitu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Neeri @ 2011 07 05, 10:35)
Aha, aš ir nesuprantu, koks d.... taip sugalvojo  lotuliukas.gif Pasirodo, kas tinka vienu atveju, nebūtinai turi tikti ir kitu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif clap_1.gif
Atsakyti
Na, kadangi jau taip susimoviau pirmadieni kepdama šimtalapį, tai vakar pakartojau kepimo procedūrą. Aišku mano gamybos procesas tetruko pusvalandį, tešlą gamino ir kildino duonkepė, kočiojau vieną lakštą, po kočiojimo dar patampiau jį šiek tiek, įdaraui pridėjau aguonų, džiovintų spanguolių ir razinų daug, daug cukraus , kepiau aukštoje blėkoje ir gavosi thumbup.gif Tie sluoksniai ne tokie jau permatomi, bet skonis dieviškas ir nusprendžiau, kad nevargsiu tris valandas vien dėl plonyčių sluoksnių tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neeri: 06 liepos 2011 - 15:03