Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Kartą radau blogą kur mama lygina sauskelnes su visokiu prabėgusiu turiniu blink.gif Vo čia tai joa pagalvijau blink.gif Tai tie visi šonai, kiek metų ir ką valgai yra vienas juokas palyginus
Atsakyti
QUOTE
madam jau daugiau pabuvus, nei tamsta  ...+2


Jau tik nevaidink čia tokia suaugusia , nes yra ir suaugesniu tongue.gif , bet nesigiriančiu ax.gif lotuliukas.gif .Miegu viena , nes vyras komandiruotėj ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 11 balandžio 2011 - 13:11
Jetus, Juperi, vis rašai čia kokia senikė esi. Nu blyn, o pasirodo veik bendraamžė. Aš tai kaip Kadabra rašė, jauna ir labai graži , ir baisiai protinga, ir apskritai man dar viskas prieš akis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 11, 14:12)
Jetus, Juperi, vis rašai čia kokia senikė esi. Nu blyn, o pasirodo veik bendraamžė. Aš tai kaip Kadabra rašė, jauna ir labai graži , ir baisiai protinga, ir apskritai man dar viskas prieš akis lotuliukas.gif

maladiec thumbup.gif
visos cia saunios !
senike..mmm...mane vaikystej mama mokino, nesigirk pati, lai giria kiti (dabar laikai kiti, ir tevai vaikus mokina kitaip- turi moket save parduot....)...tai va, toks tat "palikimas"... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 11, 14:05)
madam jau daugiau pabuvus, nei tamsta smile.gif ...+2

g.gif . O ką aš čia veikiu su jaunimu? :rolleyes:Bet aš jaučiuosi jauna, vat. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 11 balandžio 2011 - 13:22
A čia tavo toks kaip sakant papildomo dėmesio gavimo būdas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Gal ir gerai vienok sugalvojai thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE
O ką aš čia veikiu su jaunimu?

dar vienai senatvinis dvylipumas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 11 balandžio 2011 - 13:22
prisizvengiau tikra to zodzio prasme.
Na ir susenusios jus tongue.gif tongue.gif tongue.gif (o Katinytis tai dar ir prisipazino, jog viena miega... biggrin.gif ) , viena Besijuokianti tik kaip ir as durniu ijungus - pati graziausia - vo tep ir reik 4u.gif

QUOTE(Molė @ 2011 04 11, 13:40)
Kadabra, paaiškink moterom , kyuriom lėtai daeina bigsmile.gif ... tu šilką dedi ant sudėliotos vilnos ar jau ant paveltų tapkučių ir dar at BG šilkas kuom nors skiriasi , pvz nuo šilkinės skarelės  bigsmile.gif


oi, Mole, as nesijauciu tiek pazengus, kad galeciau zarstyti patarimus schmoll.gif .
keliais postais auksciau parasiau kaip dedu 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 11, 14:20)
A čia tavo toks kaip sakant papildomo dėmesio gavimo būdas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .Gal ir gerai vienok sugalvojai  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

jeigu tu apie pagyras... tai taaaaip...sulaukiu hihihi.gif hihihi.gif
kaip tai vyksta?? o gi kaip tam multike "kas graziausiai mane pagirs- gaus saldaini"... lotuliukas.gif
Atsakyti
Giriu tik už tapces lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 11, 14:30)
Giriu tik už tapces  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tipo duot tau saldaini dabar, ane??? doh.gif
Atsakyti
na tai jau taip wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Siandien tik is kaimo grizau, o ziuriu, musu konkursui kyrdyk. verysad.gif verysad.gif verysad.gif Ziauriai liudna. As jau visa konsepcija buvau sumascius... Ai nu blyn nervuoja sitaip.

Kadaros slepetes - nuostabios bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti