Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(blansyte @ 2011 04 10, 10:31)
tikrai ,bent jau fonas but bespalvis  wub.gif .o kas del darbu margumyno ir spalvu ,tai esu siuo metu susidurusi su tuom.darau darbus i Rusija ,tai ten tikrai reikia kuo ryskesniu ,rezianciu.o man taip norisi svelnias  pastelines arba zemes spalvas dayti. doh.gif


Dar lenkų masės savotiškai perka.. pvz ryškios raudonos ir ryškios žalios derinį, Nors ką ryškios. Čia ir taip kontrastuojančios spalvos...

Nu aš tikiu, kad ir toj pačioj Rusijoj yra skoningų žmonių. KAžkur Flikr esu radus maskvietę, kuri fantastiškai daro smile.gif Jei vėl rasiu - įdėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 10, 10:13)
apsivyniojus rankele buvau per nakt..ryte lyg ir nieko...

ziuresim po siandieno 2-ju poru velimo kas bus doh.gif
dura, dura...niekaip nenutaikau karsiniui sablono...o jis nesitraukia daugiau ir viskas... doh.gif

...

aš "grynas karšinines" mečiau galų gale į skalbyklę, tai iš mano sunkiai sumūčytų ~46-48 klumpių gavau reikiamą 43. Kai maišiau su pilka, kitas su balta sluoksna - traukėsi padoriai, daugmaž kaip latviškas karšinys.

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 10, 10:28)

drinks_cheers.gif ir ignoruojant kai kuriuos niuansus dėl spalvų ir kitų "pereborų" man vistiek ten labai patinka skaitinėti ir mokytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 10 balandžio 2011 - 10:39
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 10, 11:26)
Neršiu internete ir randu:

Nerštas bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 10 balandžio 2011 - 10:41
Na jei modelis būtų aprengtas viena spalva, ir foto fonas baltas ar juodas, gal kitaip atrodytų, darbai atlikti lyg ir kokybiškai, bet spalvinis bardakas tai tiesiog akis pjauna...

Juperi, *****, jau visai su tokiu parašymu, man kompleksą įvaryt nori. Čia SM temą išjungė, nors kažkaip nesijaučiu visiškai, kad ji asmeninė kokia nors buvo. Nu bet nemalonu. Vis dėlto jei apie 16 merginų nori dalyvaut ir nei viena nežino, kad kažkokį leidimą ar dar ką reikia gauti ar to daryt iš vis negalima, tai jau problema tas taisykles rašiusio.
Dabar dar sakau, kažkas už akių apšnekinėja gal... Pasirodo, ne, tai gal ir su tuo konkursu viskas susitavrkys, tik aš nebežinau ar toks pats entuziazmas po tokių trukdžių bus...
O dar vakar į tavo profilį buvau užėjus (norėjau pasicekavitn gal sudėjai darbus, nuo kurių sąnariai išėjo smile.gif ), tai pas tave rašė skyrely aktyviausias temoje (ar daaugiausiai žinučių parašyta temoje) "Trash can". Sakau čia mus jau prie šiukšlių priskiria turbūt doh.gif . Bet šiandien jau neberašo, vietoj tų šiukšlių kabo "vėlimas".
Atsakyti
negaliu man šitas labai juokingas http://www.livemaste...0/1f9212360.jpg
lotuliukas.gif
Atsakyti
Ypac sita- šapka nieviedimka lotuliukas.gif lotuliukas.gif nugriuuuk negyvas...
http://www.livemaste...ekt-originalnyj

pagaliau jauciu, kad savaitgalis atejo...3-ys poros tapciu ir 2-u saliai nuvelti... doh.gif doh.gif fool.gif

nebenoriu jokiu parodu...bent jau siandien schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 10, 10:45)
Ypac sita- šapka nieviedimka lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nugriuuuk negyvas...
http://www.livemaste...ekt-originalnyj

pagaliau  jauciu, kad savaitgalis atejo...3-ys poros tapciu ir 2-u saliai nuvelti... doh.gif  doh.gif  fool.gif

nebenoriu jokiu parodu...bent jau siandien schmoll.gif


Vaselisa prektasnoe... smile.gif
O man lėtai žiauriaii džiūsta... nes šildymo sezonas pabaigon, retai įsijungia šildymas. Nu pa smus su termostatu... autonominis.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 10, 11:43)


Juperi, *****, jau visai su tokiu parašymu, man kompleksą įvaryt nori.

"Trash can". Sakau čia mus jau prie šiukšlių priskiria turbūt doh.gif . Bet šiandien jau neberašo, vietoj tų šiukšlių kabo "vėlimas".

nu tu cia ka??? blink.gif blink.gif kakijie iescio kamplieksy??

dabar tu man juos ivarineji doh.gif blyn, net nubegau i savo tema paziuret ar neuzblokavo, uz "atvira" zodi lotuliukas.gif doh.gif paranoja- ne kitaip

QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 10, 11:46)
Vaselisa prektasnoe... smile.gif
O man lėtai žiauriaii džiūsta... nes šildymo sezonas pabaigon, retai įsijungia šildymas. Nu pa smus su termostatu... autonominis.

nu tai va...ir mano dabar dzius savaite laiko doh.gif
Atsakyti
Besijuokianti " mergaite" lotuliukas.gif , kiek supratau rašei laiška dėl konkurso tik nesupratau ar gavai atsakyma, turbūt dar nea ax.gif
( nepyk , bet visad pamačius tavo nika labai imu juoktis , nes prisimenu ta " mergaite") lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 10 balandžio 2011 - 11:09
Jo, Katinyti, parašiau. Bet kol kas nieko neatsakė, savaitgalis gal.
Paskaičiau vakar SM taisykles, tai žinokit, nieko blogo negalima apie SM rašyt, turim gerbt SM, bet šiaip tai bent kažkokios pagarbos iš jų pusės norėtųsi. Ką pažeidėm neradau, nebent kažkur labai užkasę dar kažkokius paaiškinimus prie taisyklių.
Ir dar pagalvojau, kad kai kyla nesusipratimai, reikia rašyt ne moderatorei, o administracijai. Kuomet bus daug nusiskundimų viena moderatore, o kita visi džiaugias, tai irgi perša kažkokias išvadas...
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 10, 08:37)
O kaip  kauleliai-sąnariai? Pragerėjo ? Aš šiandien nei atsistot, nei pasilenkt doh.gif  Kažkas  su stuburu...


Žollia, saugok stuburiuką. Turiu problemų su stuburu, tai bet koks vėlimas pablogina situaciją. O jau ant grindų kloti sluoksną, karšinį ir velt - tai stuburui pats blogiausias dalykas. Trink su tepaliukais, apsivyniok vilnoniu šaliku ir stuburui duok išeiginę. Skausmas - signalas ir jo ignoruoti negalima.
Atsakyti
Laba, ne gana to , kad apstojau velt, jau ir visko suskaityt nesugebu unsure.gif , pamačiau, kad daug puslapių neskaitytų. Aij, atėjau į paskutinį.

Padariau išvadą, kad ir šią temą gali uždaryt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 10 balandžio 2011 - 11:27