Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

juoda,tikrai netinkama tokiam dalykui,o kas liecia viena spalva,tai gal tapkutems ir nieko ,bet saliams tai tikrai nevisuomet. g.gif .geriau kazkas platesnio.na kad ir jurine tematika ,ar gamtos tematika ,ar dar kas...bet neribojame spalvu. wub.gif
Atsakyti
tai gal isvis nespausti saves i remus del tu spalvu g.gif
Atsakyti
Dėl spalvų tai aišku, kad nebūtinai. Bet temos tai reiktų smile.gif . Nu tai siūlykit visos po vieną, aš tik pvz daviau. Sugalvokit po gražų 1 (galima ir daugiau) pavadinimą, ir kuri tema daugiausia simpatijų sulaukia, tą renkamės.
Atsakyti
as pasiulysiu labai placiai

"Metu laikai"
Atsakyti
Na man patiko paslapčiu sodai arba atkartoti gamtos faktūras, formas, spalvas kažkokias.Labai netgi tiktu ir misterijos , O vat metu laikai jau mane kaip tik spaudžia, gal dėl kažkokio atrodo apibrėžtumo, nejaučiu tame kažkokio energetinio srauto kažkodėl ax.gif .
o ir prizo skaitau nereik, didžiausias prizas gali būt nebent kada susirinkt pasėdėt ant žolės ir paplepėt apie veltini ir kitus gerus dalykus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 04, 12:13)
Na man patiko paslapčiu sodai arba atkartoti gamtos faktūras, formas, spalvas kažkokias.Labai  netgi tiktu ir misterijos , O vat metu laikai jau mane kaip tik spaudžia, gal dėl kažkokio atrodo apibrėžtumo, nejaučiu tame kažkokio energetinio srauto kažkodėl  ax.gif .
o ir prizo skaitau nereik, didžiausias prizas gali būt nebent kada susirinkt pasėdėt ant žolės ir paplepėt apie veltini ir kitus gerus dalykus  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
"Jūra, tavo pasaką seka man vėjai" biggrin.gif mat buriavimo sezonas irgi ant nosies - oi jau vaizduotė piešią, metu grėblius, noriu velt doh.gif ...tik ne juodai
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 04, 10:34)
Ehe,  o man fotkės nekokios gaunasi... Nu bet kaip kitaip g.gif . Susitikimą vidury Lietuvos, aukščiausiam autostrados taške daryt? lotuliukas.gif
Man juoda irgi netinka...


biggrin.gif Kryžkalnio autobusų stoty biggrin.gif
Papildyta:
Juodai aš irgi nenoriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 04, 12:57)
biggrin.gif Kryžkalnio autobusų stoty biggrin.gif
Papildyta:
Juodai aš irgi nenoriu smile.gif

oi neee...tai, kad auksciausia vieta pazymeta akmeniu lotuliukas.gif gal dar iki kryzkalnio neprivaziavus, ane? g.gif
Atsakyti
Merginos as irgi noriu prisijungti, jei priimsit...o tema galeciau pasiulyt kokia nors susijusia su etnografiniais motyvais..pvz. "paparcio ziedas"..placiaja prasme smile.gif)..nors man viskas tinka, netgi juoda idomu..
Atsakyti
Man tai kuo daugiau tuo idomiau, vat randasi tokiu idomiu dalyku kaip etnografiniai motyvai, super thumbup.gif . Gal ir visoms taip smile.gif
- Gal tada siandien kas kokiu ideju temos atzvilgiu turi, tegul raso, ryt ryte pabandysiu viska i saraseli italpint. O per rytoju gal galutinai isrinktumem tema.
- Del termino - gal iki geguzes 1? Savaite sugalvot, savaite padaryt/perdaryt, savaite nufotkint/pateikt.
Ar iki Velyku?
- Ir darbus ar anonimiskai teikiam, ar ne?
Atsakyti
O kaip juos anonimiškai pateikt?
Atsakyti