Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(akilezna @ 2011 04 23, 17:51)

o kociuojau ir buvo  thumbup.gif plonuciai isejo, paliginus su pirmais kai bandziau tampyt ranokm  doh.gif

joks kočiojimas niekada neprilygs ištampymui. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 04 23, 19:51)

svarbiausia dabar man tie riebalai isigers ar ne  g.gif ir ar ju taip daug turi but...


turi taip ir buti, nepergyvenk mirksiukas.gif
iskepus palik ir susigers visas sviestukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 04 23, 18:51)
Na va mano simtalapis jau orkaitej 


Truputį padėsiu: gabaliukus nereikia ilgai kildinti, jei šilta, užtenka ir 10-15min., geriau, jei truputį mažiau pakyla, nei per daug, tada nesitampo. o kol tampot vieną, kiti vis dar kyla.
Miltų iš tiesų geriau nepadauginti ir geriau dėti geresnius, superinis šimtalapis gaunasi iš Karališkų miltų.
O dėl tampymo: aš visada gausiai patepu stalą aliejumi, iškočioju nemažą gabalėlį ir tik paskui truputį patampau jį, jau dėdama ant kito ištampyto blyno, jei tešla neperkilusi, tai tamposi labai gerai.
Nenusiminkit, patikėkit, kiekvienas kitas šimtalapis bus vis geresnis ir geresnis mirksiukas.gif
O dėl sviesto, susigeria kažkiek to sviesto į jau iškepusį šimtalapį, bet kas nori ne tokio riebaus (nors jis ir turi būti saldus ir riebus), tai gali nupilti, kai ištraukia iš orkaitės.

QUOTE(dangiuk @ 2011 04 23, 19:06)
joks kočiojimas niekada neprilygs ištampymui.  schmoll.gif

nesutinku ax.gif bent jau man, iš pradžių geriau iškočioti, o tik paskui jau patampyti, t.y. išsitempia tas blynas max po 10 cm į visas puses, o ir tiek nereikia.

Mano vakarykštis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neli: 23 balandžio 2011 - 18:26
jau kokiu grazuoliu prikepet 4u.gif 4u.gif 4u.gif saunuoles visos thumbup.gif
neli,tavo simtalapis tai verciantis is koto...koks grozis bigsmile.gif kaip graziai papuosta 4u.gif graziausias koki esu macius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2011 04 23, 20:06)
joks kočiojimas niekada neprilygs ištampymui.  schmoll.gif

na nezinau, man kaip tik su kocelu gerai issikociojo iki lapo storio, o tempiant neisejo, bet gal del to, kaip rasiau, kad perlaikiau tesla.
QUOTE(matuke @ 2011 04 23, 20:07)
turi taip ir buti, nepergyvenk  mirksiukas.gif
iskepus palik ir susigers visas sviestukas  thumbup.gif

jo tikrai palaikiau ilgiau ir isigere, o visa kita pasidare kaip karamele.
QUOTE(neli @ 2011 04 23, 20:25)
Truputį padėsiu: gabaliukus nereikia ilgai kildinti, jei šilta, užtenka ir 10-15min., geriau, jei truputį mažiau pakyla, nei per daug, tada nesitampo. o kol tampot vieną, kiti vis dar kyla.
Miltų iš tiesų geriau nepadauginti ir geriau dėti geresnius, superinis šimtalapis gaunasi iš Karališkų miltų.
O dėl tampymo: aš visada gausiai patepu stalą aliejumi, iškočioju nemažą gabalėlį ir tik paskui truputį patampau jį, jau dėdama ant kito ištampyto blyno, jei tešla neperkilusi, tai tamposi labai gerai.
Nenusiminkit, patikėkit, kiekvienas kitas šimtalapis bus vis geresnis ir geresnis mirksiukas.gif
O dėl sviesto, susigeria kažkiek to sviesto į jau iškepusį šimtalapį, bet kas nori ne tokio riebaus (nors jis ir turi būti saldus ir riebus), tai gali nupilti, kai ištraukia iš orkaitės.
nesutinku ax.gif bent jau man, iš pradžių geriau iškočioti, o tik paskui jau patampyti, t.y. išsitempia tas blynas max po 10 cm į visas puses, o ir tiek nereikia.

Mano vakarykštis:

koks grazus simtalapis ir taip graziai papuostas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
aciu labai uz patarymus, bet man vistiek nelabai isejo, kazkoks tamsus jis viduj, na ir kaip rasiau pirmi blynai per stori ir aguonu per daug idejau ir gal stipriau reikejo sukt g.gif net nezinau, bet kaip ziurejau cia kai kuriu jau padarytu simtalapius ir perpjautus per pus, tai tikrai skiriasi verysad.gif
user posted image
Va kaip isejo verysad.gif koks vidus tamsus ir pirmi stori blinai ir sukt stipriau reikejo
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akilezna: 23 balandžio 2011 - 20:32
QUOTE(neli @ 2011 04 23, 18:25)
nesutinku ax.gif bent jau man, iš pradžių geriau iškočioti, o tik paskui jau patampyti, t.y. išsitempia tas blynas max po 10 cm į visas puses, o ir tiek nereikia.



Tai galutinis rezultatas tampytas ar kočiotas? biggrin.gif aš irgi pirma pakočioju, bet dėl to nesakau, kad kočiojimas prilygsta tampymui.

QUOTE(akilezna @ 2011 04 23, 20:30)

gražus pyragas, bet lakštai storoki. ax.gif o dėl tamsumo - man toks pats skaniausias essen.gif:
Papildyta:
Kad nesakytų, jog be reikalo loju cool.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Solen @ 2011 04 23, 20:22)
graziausias koki esu macius  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif bet labai pjūvį norėtųs pamatyt... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dangiuk: 23 balandžio 2011 - 20:35
QUOTE(dangiuk @ 2011 04 23, 22:54)
gražus pyragas, bet lakštai storoki.  ax.gif o dėl tamsumo - man toks pats skaniausias

del storio tai jau zinojau, kad taip bus, sakau, kad per ilgai laikiau teslos gabalelius ax.gif isdziuvo sunku buvo tampyt, neelastinga mase, nes visas virsus buvo sausas. Dabar tai jau prisiminsiu smile.gif O tai idomu nuo ko priklasuo tas tamsumas g.gif

Jo tikrai paliginus su mano, tai labai grazus plonuciai lakstai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akilezna: 23 balandžio 2011 - 21:51
niam niam, skaniai Dangiuko atrodo simtalapis tongue.gif
Akilezna, tamsumas sakyciau priklauso nuo kepimo ilgumo, gali ciut trumpiau kitakart kepti mirksiukas.gif
o as dar turiu pastebejima toki, kad man truko saldumo aguonose, gal reiks kitakart dali cukraus supilti i aguonu mase ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matuke: 23 balandžio 2011 - 22:02
QUOTE(neli @ 2011 04 23, 20:25)
Mano vakarykštis:

Labai gražus thumbup.gif Noriu paklaust, kur perki padėkliukus? Man atrodo, kad jie pas tave ne servetėlės, bet kartoniniai, kur po tortais dedasi?
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 04 23, 21:50)
isdziuvo sunku buvo tampyt, neelastinga mase, nes visas virsus buvo sausas.


Kai dedi tešlą pakilt, patepk aliejum gabaliukus, neapdžius, ir aš apdengiu maistine plėvele - taip tešla lieka minkšta, nesudžiūva. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elfė @ 2011 04 24, 09:00)
Labai gražus  thumbup.gif Noriu paklaust, kur perki padėkliukus? Man atrodo, kad jie pas tave ne servetėlės, bet kartoniniai, kur po tortais dedasi?

Jie kartoniniai, iš Thomas Philips.

O dėl šimtalapio tamsumo, tai galima pabandyti kepti trumpiau.

Dangiuk, labai skaniai atrodo tavo šimtalapio pjūvis wub.gif

O dėl tampymo, aš kočioju, ir realiai, jei nereikia, tai beveik ir netampau, gal šiek tiek kraštus, kai uždedu blyną ant blyno, kad visi kraštai susieitų, nes neiškočioju juk taip lygiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(neli @ 2011 04 24, 18:41)
Jie kartoniniai, iš Thomas Philips.


O dėl tampymo, aš kočioju, ir realiai, jei nereikia, tai beveik ir netampau, gal šiek tiek kraštus, kai uždedu blyną ant blyno, kad visi kraštai susieitų, nes neiškočioju juk taip lygiai lotuliukas.gif

Nu mūsų kaime tokio nėr... verysad.gif

aš tik pakočioju kiek, kad prasisklaidytų tešla, paskui tampau ant rankų, kažkas panašaus, kaip picų kepėjai....

Va čia mano kepimo proceso dalis (kažkada kitu niku buvau įkėlus foto)....

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti