Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Kerpena, jokios prievartos smile.gif . Galit užsirašyt, bet jei nepavyks sudalyvaut, ne nusikaltimas. Galit nesirašyt, bet vis tiek teikti savo darbą. Aš tai taip įsivaizduoju. Tiesiog dabar bendrom jėgom bandom išgeneruot temą ir tiek.
Balsuot irgi galės kas tik nori, tiek mes pačios, tiek bet kas kitas, net ir visai nesusijęs su veltiniu, dalyvavęs arba ne konkurse.
Aš tai taip įsivaizduoju. Gal bus kitokių įsivaizdavimų, būtų gerai išsiryškinti, kad neprimetinėt kažkokių taisyklių smile.gif

Atsakyti
[quote=žollia,2011 04 05, 08:57]
Iš tikrųjų, tai mėtausi tarp dviejų temų, bet man, ko gero, labiau tiktų gamta...
1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Stauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7. Siesta - 2 tema
8.blansyte-7 arba 4 tema
Atsakyti
Ir aš noriu gamtos pavasario jūros, vėjų, o tai vaizduot jau laisvai ar etno ar retro ar modernu smile.gif

1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Stauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7. Siesta - 2 tema
8.blansyte-7 arba 4 tema
9. raganėlė 4 arba 5
Atsakyti
Nu va, pavasaris. Laksto po miskus, laukus visokie nykstukai ir meto savo avalyne kur papuole. Tai man pasiseke. Isejau laukan ir radau va... paliktus.... O kaiptik toki uzsakyma turejau. biggrin.gif

user posted image

Esu amatininke, nekokiatai ten menininke, tai kartais darau, ko zmones pageidauja. ax.gif
Atsakyti
1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Stauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7. Siesta - 2 tema
8.blansyte-7 arba 4 tema
9. raganėlė 4 arba 5

Molė - 4 tema arba 5 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 05 balandžio 2011 - 09:37
Trakšt, gana paprasti kaip tau smile.gif , bet tikrai gražūs ir kažkokie labai gaivūs tapukai 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 05, 10:38)
Trakšt, gana paprasti kaip tau smile.gif , bet tikrai gražūs ir kažkokie labai gaivūs tapukai 4u.gif .



O ko tikejaisi, gal paauksuotu? lotuliukas.gif

Nu buvo mintis dar kokius kvietkus kabint, bet jau man tos kiauliuko uodegos ant nosies pakanka. Ir aplamai roziu era baigesi. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Labai intriguoja konkursas bigsmile.gif Aciu uz iniciatyva, Besijuokianti 4u.gif Nelabai dar pasitikiu savo jegomis, bet kaip Juperi sake, nieks per galva neduos smile.gif

1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Stauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7. Siesta - 2 tema
8.blansyte-7 arba 4 tema
9. raganėlė 4 arba 5
10.Molė - 4 tema arba 5 tema
11.Dago - 2 tema arba 4 tema

Trakst, linksmi, pavasariniai 4u.gif
Atsakyti
Oi ne, ne per prasti Trakst batai, tikrai ne. Labai grazus spalvu perejimas ir dekoras. O jau kvietkai tai cia nei per kur, jau butu sviestas sviestuotas. Pati forma - labiausiai turi aki traukti (nors as tokiu nemegstu, bet gi skoniai zmoniu ivairus, cia tokie nekasdieniski, pasimaivymui).

1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Stauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7. Siesta - 2 tema
8.blansyte-7 arba 4 tema
9. raganėlė 4 arba 5
10. Molė - 4 tema arba 5 tema
11. Dago - 2 tema arba 4 tema
12. Kadabra - 2 tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 05 balandžio 2011 - 10:00
QUOTE(Dago @ 2011 04 05, 09:56)
Sveikos 4u.gif  Labai intriguoja konkursas  bigsmile.gif  Aciu uz iniciatyva, Besijuokianti  4u.gif  Nelabai dar pasitikiu savo jegomis, bet kaip Juperi sake, nieks per galva neduos  smile.gif

1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Stauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7. Siesta - 2 tema
8.blansyte-7 arba 4 tema
9. raganėlė 4 arba 5
10.Molė - 4 tema arba 5 tema
11.Dago - 2 tema arba 4 tema

Trakst, linksmi, pavasariniai  4u.gif


Kodėl jūs man nesakot kad aš kvėša beraštė ir nemoku net savo niko užrašyt? bigsmile.gif

kopinkit šitąsmile.gif

1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Srauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7. Siesta - 2 tema
8.blansyte-7 arba 4 tema
9. raganėlė 4 arba 5
10.Molė - 4 tema arba 5 tema
11.Dago - 2 tema arba 4 tema
Papildyta:
Trakst, turėjai klientą - elfą? thumbup.gif
Atsakyti
Kodėl jūs man nesakot kad aš kvėša beraštė ir nemoku net savo niko užrašyt? bigsmile.gif

biggrin.gif , labas rytas Upe, gal sunki naktis buvo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 05, 11:00)
Kodėl jūs man nesakot kad aš kvėša beraštė ir nemoku net savo niko užrašyt?  bigsmile.gif


maciau, bet pagalvojau , kad "krutesne " pasidarei...nuo zodzio "Stone"... is sraunios i akmenuota mirksiukas.gif
Atsakyti