Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 04 11, 11:50)
sugriztant prie blogo temos...dar karta man, tundrai, paaiskinkit- kaip pvz. Rusijos federacija ji suranda??? pagal kokius raktazodzius...???

Pagal rusiškus arba angliškus.
Vat man mįslė kaip kinai suranda, bet irgi turbūt pagal angliškus tagus.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 11, 10:58)
Pagal rusiškus arba angliškus.
Vat man mįslė kaip kinai suranda, bet irgi turbūt pagal angliškus tagus.

nu bet sakyk...ko jie iesko ir kur???

nu pvz. kaip man susirast savo bloga internete...nezinant konkretaus pavadinimo. Kaip manai? g.gif

ir kada sitos SM snaiges istirps??????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 11 balandžio 2011 - 09:59
Kadabra, nu čia tai pavarei wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nerealios, pasakiškos wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Juperi @ 2011 04 11, 09:58)
nu bet sakyk...ko jie iesko ir kur???

nu pvz. kaip man susirast savo bloga internete...nezinant konkretaus pavadinimo. Kaip manai?  g.gif

ir kada sitos SM snaiges istirps??????


pagal raktažodžius, ebt tau jis iškart paieškoj neatsiras, reik kad biški laiko praeitų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 11, 11:01)
Kadabra, nu čia tai pavarei  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Nerealios, pasakiškos  wub.gif
Papildyta:
pagal raktažodžius, ebt tau  jis iškart paieškoj neatsiras, reik kad biški laiko praeitų smile.gif

nu nesijuokit... duokit man konkretu pavyzdi,,,pagal koki raktazodi??? rusu kalba, kad rasti lietuviska bloga... blyn, niekaip neisikertu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 11, 10:04)
nu nesijuokit... duokit man konkretu pavyzdi,,,pagal koki raktazodi??? rusu kalba, kad rasti lietuviska bloga... blyn, niekaip neisikertu doh.gif


jei rašysi blogą rusų kalba, tai tada ir ras smile.gif Lietuvių kalba juk nerandi rusiškų blogų ... Gali pvz kai dedi pavadinimus gaminių juos rašyt lietuvių/anglų/rusų kalba tada manau turėtų rast

Papildyta:
arba skyrelyje apie save gali rašyti trim kalbom. Ir tame tekste ne šiaip ten parašyt kad aš tokia ir tokia, turiu tiek vaikų ir patinka velti. Bet akcentuoti, kad tokia ir tokia, iš ten ir ten, veli tą, tą ir aną. PAminėti žodžius viln, šlepetės, šalikas ir t.t. žodžiu apgalvoti tekstą. Manau tada rastų
Atsakyti
Juperi, jei nori, kad ieškotų tarptautiniam lygmeny pagal blogo pavadinimą, tuomet blogo pavadinimas turėtų būti koks nors tarptautinis, geriausia turbūt angliškas (stilium Juperi felt, felted/wool cloud, ar dar kažkas). O šiaip tai pagal tagus paieška vyksta, įsidedi "valenki" "voilok" (kirilica aišku) ar dar kažką, ir meta tave į bendrą paiešką. Lietuviškai tai tikrai rusaitėms neieško smile.gif .
Atsakyti
Užkrėtėt, knisau blogerį savo smile.gif ten ir fonus pačiam galima kurt - viską. Nu žodžiu tai dabar galvosiu logotipą smile.gif))))
Atsakyti
Kadabra, tavo paskutiniosios pasakiškos, su tokiom net ir žengt bijočiau , kad tik neišsiteptu blush2.gif
Atsakyti
Merginos ir moteros, aš su klausimu. 4u.gif Ar vyksit kuri 30 balandžio Palangon į amatininkų mugę? Nė vienoj nesu dar buvus kaip pardavėja ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 11 balandžio 2011 - 11:36
Kadabra be zado likau blink.gif tobulos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 11, 11:55)
(stilium Juperi felt, felted/wool cloud, ar dar kažkas).

oii, reiks pasinaudot tavo patarimais mirksiukas.gif ir bus Juperi felt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 09, 15:55)
man su iskalba -ne kas rolleyes.gif 

O dar kažkas sakė, kad su iškalba blogai lotuliukas.gif Šast - ir yra blog'as bigsmile.gif
Atsakyti