Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(žollia @ 2011 04 11, 12:52)
O  dar kažkas sakė, kad su iškalba blogai lotuliukas.gif Šast - ir yra blog'as bigsmile.gif

ahaaa ar matei bent kiek ten tos iskalbos??? doh.gif vos ne vos apie save pora sakiniu išslebizavojau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 11 balandžio 2011 - 11:58
Juperi ,man tai patiko tavo pavadinimas ir aš tikrai nekeisčiau i ta toki felt, jau tu felt taip pilna, tu gal geriau angliškai vien dėl žymu parašyk kažka šalia( apačioj mažesnėm raidėm).Arba angliškai versk savo dabartini .Labai jau banalu tas felt atrodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 11 balandžio 2011 - 12:11
O man kažkaip atrodo, kad skaitytojai iš užsienio, tai tie patys emigravę lietuviai g.gif Nes sulaukiu daug ir užsienio lankytojų, ką jiems veikti pas mane, jei nesupranti lietuviškai g.gif
Atsakyti
Labas, bitutės tarbštuolytės bigsmile.gif

Siesta, Kadabra, nu ir grožių padavėt wub.gif wub.gif wub.gif
Gražios tokios, o Kadabros tokios dekupažuotos wub.gif
Kadabra, paaiškink moterom , kyuriom lėtai daeina bigsmile.gif ... tu šilką dedi ant sudėliotos vilnos ar jau ant paveltų tapkučių ir dar at BG šilkas kuom nors skiriasi , pvz nuo šilkinės skarelės bigsmile.gif

Juperiuk, o tavo tokios pilkos , tai gražiai buvo su įveltu šilku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 11, 13:11)
Juperi ,man tai patiko tavo pavadinimas ir aš tikrai nekeisčiau i ta toki felt, jau tu felt taip pilna, tu gal geriau angliškai vien dėl žymu parašyk kažka šalia( apačioj mažesnėm raidėm).Arba angliškai versk savo dabartini .Labai jau banalu tas felt atrodo  ax.gif

Aciu, katinyti, ans ir man patinka... blush2.gif gerai, ikalbejai...nerasysiu, arba labai labai mazom raidytem ( a matot? a? matot? koookia as "minksta" ir plastiska- sutinku su viskuom, ir tinka man viskas... lotuliukas.gif

QUOTE(Šelma @ 2011 04 11, 13:30)
O man kažkaip atrodo, kad skaitytojai iš užsienio, tai tie patys emigravę lietuviai  g.gif  Nes sulaukiu daug ir užsienio lankytojų, ką jiems veikti pas mane, jei nesupranti lietuviškai  g.gif

tai manau, kad is google vaizdu ieina... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Molė @ 2011 04 11, 13:40)
Juperiuk, o tavo tokios pilkos , tai gražiai buvo su įveltu šilku thumbup.gif

aaa... nu ten matai retas retas silko sifonas- tai veliasi su bet kuom mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš pritariu Katinyčiui dėl tų felt. Kadangi aš ant veltinio užkibau, kai norėjau nusipirkt veltinio šalį, tai tu felt + vardas tiek prisiskaičiau, kad nieko neatsiminiau, absoliučiai.
Nebent kur kamputy kokiom mažesnėm raidelėm. Kas lietuviškai neskaito tai ir tokį užrašą pamatys, nes anas jam bus tiesiog raidžių kratinys, ir jokios konkurencijos nebus.
Aš tekstų kai nerašau, tai nemanau, kad užėjus rusaitė kažko gali nesuprast tapkių foto, bet čia kuri kokį stilių pasirinks, su kasdieniniais įrašais ar be jų.
Pasakot apie save man rodos irgi nebūtina. Nemanau, kad kam įdomu kokias knygas skaitau ar filmus žiūriu ar kiek metų man smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 04 11, 12:30)
O man kažkaip atrodo, kad skaitytojai iš užsienio, tai tie patys emigravę lietuviai  g.gif  Nes sulaukiu daug ir užsienio lankytojų, ką jiems veikti pas mane, jei nesupranti lietuviškai  g.gif


tai gali tiesiog ijungt ir išjungt, ir jau skaičiuosis.. gali pagal paveiksliukus rast...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 11, 13:44)
Nemanau, kad kam įdomu kokias knygas skaitau ar filmus žiūriu ar kiek metų man smile.gif .

Man įdomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 11, 13:44)
Nemanau, kad kam įdomu kokias knygas skaitau ar filmus žiūriu ar kiek metų man smile.gif .

man tai idomu.... ax.gif ax.gif kiek tau metuuu? ax.gif
Atsakyti
O ne per daug jums idomu aaaaaaaaaaaaaaaaa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , gal dar ant kokio šono užmiegu ir ar prieš tai pabučiuoju savo vyriški ar ne tongue.gif .
Atsakyti
Greit 36 wub.gif doh.gif .
Kai kažkiek žmogų pažįsti gal tokie dalykai ir įdomūs, bet mes gi orientuojamės ne viena į kitą, o visai pašalinį žmogų... Ai nu man taip atrodo...
Dėl blogo pavadinimo tai rašiau aš savo nepatenkinta, glušas toks bigsmile.gif . Bet perskaičius pavadinimą, jį turėtų būt nesunku prisimint. Man mano dičkė sugalvojo, pagalvojau toks vaikiškai naivus ir truputį keistas, kaip PC "senukai" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Juperi @ 2011 04 11, 14:49)
man tai idomu.... ax.gif  ax.gif  kiek tau metuuu? ax.gif

O jums madam kiek? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 11, 13:56)
O ne per daug jums idomu aaaaaaaaaaaaaaaaa lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , gal dar ant kokio šono užmiegu ir ar  prieš tai pabučiuoju savo vyriški ar ne  tongue.gif .

ahaaa... kvailas klausimas, Katinyti...zinoma idomu...ant kurio sono uzmiegi? ar vartais nakti? ir ar pabuciuoji savo vyra? kada pabuciuoji- pries atsiguldama ant sono, ar jau atsigulus? g.gif g.gif ... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 11, 14:01)
O jums madam kiek? smile.gif

madam jau daugiau pabuvus, nei tamsta smile.gif ...+2
Atsakyti