Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Gražus Besijuokiančios blog'as smile.gif

Aš tai nežinau, nekalbant pie tai, kad pas mane asortimentas skurdus, tai neturiu ką rašyt apie kiekvieną tapkę... smile.gif Nu nemoku nė pro kur. Pas mane viskas kaip sakiau smile.gif)) 40x60, drobė, aliejus smile.gif)) Kartais sugebu pavadinimą išstenėt. TAi aš kolkas tik į filkr kraunu... kolkas per akis
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 09, 17:48)
Juperi , o gal tikrai „strexniom starinoj"

a jak zie... davai striechniom mirksiukas.gif

sian velimo diena... su visai nebloga Muza, raudono vyno Nero D"avolo pavidalu wink.gif... tapces nuveltos, o dabar vel klupsciais aplink sali vaikstau...i dar pabaigos nematyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 09 balandžio 2011 - 17:03
QUOTE(žollia @ 2011 04 09, 18:48)
Ačiū 4u.gif
O SM temutės turėjimas-jokios naudos. Bent jau kol kas man tai  schmoll.gif  Geriau jau galbūt  tą blog'ą būčiau susikūrus, negu temutę atskirą.
Juperi , o gal tikrai „strexniom starinoj"

Tai vat. Aš vis galvoju, bet neatsidarau. Dar ir priklausomu tampi, atseit kažką iš SM gauni, tai gali tave atjungt, nujungt ir t.t. O dabar tai man dzin.
Dėl blogo ir Flickr, man Flickr daug patrauklesnis, kompaktiškesnis. Bet man rodos lietuviai ten nesigaudo kur asmeninį paštą ieškot (visdėlto formatas anglų klb), kad rašyt komentarą irgi visokų registracijų reikia. Žodžiu, aš kol kas renkuos abu, kuriam pirmenybė - net nežinau. Man gražiau - Flickr, naudingiau blogas smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 09, 17:11)
Tai vat. Aš vis galvoju, bet neatsidarau. Dar ir priklausomu tampi, atseit kažką iš SM gauni, tai gali tave atjungt, nujungt ir t.t. O dabar tai man dzin.
Dėl blogo ir Flickr, man Flickr daug patrauklesnis, kompaktiškesnis. Bet man rodos lietuviai ten nesigaudo kur asmeninį paštą ieškot (visdėlto formatas anglų klb), kad rašyt komentarą irgi visokų registracijų reikia. Žodžiu, aš kol kas renkuos abu, kuriam pirmenybė - net nežinau. Man gražiau - Flickr, naudingiau blogas smile.gif .


Man Flickr irgi labiau patinka, nes automatiškai augantis dalykas. O kadangi mūsų darbai ne romanai, tai vizualinė medžiaga čia daug svarbesnė... Dėl naudos - negaliu palygint. Kolkas iš lietuvių tai daugiausia naudos iš FB draugų smile.gif))
Atsakyti
Į blogą nebūtina rašyt kasdien ir daug iškalbos turėti. Aš savo veltinukams esu pasidariusi blogą, kur tik įkeliu darbą ir minimaliai aprašau. Kai vėliau pagal užsakymus ir pardavinėjau veltinukus, man jis patogu buvo. Be to, per googl'o paiešką randamas. Dabar dar ir į facebook'ą įrašo nuorodą įmetu, kai parašau - labai daug lankytojų pritraukia.
Atsakyti
Juperi, ar čia ne tavo pirties kepurė?
Iš flickr
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 09, 18:52)
Juperi, ar čia ne tavo  pirties kepurė?
Iš flickr

nezinau kaip ji ten atsirado, bet cia mano pamokele pirties kepures velimo...tik paleisk ka i interneto platybes... ne autorius nesuzinosi kas doh.gif

nors , pamenu...Premaman Eithne prase pamokelis...znacit visas legalu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 09 balandžio 2011 - 17:57
tai gražiausiai... koks tikslas svetimus dėt...?
Atsakyti
Man šitoj vietoj kažkaip pas rusaites gan viskas aišku. Jos mėgsta viena kitos postus pas save nusikopinti, bet paprastai visad deda nuorodą iš kur paiimta.
Atsakyti
vaje...kaip pradejo desines rankos pirstu sanariukus maust...matyt sian persistengiau...o dar slapiom rankom i balkona pabegiojau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 09, 19:09)
vaje...kaip pradejo desines rankos pirstu sanariukus maust...matyt sian persistengiau...o dar slapiom rankom i balkona pabegiojau... verysad.gif


neprisižaisk, turiu vieną kolegą, kuris dėl darbo drėgmėj lauke beveik negali pirštų sulenkt...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 09, 20:30)
neprisižaisk, turiu vieną kolegą, kuris dėl darbo drėgmėj lauke beveik negali pirštų sulenkt...

nedyyyvai zinok... mano mama nuo 28 metu turi grupe- reumatas- koju ir ranku sanariai issukineti doh.gif kai gyveno Rusnej, per potvynius i Silute eidavo darban...o vandens iki juosmens...taip, kad moterike 28 turejo, pagal tuos laikus I grupe, nekele visai is lovos... tik sanatoriju ir visokiu pastoviu proceduru deka dabar vaiksto... bet- issukineti visi sanariai verysad.gif
Atsakyti