Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 04 12, 10:59)
unsure.gif
vaje, kaip tu cia apie mane taip  unsure.gif
man tavo darbai labai grazus, o ir savotiski tokie, meniski, va  4u.gif

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 12, 08:51)
Pgl SM taisykles draudžiamas tarpininkavimas. Bent jau aš teisiškai suprantu, kad draužiama tai daryti už užmokestį, kurio bg temoj nebuvo. O ir tikslas buvo - gaut kuo didesnę nuolaidą, ir atpigint siuntimą... Bet kaip suprantu tikrai yra suinteresuotų, kad tokie pirkimai nevyktų, taip kad galėjo būt visaip.


BG tema manau gali nebent permesti i internetinius pirkimus. Ten daug merginu kooperuojasi ir siuntima i LT dalinasi.
Atsakyti
Srauni upe, nu gražu labai, ale gi sezonas nebe tas biggrin.gif
Man tai visiškai vasarinė nuotaika, kiba nebe tapkes o basutes nusivelt lotuliukas.gif kol kas tai viena sau fotosesiją pasidariau, tiksliau vasarinei tašikei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 12, 11:52)
Srauni upe, nu gražu labai, ale gi sezonas nebe tas  biggrin.gif
Man tai visiškai vasarinė nuotaika, kiba nebe tapkes o basutes nusivelt  lotuliukas.gif kol kas tai viena sau fotosesiją pasidariau, tiksliau vasarinei tašikei  biggrin.gif


na taip, nebe tas, reik eit lininės suknios siūt, ale vis neprisiruošiu doh.gif
tavo fotosesija, tašikė ir tu pati thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

*****, jaučiu užkretinėji tašiū bacila, reiks ir man bandyt. smile.gif Nu žiauriai užkrėtinėji. Čia gal oro lašeliniu būdu plinta smile.gif
Atsakyti
Na pirkimai specialioj temoj galimi, tas tiesa. Bet aš tai visai nenoriu imtis pirkt, ko visai nepažįstu (arba tokių turi būt viena/kita), o kai atskiroj temoj, tai atseit: ateikit kas tik norit pirksim kartu. Nes šiaip jau net įrodyti, kad atidaviau pirkusioms vilną būtų sudėtinga (čia toms kam nesiųsta paštu)...

Srauni upe, Raganėlė, labai gražūs darbeliai 4u.gif .
Atsakyti
Ačiū už patikimus biggrin.gif
ne oro, čia kompiuterinis virusas labiau - blogai, tašės, bulgariška vilna, močiutės skrynios, ką čia dar pasigausim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 12 balandžio 2011 - 12:09
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 12, 12:06)
Na pirkimai specialioj temoj galimi, tas tiesa. Bet aš tai visai nenoriu imtis pirkt, ko visai nepažįstu (arba tokių turi būt viena/kita), o kai atskiroj temoj, tai atseit: ateikit kas tik norit pirksim kartu. Nes šiaip jau net įrodyti, kad atidaviau pirkusioms vilną būtų sudėtinga (čia toms kam nesiųsta paštu)...

Srauni upe, Raganėlė, labai gražūs darbeliai 4u.gif .


Nu jo pirkti su nežinomais belenkuo tai tikrai noro nėr. Ir beto didelis darbas sukontroliuoti krūvą žmonių.
Atsakyti
Trakt, tu man pasakyk, ta vilna, kurią Kaziuke pirkom, tau irgi sunkiai veliasi unsure.gif Košmaras, tris tapkes būčiau suvėlus jau, o niekaip tų lepioškų iš Kaziuko vilnos nesugebu nei suformuot, nei sukietint, siaubas kažkoks doh.gif
Atsakyti
srauni_upe labai grazios, paslaptingos tokios... wub.gif Net jei ir nebuciau gera ir beveik pukuota - netureciau prie ko prikibt. thumbup.gif


Raganele - puiki tase, ir tu grazuole. Labai smagi ta pirma nuotrauka man. thumbup.gif wub.gif


Nu gal nevisos mano FB matot, o taip knieti pasigirt... blush2.gif

Dazymas juodalksniu veikiant gelezim ir variu

user posted image
user posted image

O cia kita diena tas pats juodalksnis ( pilka) ir raugerksnis (zalsva).

user posted image


Nu man jau tokios grazios spalvos... blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Srauni epe, Raganėle, gražūs darbai thumbup.gif ir modelis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 04 12, 13:42)
Trakt, tu man pasakyk, ta vilna, kurią Kaziuke pirkom, tau irgi sunkiai veliasi  unsure.gif  Košmaras, tris tapkes būčiau suvėlus jau, o niekaip tų lepioškų iš Kaziuko vilnos nesugebu nei suformuot, nei sukietint, siaubas kažkoks  doh.gif



Jap tokia sudinoka ta vilna. Atsiprasau uz issireiskima, bet vasara gal koki adiala is jos reiks padaryt. Sumelavo ten tie zmones, kad ji siurksciavilniu yra. Pagal mani tai bilenkokiu aviu ta vilna. Traukiasi mazai, formos nenori laikyt. Ai fui... verysad.gif
Atsakyti
Trakst, swoon.gif - liuks spalvos. Ar isdziuvus vilna isliko svelni?
Kada bus galima uzsisakyti biggrin.gif ?

Raganele - dailininke good.gif
Atsakyti