Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(matuke @ 2011 05 08, 12:36)

o jei rimtai tai as masciau kad deciau i virtuvine skarda, formuociau kaip pasageles forma  mirksiukas.gif

Virtuvinė (jei jūs turit omenyje tą, kur kartu su orkaite gauni) yra per žema, pyragą įdėt - smulkmena, bet kaip jį iškept, kai pasileis sviestas? unsure.gif Kepiau perpus aukštesniuose bortuose, pyrex skardoje, maniau, kaimynai gaisrinę iškvies.... doh.gif o kept baigt reikėjo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 05 08, 14:40)
Virtuvinė (jei jūs turit omenyje tą, kur kartu su orkaite gauni) yra per žema, pyragą įdėt - smulkmena, bet kaip jį iškept, kai pasileis sviestas?  unsure.gif  Kepiau perpus aukštesniuose bortuose, pyrex skardoje, maniau, kaimynai gaisrinę iškvies....  doh.gif o kept baigt reikėjo...  doh.gif

ot rimtai gi , kogero perzemi krastai g.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 05 07, 22:34)
nematant galima tik spet  rolleyes.gif  bet jei gavosi 3mm storio vietomis, tai tikrai nesistebiu kad iskilo teslyte per tas vietas, nes tesla tai mieline  smile.gif  nepergy smile.gif venk, kita kart gausis geriau  mirksiukas.gif  mano pirmasis irgi nebuvo tobulas  cool.gif

aciu 4u.gif bandysiu toliau sekti sia temute ir mokytis mokytis ir dar karta mokytis biggrin.gif
Atsakyti
Paskaičius šią temą ir aš užsikabinau kept šimtalapį.
Štai mano pirmasis bandymas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 05 09, 17:18)
Paskaičius šią temą ir aš užsikabinau kept šimtalapį.
Štai mano pirmasis bandymas


Saunuole, Tila, kaip pirmam kartui - tikrai neblogai!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Paskutini karta kai kepiau simtalapi,kazkaip man jis per daug iskilo.Lapus istamiau tikrai plonai,bet pries tampant tesla buvo pakilus daugiau nei dvigubai.Ar gali buti nuo to? uzsisvajojau truputi prie kepant smile.gif
Atsakyti
laukiam nauju kepejeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tila @ 2011 05 09, 17:18)
Paskaičius šią temą ir aš užsikabinau kept šimtalapį.
Štai mano pirmasis bandymas
user posted image


nu nepasakyciau kad pirma karta keptas jis buvo nes atrodo tikrai super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:

merginos gal kuri pagal uzsakyma iskeptumet simtalapi ax.gif parasykit man i az smile.gif
as is Vilniaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tabeliukas: 14 gegužės 2011 - 13:18
Aš taip pat ieškau kas Vilniuje kepa šimtalapius, pati tikrai neišsikepsiu.
Atsakyti
Aš žinau kas nerealiai skanius šimtalapius Marijampolėje pagal užsakymus kepa. Jei reiks - kontaktus AŽ parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 05 13, 20:03)
laukiam nauju kepejeliu  4u.gif



Prasom biggrin.gif . 3 kg. Velykinis.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 05 16, 15:59)
Prasom  biggrin.gif . 3 kg. Velykinis.

user posted image

Biškiuką išdrsįiu patart - kai suki, siūlę nusuk žemyn (man kažkada šioje temoje tą patį sakė, db ir aš bumbu). 4u.gif beje, kokioje skardoje kepėt? g.gif
Atsakyti