Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(elfė @ 2011 06 18, 17:12)
na nėra jau taip sunku tą tešlą minkyt  blush2.gif

Jei tema butum skaicius,tai zinotum,kad kepiau jau simtalapi ir ne viena karta,tad zinau smile.gif O kai pecius skauda taip,kad vaiko ant supyniu negali pasupt,tai teslos minkymas prilygsta ziauriam kankinimui.


BP84,paskaityk ankstesnes temas,man atrodo,kad merginos bande ir kombaine minkyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2011 06 19, 15:52)
Jei tema butum skaicius,tai zinotum,kad kepiau jau simtalapi ir ne viena karta,tad zinau  smile.gif  O kai pecius skauda taip,kad vaiko ant supyniu negali pasupt,tai teslos minkymas prilygsta ziauriam kankinimui.
BP84,paskaityk ankstesnes temas,man atrodo,kad merginos bande ir kombaine minkyt  mirksiukas.gif

Ne tik temą seku, bet ir pati labai daug kepu. Kartais kasdien ir ne po vieną iškepu ax.gif Todėl ir sakau iš asmeninės patirties. O kad ką nors skauda, tai ne tu viena tokia. Aš pvz. pati po stuburo operacijos, o dar ir kita išvarža prašosi po skalpeliu. Tu tik nepyk, aš čia nepiktai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tiesiog, kaip ir sakiau, remiuosi asmenine patirtimi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elfė: 20 birželio 2011 - 07:20
QUOTE(svajone* @ 2011 06 17, 18:35)
O su simtalapiu tai sunervinai  biggrin.gif  Nu noriu zveriskai,o niekaip negaliu ... reiks gal vyra itikint kaip butinai reikia jam isminkyt tesla  g.gif  lotuliukas.gif

Svajone, tai idarbink vyra, kad TIK isminkytu tesla mirksiukas.gif o visa kita - bus tavo darbas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liucijabalt: 20 birželio 2011 - 08:49
QUOTE(BP84 @ 2011 06 19, 14:42)
O sakykit, į kombainą dėti minkyti nelabai gerai būtų?  ax.gif

Aš kai kepiau paskutinį kartą,tai tešlą minkė kombainas,tai darbas greičiau ėjosi,ir tešla buvo puiki,ir sproginėjo oro burbuliukai,ir tampėsi puikiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 06 20, 13:04)
Aš kai kepiau paskutinį kartą,tai tešlą minkė kombainas,tai darbas greičiau ėjosi,ir tešla buvo puiki,ir sproginėjo oro burbuliukai,ir tampėsi puikiai drinks_cheers.gif


thumbup.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 06 20, 14:04)
Aš kai kepiau paskutinį kartą,tai tešlą minkė kombainas,tai darbas greičiau ėjosi,ir tešla buvo puiki,ir sproginėjo oro burbuliukai,ir tampėsi puikiai drinks_cheers.gif

Sakykit, o kombaine minkete is puse normos ar is visos ? Kiek mazdaug laiko minko tesla kombainas? Aciu
Atsakyti
QUOTE(Neryte @ 2011 06 21, 12:21)
Sakykit, o kombaine minkete is puse normos ar is visos ? Kiek mazdaug laiko minko tesla kombainas? Aciu

Minkiau iš visos normos,ir minkiau,pusvalandį,tiksliau kombainas minkė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2011 06 21, 13:36)
Minkiau iš visos normos,ir minkiau,pusvalandį,tiksliau kombainas minkė biggrin.gif

apie koki kombaina cia eina kalba? kokia cia ta minkymo funkcija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2011 06 21, 14:44)
apie koki kombaina cia eina kalba?  kokia cia ta minkymo funkcija? g.gif

Kas Jus domina?Pavadinimas? Minkymo funkcija yra tokia g.gif
Atsakyti
tikriausiai pavadinimas, nes nezinojau, kad dar yra kombainu su minkymo funkcija g.gif galvojau,kad minko tik duonos kepimo krosneles ax.gif
Atsakyti
Manau visi kombainai turi minkymo funkcija. Mano 5 metu senukas philips kombainas irgi turi, niekada neminkau rankomis teslos.
Atsakyti
QUOTE(aftersun @ 2011 06 21, 17:01)
tikriausiai pavadinimas,  nes nezinojau, kad dar yra kombainu su minkymo funkcija  g.gif  galvojau,kad minko tik duonos kepimo krosneles  ax.gif

Pas mane Bosh'as,nepamainomas daikčiukas virtuvėje thumbup.gif O minko super drinks_cheers.gif
Atsakyti