Įkraunama...
Įkraunama...

Šimtalapis (Totoriškas pyragas), 5 tema

QUOTE(akilezna @ 2011 04 23, 13:23)
parodyk nuotrauka kaip gavosi  bigsmile.gif

Turiu miltus 550D ir 450 is kuriu geriau daryt  g.gif


As nusipirkau karaliskus miltus 405 D, bet dariau su 550C kauno grudu auksc, rusies, nes pasiskaiciau kad su tais ne taip tamposi biggrin.gif issigandau rolleyes.gif

user posted image

zinoma yra grazesniu, bet kaip pirmas, man grazus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2011 04 23, 12:32)
As nusipirkau karaliskus miltus 405 D, bet dariau su 550C kauno grudu auksc, rusies, nes pasiskaiciau kad su tais ne taip tamposi  biggrin.gif  issigandau  rolleyes.gif

zinoma yra grazesniu, bet kaip pirmas, man grazus  lotuliukas.gif

Jezau koks grazuolis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aciakaba @ 2011 04 23, 13:37)
Jezau koks grazuolis  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif

pritariu tikrai grazuolis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , nesikuklink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 04 23, 13:44)
pritariu tikrai grazuolis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif , nesikuklink  mirksiukas.gif


ziuresim kaip viduje ir skonis 4u.gif aciu mergaites uz pagyras bigsmile.gif net nuraudau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dzige, sauniai atrodo thumbup.gif o ka i viduri buvai istaciusi?
as siandien prapjoviau savo kuriny, nes idejau teciui lauktuviu, na isvaizdatai gera, bet paragavus man sausokas pasirode g.gif g.gif tiesa ir sviesto man atliko, o kaip kitoms? visas sviestas susidejo?
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 04 23, 13:55)
Dzige, sauniai atrodo  thumbup.gif  o ka i viduri buvai istaciusi?
as siandien prapjoviau savo kuriny, nes idejau teciui lauktuviu, na isvaizdatai gera, bet paragavus man sausokas pasirode  g.gif  g.gif  tiesa ir sviesto man atliko, o kaip kitoms? visas sviestas susidejo?


dekui 4u.gif puodeli buvau istacius. As sviesta sunaudojau visa, bet dejau 450 gr. Vat man ir labai idomu ar nebus sausas. Pirmadieni pasakysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2011 04 23, 13:56)
dekui  4u.gif  puodeli buvau istacius. As sviesta sunaudojau visa, bet dejau 450 gr. Vat man ir labai idomu ar nebus sausas. Pirmadieni pasakysiu  4u.gif

butinai poto parasyk , nes kitakart buna kas pazada pasisakyti ir pradingsta visai lotuliukas.gif
audziu minty antra siandien kepti, pasistegnti sviesto daugiau tarp sluoksniu sunaudoti rolleyes.gif
Atsakyti
aciakaba ziuriu dar esi sakyk, o minkant tesla ar buvo plokstelejimai, nes as negirdziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2011 04 23, 14:12)
aciakaba ziuriu dar esi sakyk, o minkant tesla ar buvo plokstelejimai, nes as negirdziu  g.gif


Pas mane tai buvo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(matuke @ 2011 04 23, 14:01)
butinai poto parasyk , nes kitakart buna kas pazada pasisakyti ir pradingsta visai  lotuliukas.gif
audziu minty antra siandien kepti, pasistegnti sviesto daugiau tarp sluoksniu sunaudoti  rolleyes.gif


butinai, pasistengsiu ir vidu nufotkinti 4u.gif Na idomu ar dedant daugiau kas pasikeis rolleyes.gif as kai dejau, tai galvojau, sakes. kiek jo daug doh.gif bet kas ten zino, kad slapias butu gal reikia ir dar daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2011 04 23, 12:01)

audziu minty antra siandien kepti, pasistegnti sviesto daugiau tarp sluoksniu sunaudoti  rolleyes.gif

reikia supilti visą, jei lakštai gerai permirkę, tiesiog supilu likusį sviestą į skardą.

QUOTE(akilezna @ 2011 04 23, 12:12)
aciakaba ziuriu dar esi sakyk, o minkant tesla ar buvo plokstelejimai, nes as negirdziu  g.gif

Ne visada girdėti, bet, kiek esu kepusi, nepasakyčiau, kad didelės reikšmės kokybei būtų turėję. 4u.gif
Atsakyti
Mano vakar keptas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Na va mano simtalapis jau orkaitej biggrin.gif sunku pasakyt kas ten gausis doh.gif ir svarbiausia keleta kartu perskaiciau recepta ir pastabeles ir vistiek blogai padariau...
! Pastabeles:

1.Tešlos gabaliukų neperkildint (geriausia, kad pakiltų dvigubai) !
Perkeldinau, pakilo dvigubai greitai, o as laikiau dar kokias 2 valandas blush2.gif todel virsus labai sukietejo ir nesamone gavosi, sunku buvo tampyt, is karto skyles darydavosi doh.gif del to ir istampyt normaliai neisejo verysad.gif
2.Nepadaugint miltų!
miltu pasakyciau man per daug 500g, gal nuo miltu priklauso g.gif , be to idejau ne 2,5 o 3 kiausinius ir vistiek prie ranku galima sakyt visai nelimpo, kieta tesla buvo, tai vis tepiau rankas sviestu ir suminkstejo.
3.Rekomenduojami miltai 405D.
miltu neturejau tokiu, todel teko imt kokias turejau, todel gal viska taip paziurejus ir iskilo man sunkumu siek tiek, butent su tempimu, ko ir bijojau ax.gif

O dabar ziuriu puse simtalapio riebaluose plaukiuoja, idomu taip turi but g.gif g.gif g.gif ir greitai patamsejo virsuj, todel uzdengiau folija, kad nesudegtu. Bet svarbiausia dabar idomu kaip vidus bus ir skonis, bet tai suzinosiu tik rytoj.
Papildyta:
QUOTE(Goudute @ 2011 04 23, 17:10)
Mano vakar keptas  thumbup.gif

Grazuolis thumbup.gif
bet kokie fajni pas jus ratukai iseina thumbup.gif man neisejo taip gerai istampit tesla, dabar tai jau zinau kaip darysiu kita karta ir paskutinius blinus netempiau o kociuojau ir buvo thumbup.gif plonuciai isejo, paliginus su pirmais kai bandziau tampyt ranokm doh.gif nes jos dar patepiau gerai sviestu kur isdziuvo virsus, svarbiausia dabar man tie riebalai isigers ar ne g.gif ir ar ju taip daug turi but...
Atsakyti