Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 04 09, 19:35)
nedyyyvai zinok... mano mama nuo 28 metu turi grupe- reumatas- koju ir ranku sanariai issukineti doh.gif  kai gyveno Rusnej, per potvynius i Silute eidavo darban...o vandens iki juosmens...taip, kad moterike 28 turejo, pagal tuos laikus I grupe, nekele visai is lovos... tik sanatoriju ir visokiu pastoviu proceduru deka dabar vaiksto... bet- issukineti visi sanariai verysad.gif


aina sau koks siaubas doh.gif Reik save saugot...
Atsakyti
Gera linkme mintis mintijat biggrin.gif darykitės blogus, smagus užsiėmimas, reiks pagalbos - visad welcome 4u.gif
Nuėjau šian tapkių velt, ale suvėliau tašę doh.gif šįkart plagijatų plagijatas - pasiėmiau savo man labiausiai patinkančią akvarelę ir "nupiešiau" beveik identišką vilnonę tongue.gif nors pirminė mintis buvo išmokt kišenes viduj velt, beje tos visai pavyko - bg 28 mic. sluoksna tam tinka, na nebent neperbalčiausia spalva man kiek kliūna šiuokart, ne etnomotyvais vėliau tai baltesnės noris... Kai išdžius ir rankenas sumąstysiu, tai kelsiu į blogą biggrin.gif
Atsakyti
raganėle, šablonus supainiojai? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 09, 20:06)
raganėle, šablonus supainiojai?  lotuliukas.gif

aha biggrin.gif jie visi pas mane bendram krepšy ir pirmiau užkliuvau už rankinukinio... Ale kai veliu vyriškas tapkes tai tas pats lyg 2 ridikiulius vienu metu klot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 09, 20:15)
aha biggrin.gif jie visi pas mane bendram krepšy ir pirmiau užkliuvau už rankinukinio... Ale kai veliu vyriškas tapkes tai tas pats lyg 2 ridikiulius vienu metu klot  lotuliukas.gif


žinok aš kai vyriškas dariau tą pati pagalvojau smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 09, 20:56)
Kai išdžius ir rankenas sumąstysiu, tai kelsiu į blogą   biggrin.gif

jau noriu pamatyt ! bigsmile.gif

man irgi tie akvareliniai paliejimai patinka...ant kepuriu sau leisdavau "lieti"... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 09, 20:35)
nedyyyvai zinok... mano mama nuo 28 metu turi grupe- reumatas- koju ir ranku sanariai issukineti doh.gif  kai gyveno Rusnej, per potvynius i Silute eidavo darban...o vandens iki juosmens...taip, kad moterike 28 turejo, pagal tuos laikus I grupe, nekele visai is lovos... tik sanatoriju ir visokiu pastoviu proceduru deka dabar vaiksto... bet- issukineti visi sanariai verysad.gif

baisu, tu save irgi saugok 4u.gif mūsų kaimynė plovė laiptinę ir išėjo laukan vandenį išpilt, vien tik maikute trumpom rankovėm, vėjas pūstelėjo ir po kelių val jai taip susuko veidą, kaip po insulto, gavos nervų uždegimas.
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2011 04 09, 21:15)
aha biggrin.gif jie visi pas mane bendram krepšy ir pirmiau užkliuvau už rankinukinio... Ale kai veliu vyriškas tapkes tai tas pats lyg 2 ridikiulius vienu metu klot  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
lauksim naujienų bloge ax.gif
Atsakyti
Aš blogą draugams pradėjau rašyt, toks viešas dienoraštis apie kasdieną, kad nereiktu visiems atskirai pasakoti, o paskui ir užsakymai keli atėjo, lankomumas nemažas, tai tikiuosi, kad gal kam patiks mano tepai ir užsinorės jų rolleyes.gif
Atsakyti
Man Selmos blogas patinka - tiesiog man smagu skaityti apie ju kasdienybe, jauciuosi kaip ir pati dalyvaujanti biggrin.gif . Nors pati nezinau kaip reiketu atrasti laiko dar ir blogo rasymui - matyt, kuo daugiau uzsiimi - tuo daugiau padarai smile.gif .

Juperi, va greziau ka tik slepete ir prisiminiau, kad dalyvaut parodoj kazkokioj ruosiesi, tai jau tu daugiau papasakok, idomu gi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 09, 22:13)

Juperi, va greziau ka tik slepete ir prisiminiau, kad dalyvaut parodoj kazkokioj ruosiesi, tai jau tu daugiau papasakok, idomu gi  4u.gif

va zinok ir as sian grezdama slepete apie tai galvojau...
idomumas toks, Tautodailininku galerijoj, vyksta laiks nuo laiko tokiu neformalu parodos...nu a la, amatininku-menininku... tai va, pasiule ir man geguzes men, bet as issigandau, kad gi nieko neturiu parodyt...o su 5 slepetem kokia paroda??? g.gif nukelem i rudeni apie spalio men... bet zinok, va ir dabar jau guledama lovoj ir fastum istrynus ranka galvoju-ar pajegsiu privelt??? g.gif juk kai tik , kas susidomi darbeliu-tai ir atiduodu...popigiaja... valgyt vis tik norisi. Tai va klausimas ir iskilo: kaip privelt atattinkama kieki "eksponatu"?? g.gif

i paroda (viecines reiksmes) atvaziuotumet? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 09, 22:27)
i paroda (viecines reiksmes) atvaziuotumet? mirksiukas.gif


zinok, jei tik tuo metu galesiu, tai mielai atvaziuociau palaikyti rolleyes.gif .
Vasara privelsi, gi vaikis tavo jau visa pana, tai va savaitgali po sliopkes, po darbo dar kata ir surinksi taip. o kiek reikia? gal paroda jungtine - tai uzteks ir 10 poru, a?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 09, 22:13)
Man Selmos blogas patinka -

Nors pati nezinau kaip reiketu atrasti laiko dar ir blogo rasymui - matyt, kuo daugiau uzsiimi - tuo daugiau padarai

Smagu smile.gif

Pradžioje kažkaip rašėsi daugiau, dabar atšilus norams jau nebespėju, kartais įkvėpimo nebūna biggrin.gif Bet šiaip tai ritualas toks, vakare po dienos darbų prisėsti ir parašyti, tikiuosi palikimą vaikams palikti, manau jiems bus faina prisiminti kuo ir kaip gyvenom rolleyes.gif

Man rodos parodai tikrai kokių 10 užtektu, jei ne viena dalyvauji g.gif
Atsakyti