Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 10, 19:48)
Gražios gėlės  bigsmile.gif

o po kam BG sluoksna išėjo ir kiek ten mikronų, jei nepaslaptis?

NIEKAD nesu sverus... niekad lotuliukas.gif kloju visad na glaz almaz... tiesiog jauciu paspaudus ranka... kloju 6-8 sluoksnius...kiek micronu??? vaje, merginos gelbekit ! tikrai nezinau...manau kaip min 26- siurksti sita sluoksna, labai
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 10, 18:51)
NIEKAD nesu sverus... niekad lotuliukas.gif  kloju visad na glaz almaz... tiesiog jauciu paspaudus ranka... kloju 6-8 sluoksnius...kiek micronu??? vaje, merginos gelbekit ! tikrai nezinau...manau kaip min 26- siurksti sita sluoksna, labai

nia kiek litų už kilogramą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 10, 19:58)
nia kiek litų už kilogramą smile.gif

aaaaaaaaaa doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tai, kad irgi nepamenu- gal merginos patikslins, bet 1 kg gal ...ar ne apie 12 EUR?? g.gif cyyyrkai, bet zinok as jau tokia- atmintis mano-nuolat paveda doh.gif BG temoj -manau dar yra tos kainos
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 10, 19:06)
aaaaaaaaaa doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
tai, kad irgi nepamenu- gal merginos patikslins, bet  1 kg gal ...ar ne apie 12 EUR?? g.gif cyyyrkai, bet zinok as jau tokia- atmintis mano-nuolat paveda doh.gif BG temoj -manau dar yra tos kainos

nu jo paskaitinėsiu ten smile.gif
Čia jau visas importo verslas žiū lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar man atrodo ar tu tapkyčiu kojos sumaišytos ta prasme man atrodo , kaip vaikai kad būna batus sumaišo ir užsideda and dešinės kairyji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 10, 20:12)
Ar man atrodo ar tu tapkyčiu kojos sumaišytos ta prasme man atrodo , kaip vaikai kad būna batus sumaišo ir užsideda and dešinės kairyji  lotuliukas.gif

Katinyt, ar ne per gerai matai??? doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi keista dėl to konkurso uždarymo. Juk ne kartą čia rankdarbiuose vyko visokie konkursai - ir dekupažo, ir lėlių siuvimo, ir meškučių. Ir niekas nieko nedraudė. Negi dabar kokias taisykles pakeitė? g.gif
Atsakyti
Ar žinot kas būna kai apima neveltis?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 10, 20:31)
Ar žinot kas būna kai apima neveltis?

O del ko neveltis ?
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2011 04 10, 20:22)
Man irgi keista dėl to konkurso uždarymo. Juk ne kartą čia rankdarbiuose vyko visokie konkursai  - ir dekupažo, ir lėlių siuvimo, ir meškučių. Ir niekas nieko nedraudė. Negi dabar kokias taisykles pakeitė? g.gif

Net pasižiūrėjau 'pencinykų swapo'-seniai merdi tema, alia neužankščia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 10, 19:34)
O del ko neveltis ?


ai kad kažkoks atbulų rankų sindromas prasidėjęs... biggrin.gif
Atsakyti
Juperi, o jau kvietkų gražumas! bigsmile.gif labai mergaitiškai gražu
Atsakyti