Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

jus cia apie amziu diskutuojat,as gal geriau tyliai pasedesiu ir nieko nesakysiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2011 04 11, 21:58)
jus cia apie amziu diskutuojat,as gal geriau tyliai pasedesiu ir nieko nesakysiu  doh.gif

Ne, blansyt, cia mes apie batu dydzius... mirksiukas.gif taip, kad gali reikstis drasiai 4u.gif
Atsakyti
nu siuo atveju tai esu visai patenkinta,mano kojyte labai nediduke biggrin.gif
Atsakyti
Uzmaciau, kad kitose temose konkursai vyksta (pvz.pavasario nuotrauku - cia konkreciai jau) g.gif .
Idomu, gal tiesiog paskelbtoj temoj kazko (kas moderatoriu nuomone privalo buti) truko? Besijuokianti, ar jokio atsakymo negavai?

p.s. dekui, Trakst 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2011 04 11, 22:20)
nu siuo atveju tai esu visai patenkinta,mano kojyte labai nediduke  biggrin.gif

nematau cia nieko gero... pamenat Kazlas vaidino apie savo "problemyte"...,kad mazos jo...pedutes... kai vejas pucia , sunku nustovet...atrama nedidele lotuliukas.gif lotuliukas.gif man siuo atveju pasiseke labiau lotuliukas.gif

rytas labas...o gal ir ne... vakar vakare buvau kaip Sapras 117/180 spaudimas doh.gif dar ir siandien kazkaip ne taip... va tau ir jaunyste doh.gif
Atsakyti
"Sveiki, taip, užėjus komercijai tema negalėjo gyvuoti.

tokias temas reikėtų derinti su moderatore ir kartu dirbti, pamačius
netinkamas žinutes iš karto prašyti trinti.

o konkursas kaip pats savaime yra sveikintinas dalykas smile.gif"


Tiesą sakant galvojau, dėt čia tą ats., ar ne, bet gi visom rūpi (ketinančičų dalyvaut minumum 16 buvo). Suprast tai nieko nesupratau, kokia komercija, kur ten ji užėjo, ir jei užejo, kodėl reik trint visą temą, o ne narį įspėt. Primena tokie veiksmai kaip minimum sovietų laikus biggrin.gif

O šiaip siūlyčiau nediskutuot ta tema daugiau, kam čia mums tų blogų emocijų. Tegul lieka tai kažkieno sąžinės klausimas.
Atsakyti
komercinis konkursėlis blink.gif ot būtumėm prisipelniusios lotuliukas.gif
Ta proga suvelsiu etnomotyvais kokias vengerkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 12, 08:12)
"Sveiki, taip, užėjus komercijai tema negalėjo gyvuoti.

tokias temas reikėtų derinti su moderatore ir kartu dirbti, pamačius
netinkamas žinutes iš karto prašyti trinti.

o konkursas kaip pats savaime yra sveikintinas dalykas smile.gif"


Tiesą sakant galvojau, dėt čia tą ats., ar ne, bet gi visom rūpi (ketinančičų dalyvaut minumum 16 buvo). Suprast tai nieko nesupratau, kokia komercija, kur ten ji užėjo, ir jei užejo, kodėl reik trint visą temą, o ne narį įspėt. Primena tokie veiksmai kaip minimum sovietų laikus biggrin.gif

O šiaip siūlyčiau nediskutuot ta tema daugiau, kam čia mums tų blogų emocijų. Tegul lieka tai kažkieno sąžinės klausimas.

Nu!!!Koookia komercija? Kur jos matė komerciją??? Gal kad apie piniginį prizą juokavom? blink.gif blink.gif blink.gif Aš tai iš to piktumo dabar tikrai blog'ą kursiu bye1.gif
Ne nu bet ar ŽMONIŠKUMO pas juos yra nors kiek? Jokio perspėjimo, jokio paaiškinimo doh.gif Juk moderatorės tam ir yra, kad išaiškint viską. O čia tik uždraust, uždaryt be perspėjimo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 12 balandžio 2011 - 07:33
QUOTE(žollia @ 2011 04 12, 08:29)
Nu!!!Koookia komercija? Kur jos matė komerciją??? Gal kad apie  piniginį prizą juokavom? blink.gif  blink.gif  blink.gif Aš tai iš to piktumo dabar tikrai blog'ą kursiu  bye1.gif

matai ! pyktis irgi gali but -produktyvus wink.gif kurk greiciau
Atsakyti
Siūlau užeiti
naujas
Įtariu, kad net malonumas joms niekint kitus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 12 balandžio 2011 - 07:41
Na ka padarysi. Yra kaip yra. Labai nepasispardysim gi. O mane si konkurso ideja pastumejo imtis man gan naujos ir begalo idomios veiklos - dazymo augalais. smile.gif
Atsakyti
Aš tai galvojau, kad ta temą apie bulgariškos vilnos pirkimą greičiau gali uždaryti, nes prisimenu tokią pačia servetėlių masinių užsisakymų temą uždarė, bet kad konkursas užklius, niekaip nesuprantu.
Atsakyti