Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labutis, kiek čia idėjų ir puikių minčių thumbup.gif
O gal pirmam konkursui pradėkim tokia paprastesne tematika, kad ir pavasario tema ar pan.
Atsakyti
Labas rytas,


nu sujudimas koks su tuo konkursu thumbup.gif . As dar tikrai nezinau ka darysiu, bet labai noreciau ne slepetes. Vistik tai proga sukurt kazka TOKIO bigsmile.gif Nes visgi esu siektiek isprausta i tam tikrus remus su uzsakymais ir mazai laiko belieka pasireikst vaizduotei.

Mano galva tema "pavasaris" nera tokia ir paprasta. Man asmeniskai ji atrodo labai plati, o kai plati, tai ir metytis galima nuo vieno prie kito, Man syryt da viena tema i galva atejo. Tai galetu but ir etno ir retro... "...Is mociutes skrynios..."



Norejau paklaust. O vistik BG balta sluoksna 26 ir 28 mikronu veliasi ir traukiasi panasiai, kaip mums yprasta ar maziau? blush2.gif Ketinu siandien is jos velt ir nezinau koki sablona imt. Nes slepetes tai ne vaikiskos bus. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 05 balandžio 2011 - 06:35
1. Paslapčių sodas;
2. Įkvėpta gamtos. Gamtinės faktūros. (bandom atkartot molį, akmenį, žievę, vandenį ar bet kokius gamtinius paviršius);
3. Vienspalvės misterijos (naudojam tik vienos spalvos atspalvius, šešėlius ir t.t.);
4. Žydėjimo stebuklas arba Pavasario stebuklas (artėjančio pavasario tematika);
5. Jūra, tavo pasaką seka man vėjai;
6. Metų laikai;
7. Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).

Jei pasirinksim 4 ar 7 temą, konkretų pavadinimą tada ir išgryninsim. Tematika tos temos aiški.

Dabar kiekviena išsirenkat po vieną, ir parašot. Gal tokiu būdu:
1. Trakšt - ..... tema;
2. Blanšytė- ...... tema;
3. Juperi - ....... tema.
Ir vis nukopinat prieš tai esančią paskutinę žinutę ir papildot. Nereiks man neršti per kelis psl ir rankiot. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 05 balandžio 2011 - 07:23
labas rytas,
startuoju

1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).

Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 05, 08:22)
1. Paslapčių sodas;
2. Įkvėpta gamtos. Gamtinės faktūros. (bandom atkartot molį, akmenį, žievę, vandenį ar bet kokius gamtinius paviršius);
3. Vienspalvės misterijos (naudojam tik vienos spalvos atspalvius, šešėlius ir t.t.);
4. Žydėjimo stebuklas arba Pavasario stebuklas (artėjančio pavasario tematika);
5. Jūra, tavo pasaką seka man vėjai;
6. Metų laikai;
7. Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).

Jei pasirinksim 4 ar 7 temą, konkretų pavadinimą tada ir išgryninsim. Tematika tos temos aiški.

Dabar kiekviena išsirenkat po vieną, ir parašot. Gal tokiu būdu:
1. Trakšt - ..... tema;
2. Blanšytė- ...... tema;
3. Juperi - ....... tema.
Ir vis nukopinat prieš tai esančią paskutinę žinutę ir papildot. Nereiks man neršti per kelis psl ir rankiot. ax.gif



1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 05 balandžio 2011 - 07:29
QUOTE(Trakst @ 2011 04 05, 08:28)
1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)

1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
Atsakyti
1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
Atsakyti
1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Stauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
Atsakyti
O sakykit - o pats konkursas kaip vyks - sudarysit sąrašą iš anksto, ar kas pagamins, tas atsiųs nuotraukas?
Nes taip lyg ir gundo tas konkursas. Bet jei iš anksto reikia į sąrašą užsirašyti, tai kiek baisu, nes nesu labai kokia ten vėlėja, retkarčiais kokį daiktelį suveliu, bijau, kad nieko gali ir neišeit blush2.gif

Jei apie temas - tai man gal irgi "Iš močiutės skrynios" būtų geriausia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 05 balandžio 2011 - 08:58
QUOTE(Kerpena @ 2011 04 05, 09:52)
O sakykit - o pats konkursas kaip vyks - sudarysit sąrašą iš anksto, ar kas pagamins, tas atsiųs nuotraukas?
Nes taip lyg ir gundo tas konkursas. Bet jei iš anksto reikia į sąrašą užsirašyti, tai kiek baisu, nes nesu labai kokia ten vėlėja, retkarčiais kokį daiktelį suveliu, bijau, kad nieko gali ir neišeit blush2.gif

sudalyvauk, nieks per galva neduos... mirksiukas.gif

paskaiciau...ziaurokai as cia parasiau... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 05 balandžio 2011 - 08:56
Iš tikrųjų, tai mėtausi tarp dviejų temų, bet man, ko gero, labiau tiktų gamta...
1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Stauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7.
Atsakyti
[quote=žollia,2011 04 05, 08:57]
Iš tikrųjų, tai mėtausi tarp dviejų temų, bet man, ko gero, labiau tiktų gamta...
1. Juperi- Iš močiutės skrynios arba Paparčio žiedas (veliam etno, retro motyvais).
2. Trakst - 7 tema (etno, retro)
3. Bulaukiux- 7 tema
4.Vijapinavija- 7tema
5. Stauni upė - panašu kad irgi 7 (arba 4....)
6. žOllia- 2 tema
7. Siesta - 2 tema
Atsakyti