Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 04 11, 09:45)
nu vien zodz... panasiai darau...ale..rezultato jokio


pabandyk nuemus burbulianke dar ir su rankom apglostyti, muilu pamuilink, patikrint ar prikibo ir tik tada kirpk 4u.gif
cia kaip ir visam veltiniavime - turi rasti savo kelia.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 11, 10:10)
besijuokianti, tai gali is maniskio silko pabandyti, jo tokiakruva is bg, kad nezinau kada sunaudosiu  biggrin.gif

Ačiū, žinok turiu pakankamai tokio tankaus šilko, bet vis įvelinėt nepabandau, kažkaip galvojau, gal per tankus. Todėl įdomu kaip bg šilkas įsivelinėja, pakankamai tankus jis buvo.
Atsakyti
na, as to storiausio tai tikrai nebandziau. bus matyt veliau.
Atsakyti
as irgi silko nebandziau ,ne del to,kad neisiveltu ,bet nelimpa jis man prie dusios.bandau issidelioti ,bet nematau rezultato ir vel nuimu doh.gif .
bet isivelt tai jis isivelia,perleidau dali vienai velejelei ,ji naudoja. wub.gif
Atsakyti
aš storą bg bandžiau - labai sunkiai, kraštus prisiūnu, pridengiu vilna, vistiek sunkiai ir nelygiai, tenka kokių monų imtis - čia pvz
user posted image O tas gofruotas tai liuks - mano ragana ant tašės iš jo sijoną ir kepurę turi - labai gerai prisivelia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 11 balandžio 2011 - 09:14
QUOTE(raganele @ 2011 04 11, 10:13)
aš storą bg bandžiau - labai sunkiai, kraštus prisiūnu, pridengiu vilna, vistiek sunkiai ir nelygiai, tenka kokių monų imtis - čia pvz

O tas gofruotas tai liuks - mano ragana ant tašės iš jo sijoną ir kepurę turi - labai gerai prisivelia.

tai va , as irgi toki tankesni bandziau privelt- nieko nesigavo- lyl lyg biski pagriebe- ir turejau nuplest doh.gif
Atsakyti
Tankesniam aš spėju, kad vilnos plonesnės reikia. Kuo tankesnė medžiaga tuo plaukui sunkiau pralįst, o jei dar plaukas storas. Bent jau aš esu susidūrus kai tas pats šilkas į vieną vilną įsivėlinėjo momentaliai, o į kitą vilną tas pats šilkas visai neįsivėlė...
Atsakyti
Esu įvėlinėjusi šilką ir tankų ir šifoninį. Su abejais savotiškai fainus rezultatus galima gauti wub.gif , tankesnio jeigu daugiau kraštus uždengus, gaunasi labiau kaip inkiuzas, o šifininis visas labai gerai prisivelia, ir gaunasi taip, kaip Kadabros tapkutės. 4u.gif

Va keli pavyzdžiai:
1. šifoninis šilkas įveltas per visą tapkutės plotą:
user posted image

2. Tankesnis šilkas, pridengtas vilna:

user posted image

user posted image


Tiesa, abejos veltos iš karšinio.
Atsakyti
Siesta, puikios tapkutes... tos sifonines gelikes- mmm thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Juperi 4u.gif , Siulau tau pabandyti mirksiukas.gif , jeigu bijai, kad neprisivels, uzdenk labai plonu vilnos sluoksneliu, kad tik, tik prilaikytu silka.
Atsakyti
Kadabra, kokios dailios, tikrai kaip dekupažintos atrodo 4u.gif
Siestos oranžinės gražios, tie šilkai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Siesta @ 2011 04 11, 10:47)
Aciu Juperi 4u.gif , Siulau tau pabandyti mirksiukas.gif , jeigu bijai, kad neprisivels, uzdenk labai plonu vilnos sluoksneliu, kad tik, tik prilaikytu silka.

na, esu ir as ne viena bandziusi... tik va man niekaip nesigauna ta storesni silka privelt ir graziai sudrapiruot...


sugriztant prie blogo temos...dar karta man, tundrai, paaiskinkit- kaip pvz. Rusijos federacija ji suranda??? pagal kokius raktazodzius...???
Atsakyti