Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 04 09, 22:32)
zinok, jei tik tuo metu galesiu, tai mielai atvaziuociau palaikyti  rolleyes.gif .
Vasara privelsi, gi vaikis tavo jau visa pana, tai va savaitgali po sliopkes, po darbo dar kata ir surinksi taip. o kiek reikia? gal paroda jungtine - tai uzteks ir 10 poru, a?

neee nejungtine...
sako , paprasyk, pas tuos kam dovanojus, gal duos parodai... toks juokas sueme- gi cia ne paveikslai, kad dulkes nuvalei ir kabini- tie mano tapukai jau ir apnesioti, gal ir nuskalbti ne karta lotuliukas.gif

Selma, pasicekavinau ir as po tavo bloga- sauni seimynele thumbup.gif o ir sune-geriete tokia
Atsakyti
Juperi, privalai dalyvaut parodoj. Jei tik galimybė yra, reikia ją čiupt. Aplankyt parodą ir man būtų proga smile.gif .
Pamačiau tavo karališką mėlyną thumbup.gif , nemyli tu mūsų, mums nerodai unsure.gif
Atsakyti
Juperi, juk pasakys kiek vienetų reik. Parodoj organizatoriai patys nustato eksponatų skaičių. Aš kaip tik dabar nuvežiau į Telšių VDA parodų salę „Iš Džiugo sakmių". Nustatyta buvo 5 vnt.
Atsakyti
Žollia, kaip smagu thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 10, 07:36)
Juperi, privalai dalyvaut parodoj. Jei tik galimybė yra, reikia ją čiupt. Aplankyt parodą ir man būtų proga smile.gif .
Pamačiau tavo karališką mėlyną thumbup.gif , nemyli tu mūsų, mums nerodai unsure.gif

Besijuokianti, nesamone!!!! myliu Jus, labai , labai wub.gif tik...mazyte paslaptis- sis salikelis "karaliska melyna" vienai forumietei dovanu skirtas...tai kol neissiusiu, nenoriu cia kelti-nebus tada staigmena- va ir visa priezastis nerodymo mirksiukas.gif bet veliau i savo tema ikelsiu

tiesa, vakar dar viena, sau nusiveliau, veliau nufotkinsiu mirksiukas.gif

QUOTE(žollia @ 2011 04 10, 07:54)
Juperi, juk pasakys kiek vienetų reik. Parodoj organizatoriai patys nustato  eksponatų skaičių. Aš kaip tik dabar nuvežiau į Telšių VDA parodų salę „Iš Džiugo sakmių". Nustatyta buvo 5 vnt.

nu tai tavo-tikrai, kad jungtine paroda...jeigu tik 5 darbus reik pristatyt...

padaryk foto reportaza is ten- labai cekava mirksiukas.gif

kazin ar atlaikysiu? vakar jau vos vos šlunkus iki lovos nunešiau, nuo klupojimo prie to salio ir dar tapces suveliau...o pries uzmiegant dar gavau laiskeli su uzsakymu- noro sekmadieni velt visaiiii ner...o reik 2-i poras noriu nenoriu nuvelt, kitaip nespesiu, jeigu nors diena uzvelinsiu.
Ziema gerai, kaip radiatoriai silti-karsti, viens -du ir isdziusta veltiniai, o dabar doh.gif vonioj ant to menkucio gyvatuko ir taip dedu ir anaip... kokias 3-is paras dzius doh.gif stabdis ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 10 balandžio 2011 - 07:08
Iškart nesupratau, kad bus tavo asmeninė paroda blush2.gif . Tada tai jau tikrai reik daug dirbinukų. Balandžio 27 d. bus uždarymas parodos, tada gal ir pareportažuosiu. smile.gif Aha, aš papuoliau į jungtinę-respublikinę. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 10, 08:08)
Iškart nesupratau, kad bus tavo asmeninė paroda blush2.gif . Tada tai jau tikrai reik daug dirbinukų. Balandžio 27 d. bus   uždarymas parodos, tada gal ir pareportažuosiu. smile.gif  Aha, aš papuoliau į jungtinę-respublikinę. rolleyes.gif

obana!!! lygis !!!! respublikine!! thumbup.gif zinok labai idomu...lauksim visos cia to reportazo... o ten tik velimo darbu, ar ir kitu menu? g.gif

reik jau is lovos ropstis...kava isgerta jau...tik jegu nera...


Besijuokianti, o tu vakar nebuvai Kaune 14 val...vienoj is mokyklu??? a? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 10 balandžio 2011 - 07:28
Ne, Juperiuk, vakar namie sėdėjau. Tu tikiuosi irgi nebuvai Kaune nieko nepranešus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 10, 08:32)
Ne, Juperiuk, vakar namie sėdėjau. Tu tikiuosi irgi nebuvai Kaune nieko nepranešus smile.gif

ne, nebuvau... nors buvo veleju susiburimas- ir tavo varda minavojo...tai pamaniau, gal tu ten g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 10, 08:10)
thumbup.gif  zinok labai idomu...lauksim visos cia to reportazo... o ten tik velimo darbu, ar ir kitu menu? g.gif

Kažkaip info iki manęs netikėtai atėjo, tai ir užsiregistravau rolleyes.gif . Na, jei proga pasitaiko, manau, kad nereik praleisti. Visus tapukus ir veltinius matėt, kuriuos į parodą nuvežiau. ax.gif Čia taikomosios dailės tautodailininkų ir amatininkų paroda. Dirbiniai įvairiausi: mačiau ir pintų, nertų, drožtų.
paroda
Išdžiūvo BG karšinio šlepetės. Bet jau kokios kietos doh.gif Sluoksna jų nors ir šiurkštoka, bet šlepetukės nebuvo kietos. Rodyt dar neturiu ko, nes reik kažkaip papuošt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 10 balandžio 2011 - 08:16
na as irgi jau is bg karsinio 43 dydi issiklojau...kazin ar atkelsiu nuo stalo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 10, 09:32)
na as irgi jau is bg karsinio 43 dydi issiklojau...kazin ar atkelsiu nuo stalo doh.gif

O kaip kauleliai-sąnariai? Pragerėjo ? Aš šiandien nei atsistot, nei pasilenkt doh.gif Kažkas su stuburu...
Atsakyti