Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 04 10, 09:34)
ne, nebuvau... nors buvo veleju susiburimas- ir tavo varda minavojo...tai pamaniau, gal tu ten  g.gif

blink.gif g.gif reik mažiau reikštis, značyt...
Atsakyti
Mano kompui visai ata, pasijungiau iš kito , o čia tiek naujienu , tokiu neidomiu visai. Siaubas kažkoks ( čia aš dėl konkurso) verysad.gif
Vakar parsivilkau alyvuogiu muilo thumbup.gif ,Prieš savaite buvau pirkus tik pabandymui, ta prasme buvau bandžius net kelias rūšis ir niekaip nepritikdavo man jos, o šitas pasirodė nuostabus.Putoja thumbup.gif , naudojasi labai taupiai sakyčiau , nesutežta ir kaina patiko, tai vakar lėkiau jau grand užsipirkima daryt thumbup.gif . Pardavėja turbūt galvojo, kad bus karas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif arba visi murziai pas mane lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 10 balandžio 2011 - 10:04
QUOTE(žollia @ 2011 04 10, 09:37)
O kaip  kauleliai-sąnariai? Pragerėjo ? Aš šiandien nei atsistot, nei pasilenkt doh.gif  Kažkas  su stuburu...

apsivyniojus rankele buvau per nakt..ryte lyg ir nieko...

ziuresim po siandieno 2-ju poru velimo kas bus doh.gif
dura, dura...niekaip nenutaikau karsiniui sablono...o jis nesitraukia daugiau ir viskas... doh.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 10, 09:54)
blink.gif  g.gif reik mažiau reikštis, značyt...


neeee...buvo ten tavo bendravarde- znacit-gali reikstis toliau lotuliukas.gif
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 10, 10:48)
Pardavėja turbūt galvojo, kad bus karas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif arba visi murziai pas mane  lotuliukas.gif

oooo koks tai muilas??? pasidalinkite, informacija...kur to muilo nuostabaus ieskot? bigsmile.gif

mano rankom kaip tavo kompui,,,jau irgi parein ata doh.gif nagai jau pusmetis kaip...pas melzeja doh.gif
Atsakyti
Saugok save, nes man du metus buvo rankai atia ir dabar dar vis paskaudena, bet jau nebe taip kaip buvo .Turbūt dabar jau bijočiau grižt i ta būkle.Tai jei pajuntu kažka iškart sakau "stop", juk visos pasaulio vilnos nesuvelsi , o ir visiems veltinio neprivelsi ax.gif .
O muilas vadinasi DALAN ir visaip ten dar mažom reidelėm prirašyta, kad kuno ir plauku priežiūrai .Turiu tik bėda, kad negaliu jokio kvepiančio muilo atvirai laikyt, mano vyriokas šienliginis , tai tenka visus kvepiančius dalykus slėpt ir gyvenam mes be gėliu namie ax.gif .
Atsakyti
mergaites ,ar as jau visai durna,bet nebematau temukes apie musu konkursa g.gif
Atsakyti
Nedurna, nedurna tiesiog jei būtum paskaičius kokius 4 puslapius prieš tai esančius, tai būtum sužinojus verysad.gif
Atsakyti
Neršiu internete ir randu:
http://www.livemaster.ru/lvbez
Nu ir niekaip nesuprantu kaip gali būti tiek spalvų, su krūva priedų ir dar fotkės visų vaivorykštės spalvų fone smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 10, 10:26)
Neršiu internete ir randu:
http://www.livemaster.ru/lvbez
Nu ir niekaip nesuprantu kaip gali būti tiek spalvų, su krūva priedų ir dar fotkės visų vaivorykštės spalvų fone smile.gif .


Rusija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 10, 11:25)
Nedurna, nedurna tiesiog jei būtum paskaičius kokius 4 puslapius prieš tai esančius, tai būtum sužinojus  verysad.gif

aga,jau radau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Žaviuosi rusaičių darbštumu, ir tai kad pamoka sudeda.. bet skonis tragiškas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 10, 11:26)
Neršiu internete ir randu:
http://www.livemaster.ru/lvbez
Nu ir niekaip nesuprantu kaip gali būti tiek spalvų, su krūva priedų ir dar fotkės visų vaivorykštės spalvų fone smile.gif .

tikrai ,bent jau fonas but bespalvis wub.gif .o kas del darbu margumyno ir spalvu ,tai esu siuo metu susidurusi su tuom.darau darbus i Rusija ,tai ten tikrai reikia kuo ryskesniu ,rezianciu.o man taip norisi svelnias pastelines arba zemes spalvas dayti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE
Neršiu internete ir randu:

doh.gif ,
Atsakyti