Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Pgl SM taisykles draudžiamas tarpininkavimas. Bent jau aš teisiškai suprantu, kad draužiama tai daryti už užmokestį, kurio bg temoj nebuvo. O ir tikslas buvo - gaut kuo didesnę nuolaidą, ir atpigint siuntimą... Bet kaip suprantu tikrai yra suinteresuotų, kad tokie pirkimai nevyktų, taip kad galėjo būt visaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 12 balandžio 2011 - 07:53
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 12, 08:51)
Pgl SM taisykles draudžiamas tarpininkavimas. Bent jau aš teisiškai suprantu, kad draužiama tai daryti už užmokestį, kurio bg temoj nebuvo. O ir tikslas buvo - gaut kuo didesnę nuolaidą, ir atpigint siuntimą... Bet kaip suprantu tikrai yra suinteresuotų, kad tokie pirkimai nevyktų, taip kad galėjo būt visaip.




As suprantu, kad nieko nesuprantu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Trakšt, rodyk tapkes kokias, aaaa.... Aš parodyčiau vaikiškas, bet džiūsta dar...
Baikim jau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 12, 08:36)
Na ka padarysi. Yra kaip yra. Labai nepasispardysim gi. O mane si konkurso ideja pastumejo imtis man gan naujos ir begalo idomios veiklos - dazymo augalais.  smile.gif

aš seniai galvoju pabandyt nudažyt vilną svogūnų lukštais, pernai dažydama kiaušinius buvau įdėjusi vilnonį mediagos gabaliuką, nusidažė. bet mane stabdo kvapas-įdomu nešiojant, kai tapkė sudrėks, ji nepradės kvepėt svogūnais g.gif kad veliant kvepės, tai net neabejoju lotuliukas.gif ir ar dažo nepaleis veliant nuo muilo g.gif vien žodž jaučiu šiais metais dažydama kiaušus, tikrai įmerksiu vilnos sruogą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 12, 07:51)
Pgl SM taisykles draudžiamas tarpininkavimas. Bent jau aš teisiškai suprantu, kad draužiama tai daryti už užmokestį, kurio bg temoj nebuvo. O ir tikslas buvo - gaut kuo didesnę nuolaidą, ir atpigint siuntimą... Bet kaip suprantu tikrai yra suinteresuotų, kad tokie pirkimai nevyktų, taip kad galėjo būt visaip.


Bet tai dėl bulgariškos vilnos užsakymo negalėj konkurso uždaryt g.gif
Atsakyti
Nu SM gal viską ir turi visas teises. O mes esam niekas tongue.gif
Atsakyti
Manau jei būtume užveisę pavasarinių vaizdų per langą temą, tai nebūtų dėmesio kreipę. Bet jei tapkių konkursas komercija, tai reiškias bet koks darbu dėjimas čia yra komercija ( o jei kas susidomės ir norės pirkt) smile.gif

Ai žodžiu, šiandien tai aš ne tuščiom, pagaliau vienos išdžiuvo smile.gif
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 12, 07:51)
Pgl SM taisykles draudžiamas tarpininkavimas. Bent jau aš teisiškai suprantu, kad draužiama tai daryti už užmokestį, kurio bg temoj nebuvo. O ir tikslas buvo - gaut kuo didesnę nuolaidą, ir atpigint siuntimą... Bet kaip suprantu tikrai yra suinteresuotų, kad tokie pirkimai nevyktų, taip kad galėjo būt visaip.


Baikit, skelbimų lentoj ta starpininkavimas gerokai išsibujojęs. Pati esu isokio šlamšto iš USA pirkus, bet manau tos temos SM "atkatą" moka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 12 balandžio 2011 - 09:34
srauni_upe, kvieti žiemą atgal mirksiukas.gif Gražu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 12, 09:33)
srauni_upe, kvieti žiemą atgal mirksiukas.gif  Gražu 4u.gif


anaiptol smile.gif Roges žiemai ruošk vasarą smile.gif)))
Atsakyti
Srauni_upe - idealios, jei kitai ziemos bent puses tokio grozio nenusivelsiu, busiu tavo kliente Nr.1 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 12, 10:28)
Srauni_upe - idealios, jei kitai ziemos bent puses tokio grozio nenusivelsiu, busiu tavo kliente Nr.1  4u.gif


melagių melagė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tu gražiau už mane veli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 12, 11:56)
melagių melagė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tu gražiau už mane veli  mirksiukas.gif


unsure.gif
vaje, kaip tu cia apie mane taip unsure.gif
man tavo darbai labai grazus, o ir savotiski tokie, meniski, va 4u.gif
Atsakyti