Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Kadabra, vauuuuu wub.gif mega_shok.gif nu mistika man, kaip tu tai padarai swoon.gif
Atsakyti
kadabra, vai vai vai kokios fantastiškos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nu gis negalėčiau po namus kasdien vaikščioti su tokiom gražiom, pasimaivyčiau tik prieš svečius lotuliukas.gif
Atsakyti
kadabra, labai gražu. O kokią medžiagą ten įvėlei?

Aš savo anytai gal prieš kokius 3 metus padovanojau šlepetes, tai dar iki šiol turi - irgi apsimauna tik prie svečių, ar kur į svečius kartais vežasi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 11 balandžio 2011 - 06:56
Kadabra, gražios labai. Čia BG sluoksna balta ir šilkas? O kaip tie bg šilkai įsivelinėja, aš nepirkau, tai jokio supračio apie juos neturiu g.gif

Juperi, bet kokia tu greita (čia dėl blogo aš). Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 11 balandžio 2011 - 07:02
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 11, 08:00)
Kadabra, gražios labai. Čia BG sluoksna balta ir šilkas? O kaip tie bg šilkai įsivelinėja, aš nepirkau, tai jokio supračio apie juos neturiu g.gif

Juperi, bet kokia tu greita (čia dėl blogo aš). Šaunuolė 4u.gif

del silko...bandziau privelt...nu nesusidraugauju as su sia technika...niekaip man nekimba tas silkas...reik Kadabros pamoku ir patirties smile.gif

labas rytas
Atsakyti
kada tas tikras siltas pavasaris ateis g.gif ?

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 11, 08:00)
Kadabra, gražios labai. Čia BG sluoksna balta ir šilkas? O kaip tie bg šilkai įsivelinėja, aš nepirkau, tai jokio supračio apie juos neturiu g.gif


ai kazkokios kitokios ir tiek, bet paprastos darymu kaip trys kapeikos smile.gif .
Cia Wool. BG sakiau sunaudosiu tarpiniuose sluoksniuose, kaip nors pamaisant.

QUOTE(Juperi @ 2011 04 11, 08:21)
del silko...bandziau privelt...nu nesusidraugauju as su sia technika...niekaip man nekimba tas silkas...reik Kadabros pamoku ir patirties smile.gif


silkas isivelia liuks, vienam daikciuke tai vilna tiesiog vos jo viso nesuvalge (dejau toki melyna, tarsi pagofruota bg silka), net norejosi, kad daugiau matytusi.
Papildyta:
besijuokianti, tai gali is maniskio silko pabandyti, jo tokiakruva is bg, kad nezinau kada sunaudosiu biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas. ar gali taip buti ,kad prie karsinio silka sunkiau privelti nei prie sluoksnos ?
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2011 04 11, 09:12)
labas rytas. ar gali taip buti ,kad prie karsinio silka sunkiau privelti nei prie sluoksnos ?


karsinys kitaip, t.y. maziau ji sutrauks, bet turi isivelti.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 10, 21:45)
Sveikos, braskes  biggrin.gif :

user posted image

Dekupažas ant vilnos blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
kadabra, o as tundra, taves paklausiu... dedi silka ant suslapintos vilnos??? ar uzmeti koki vilnos sluoksniuka??? nuuu man niekaip neprikimba...ka darau ne taip??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 11, 09:30)
kadabra, o as tundra, taves paklausiu... dedi silka ant suslapintos vilnos??? ar uzmeti koki vilnos sluoksniuka??? nuuu man niekaip neprikimba...ka darau ne taip??? g.gif


dedu pacioje pabaigoje, ant suklotos slepetes pavirsiaus, silkas greit pagauna vandeni, uztenka tik paspausti siek tiek, po to dedu burbulianke ir glosta..... n kartu glostau...
tiesa, kai kur prikloju.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 11, 09:35)
dedu pacioje pabaigoje, ant suklotos slepetes pavirsiaus, silkas greit pagauna vandeni, uztenka tik paspausti siek tiek, po to dedu burbulianke ir glosta..... n kartu glostau...
tiesa, kai kur prikloju.

nu vien zodz... panasiai darau...ale..rezultato jokio
Atsakyti