Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Tai ačiū lotuliukas.gif
Nu ne naktris kaip naktis, kaip visad smile.gif
Atsakyti
[quote=kadabra,2011 04 05, 10:59]
Oi ne, ne per prasti Trakst batai, tikrai ne. Labai grazus spalvu perejimas ir dekoras. O jau kvietkai tai cia nei per kur, jau butu sviestas sviestuotas. Pati forma - labiausiai turi aki traukti (nors as tokiu nemegstu, bet gi skoniai zmoniu ivairus, cia tokie nekasdieniski, pasimaivymui).

Na nesijauciu nusipelnanti pagyru uz sias slepetes, juk radau miske lotuliukas.gif

Seip pykau ant saves, kam apsiemiau daryt, bet uzsakymu dabar neperdaugiausia ir kai padariau, tai supratau, kad gal visai ir nieko toks apavas. Na jie linksmi, prikolni. Daryt gal ir neidomus, bet idomiausia, kad butent tokio stiliaus slepeciu manes praso zmones turintys rimta menini issilavinima. Bet kaip ir su vaikiskais, taip ir su tokiais - nesireklamuoju, kad darau. biggrin.gif



Atsakyti
Trakst , kur tos vietos kur effai tookius tapukus meto?..as irgi noriu smile.gif
O del dalyvavimo konkurse..as irgi labai nekokia veleja-dar nei vienu tapkiu nesu padarius kad paciai patiktu...bet, galvoju, labai smagu sudalyvauti-ir kurybines mintis pagainioti ir del technikos pasistengti...
Atsakyti
QUOTE(Vijapinavija @ 2011 04 05, 11:07)
Trakst , kur tos vietos kur effai tookius tapukus meto?..as irgi noriu smile.gif
O del dalyvavimo konkurse..as irgi labai nekokia veleja-dar nei vienu tapkiu nesu padarius kad paciai patiktu...bet, galvoju, labai smagu sudalyvauti-ir kurybines mintis pagainioti ir del technikos pasistengti...



Vilniuj, Antakalny, bet vistik reikia vietas zinot lotuliukas.gif


As irgi nelabai kokia veleja, nes zadu daryt ne tapkes, o ne tapkiu as labai nedaug padarius. biggrin.gif

Ei tai galit man pasakyt, ar BG balta 28 ir 26 mikronu traukiasi taippat, kai yprasta sluoksna, ar vistik maziau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 05, 10:05)
Kerpena, jokios prievartos smile.gif . Galit užsirašyt, bet jei nepavyks sudalyvaut, ne nusikaltimas. Galit nesirašyt, bet vis tiek teikti savo darbą. Aš tai taip įsivaizduoju. Tiesiog dabar bendrom jėgom bandom išgeneruot temą ir tiek.
Balsuot irgi galės kas tik nori, tiek mes pačios, tiek bet kas kitas, net ir visai nesusijęs su veltiniu,

drinks_cheers.gif , sutinku suti ku sutinku, jei man nieko nepavyks padaryt, tai ir ką padarysi... O dėl vertinimo, tai dar geriau būtų, kad kuo daugiau atsiliepimų ne tik iš veliančių būtų.

QUOTE(Trakst @ 2011 04 05, 10:21)
Nu va, pavasaris. Laksto po miskus, laukus visokie nykstukai ir meto savo avalyne kur papuole. Tai man pasiseke. Isejau laukan ir radau va... paliktus.... O kaiptik toki uzsakyma turejau.  biggrin.gif

Jau labai gražius batus elfai nešioja g.gif ir dar mėto. Kokie neklaužados. O rimčiau, tai labai gražiai spalvos persipina ir dailiai suvelti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 05, 11:11)
Ei tai galit man pasakyt, ar BG balta 28 ir 26 mikronu traukiasi taippat, kai yprasta sluoksna, ar vistik maziau?  g.gif


kadangi man vienai tikriausiai bg 26 nepatiko, tai as patylesiu. neturiu su kuo lyginti, nes tik sia ir uzsisakius buvau.
siaip lauksiu tavo komentaru, man ji tokia skysta buvo, viduj iskirpus kol priglosciau is koses, tai uch.. o ir plesesi ziauriai ne kaip.
o dabar apmetykite mane pomidorai2.gif
Atsakyti
Trakšt, aš 26 bg mic. maisiau su ypač gerai besiveliancia woolo sluoksa (50/50). Tai misinyje su bg man susitrauke keliais cm dar daugiau, nei viena woolo sluoksna. Bet kad Kadabrai jos labai mažai susitraukė tai ir tyliu, nes nežinau net ką sakyt.

1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Srauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7. Siesta - 2 tema
8.blansyte-7 arba 4 tema
9. raganėlė 4 arba 5
10. Molė - 4 tema arba 5 tema
11. Dago - 2 tema arba 4 tema
12. Kadabra - 2 tema
13. Besijuokianti - 2 tema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 05 balandžio 2011 - 10:23
Besijuokianti, na ne susitraukime as maciau beda, o tame, kad nevienoda plona vilnos kasa, plesiasi nevienodai, nera purumo, nors kratyk tu ja ir skirstyk kiek nori. Prakirpus slepete viduj - jovaliukas, laaaabai atsargiai pirstais kol visa tai uzglosciau.. Formuojant man kt. sluoksna tiesiog rankose traukesi, na, o su sia reikejo padirbeti kiek ilgiau, tiesiog kaip su karsiniu. Nors vandens kelis kartus is slepeciu darbo eigoje nugreziau tikrai nemazai, sluoksniai ne visur sukibo, tiesiog nepatiko.
Zodziu, kita karta sios tikrai neuzsisakinesiu, dairysiuosi i kt.

p.s. be to, as veliau vien tik is bg 26 sluoksnos, tad sakau, kad gal nebuvo jokio padedancio kito materialo, kaip, kad tu naudojai Wool. Gal del to ji ir parode savo blogasias puses.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 05 balandžio 2011 - 10:28
g.gif paziurejau 26 ir 28 mikronu vilnas. Tikrai 28 plesiasi geriau, ilgesnis plaukas, bet jauciu reikia ismegint man ta 26 mikronu. Juolab, kad desiu i vidu balta, o isore rusva - biezine. Nu tai atsijungiu. Vakare savo ispudziais pasidalinsiu biggrin.gif
Atsakyti
1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Srauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7. Siesta - 2 tema
8.blansyte-7 arba 4 tema
9. raganėlė 4 arba 5
10. Molė - 4 tema arba 5 tema
11. Dago - 2 tema arba 4 tema
12. Kadabra - 2 tema
13. Besijuokianti - 2 tema.
14.Katinytis- Iš močiutės skrynios (veliam retro motyvais),sakau gal 6i tema gal4tu skamb4ti aplamai kaip kelionė laiku , kad galima butu ne tik retro , bet ir moderna koki sukrapštyt lotuliukas.gif lotuliukas.gif ( nors retro mano galvoj jau koki mėnesi sėdi )
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 05, 10:21)
Nu va, pavasaris. Laksto po miskus, laukus visokie nykstukai ir meto savo avalyne kur papuole. Tai man pasiseke. Isejau laukan ir radau va... paliktus.... O kaiptik toki uzsakyma turejau.  biggrin.gif

labai grazus tapukai, man kazkodel kaledas primena- tu mazu nykstuku, kur kaledu seniui dovanas daryt padeda, apava:)

QUOTE(kadabra @ 2011 04 05, 11:18)
kadangi man vienai tikriausiai bg 26 nepatiko, tai as patylesiu. neturiu su kuo lyginti, nes tik sia ir uzsisakius buvau.

man sluoksniai labai tarpusavy sunkiai sukibo, o traukesi tai taip: is ilgio buvau uzdejus po 4 cm o is plocio po 3cm, tai dar galejo trauktis ir daugiau, tokios purios gavosi-nedaveltos, bet kaip sau tai sunesiosu, bet is vienos vilnos daugiau nebandysiu velt.

1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Srauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7. Siesta - 2 tema
8.blansyte-7 arba 4 tema
9. raganėlė 4 arba 5
10. Molė - 4 tema arba 5 tema
11. Dago - 2 tema arba 4 tema
12. Kadabra - 2 tema
13. Besijuokianti - 2 tema.
14. corrie- 7 temos 1 dalis(is mociutes skrynios)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo corrie: 05 balandžio 2011 - 10:55
Klausykit, ar tai normalu??? g.gif mane jau panika ima, kad nei tai temai ,uz kuria balsavau, nei kitom-minciu neturiu doh.gif boze, boze...kas daryc?

o kur Dzuke??? a ? pasuoja? g.gif
Atsakyti