Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(raganele @ 2011 04 04, 14:53)
Manau nebūtina rėmintis į etno, kam tas patinka - gali bet kokią temą, kad ir misterijas, sodą ar kosmosą ne tik paparčio žiedus etno motyvais vaizduot  biggrin.gif


Aha visiškai sutinku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 04, 16:11)
Man kažko su jumis čia taip grėsmingai viskas pradeda rodytis, visos kažkokius gigant projektus turi, Katinytis kažką didelio, Raganėlė vat jau netveria savo kailyje. O ir dalyvių nemažai atsirado thumbup.gif . Žodžiu ruošias būt ...visai baisu biggrin.gif ., nors kai pasiūliau taip viskas nebaisiai atrodė.

liau liau liau... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif va ir as taip norejau parasyt, tik zodziai kitaip susidelioju...net siurpas eina per nugara, kad gal per anksti sutikau su velimo dinozaurem ir grandiozinem idejom.... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tapkučiu ir neveliu ax.gif .
Bet jei galima atsisakyčiau prizo idėjos visiškai ax.gif .Geriausia paskata yra kažka pasiekti ar igyvendinti , o ne kažka gauti ax.gif blush2.gif.O be to kam dar apkrauti žmones siuntinėjimais ir pan. Gal kas galvos kitaip ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 04 balandžio 2011 - 15:29
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 04, 15:11)
Man kažko su jumis čia taip grėsmingai viskas pradeda rodytis, visos kažkokius gigant projektus turi, Katinytis kažką didelio, Raganėlė vat jau netveria savo kailyje. O ir dalyvių nemažai atsirado thumbup.gif . Žodžiu ruošias būt ...visai baisu biggrin.gif ., nors kai pasiūliau taip viskas nebaisiai atrodė.


jo jo da biški ir po konkurso šturmuosim nacionalinę galeriją biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 04, 16:26)
O be to kam dar apkrauti žmones siuntinėjimais ir pan. Gal kas galvos kitaip  ax.gif

pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš irgi linkus be prizų, na nebent tiesiai į nacionalinę... lotuliukas.gif o kad aš čia spirgu, tai nekreipkit dėmesio, gi neseniai vilną pirmąkart pačiupinėjau, tik kad naglas žmogas esu ir į konkursus jau lendu blush2.gif
va per šitą mano vėlimo užplaukimą pomidorai nepasėti liko, teks iš bobučių turguj pirkt... O gal kokią daržo tematiką pavasario proga? kašikų kai privelsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 04, 16:39)
Aš irgi linkus be prizų, na nebent tiesiai į nacionalinę...  lotuliukas.gif o kad aš čia spirgu, tai nekreipkit dėmesio, gi neseniai vilną pirmąkart pačiupinėjau, tik kad naglas žmogas esu ir į konkursus jau lendu  blush2.gif
va per šitą mano vėlimo užplaukimą pomidorai nepasėti liko, teks iš bobučių turguj pirkt... O gal kokią daržo tematiką pavasario proga? kašikų kai privelsim  biggrin.gif


dar yra laiko pomidorams, su vaikiais gali paseti.
man be prizu irgi geriau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 04, 16:11)
Man kažko su jumis čia taip grėsmingai viskas pradeda rodytis, visos kažkokius gigant projektus turi,

Aš galvoju, kad gal man bėgt kol dar laikas blush-anim-cl.gif . Kažkaip ir man grėsmingai pradėjo atrodyt , bo ant tapukų nelabai jau ten ką ir pavaizduosi ax.gif
Atsakyti
Bet juk Žolia tu irriešines moki velt ir šalikėlius, o be to tai puiki proga išbandyt save kažkame naujo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 04 balandžio 2011 - 16:47
Na, tas mokėjimas toks šiaip, daugiausiai ir geriausiai man tapukai veliasi ax.gif Bandyt, žinoma, gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Turėjau omeny, kad riešines ir šalikus dar nedaug veliu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 04, 16:27)
jo jo da biški ir po konkurso šturmuosim nacionalinę galeriją biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

juokiaus iki ašarų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kažko tais jokios temos sugalvot negaliu, tuščias puodas, o ne galva. blush2.gif
mintis apie konkursą labai kiux, o prizo tikrai manau nereikia ax.gif

Atsakyti