Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

apžiūrėjau tavo blog'ą. Gražu... Bet gal aš jau per sena, man atrodo, kad man jo nereik mastau.gif Nelabai moku pilstyt iš tuščio į kiaurą, pvz apie kiekvieną savo dieną...
Besijuokianti , ar galiu informacijos apie vilną iš tavo blog'o panaudot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 09 balandžio 2011 - 15:26
QUOTE(žollia @ 2011 04 09, 16:24)
apžiūrėjau  tavo blog'ą. Gražu... Bet  gal aš jau per sena, man atrodo, kad man jo  nereik mastau.gif Nelabai  moku pilstyt iš tuščio į kiaurą, pvz apie  kiekvieną savo dieną...
Besijuokianti , ar galiu  informacijos apie vilną iš tavo blog'o panaudot?

nu jau pasakei! doh.gif per sena matai... savotiska terapija tie blogai...
Žollia, davai metam issuki jauniklem, a? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 09, 16:27)
nu jau pasakei!  doh.gif  per sena matai... savotiska terapija tie blogai...
Žollia, davai metam issuki jauniklem, a? lotuliukas.gif

mergicos nu jūs duodat, senatvę prisiminė lotuliukas.gif kaži a bent 40 stuktelėjo? g.gif tsakant " davai strichniom starinoj" lotuliukas.gif
Atsakyti
Blogai tikrai labai elementarus reikalas, nieko programint nereikia. O ir dienoraščiu paverst gal nebūtina, aš va laukuose gyvenu, tai pasidariau bloginį langelį į pasaulį biggrin.gif ir smagu labai - aš irgi vis pažiūriu statistiką, įdomu būna atrast besilankančius iš Argentinos ar Korėjos biggrin.gif ar poros mėnesių senumo bloge aptikt per mėnesį 3000 apsilankymų.
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 09, 16:27)
Žollia, davai metam issuki jauniklem, a? lotuliukas.gif

lotuliukas.gif aš angliškai ni bum bum, o ten visa info angliška...

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 09 balandžio 2011 - 15:58
veliau sian is BG sluoksnos...jau nepamenu kokia ten spalva- mazu violetine-alyvine??? g.gif
nuu ... vienas kas labai labai patiko- greit slampanti, lengvai sudrekinama... o siaip tai maniau , kad kuilio serius ciupineju...labai nemaloni man ta vilna- kaip pakulos g.gif jauciu, kad tai nuo dazymo tas siurkstumas...pirma kart sluoksna tokia lieciau...susivele pakankamai normaliai, tikrai ne is tu , kurios nepasiduoda velimui...

bet kai pradzioj baisejausi karsiniu-tai galiu drasiai pasakyt-kad karsinys man patiko...apsipratau, susidraugavau...ahaa rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 04 09, 16:03)
o ne per plačios? ax.gif turbūt raištukai prilaiko ax.gif


aha, prilaiko raištukai blush2.gif aš tikriausiai per daug vilnos i šonus užleidžiu, kad sunku man jas siauresnes padaryt... na bet mokysiuos, stengsiuos tobulėt.... 4u.gif
Atsakyti
va mano iš Bg karšinio abejos.fotkinau namie, lauke dar nuneš kartu su visom tapkėm. nu neišeina gražiai fotkint nors tu ką, nors nėr ko norėt, kai su vienu makalu ant rankų tuom užsiėmėm lotuliukas.gif lotuliukas.gif
sūnyčiui
user posted image

šitas veldama galvojau pirštus išsisuksiu, dydis 10 cm. smile.gif
user posted image
Atsakyti
bulaukiux, 4u.gif Paprastos, bet suveltos kokybiškai. O lialiukiškus iš tikrųjų sunku velt doh.gif .
O kažin, jei taip visos, blogą bendrą susikūrusios, imam ir nebeužsukam į vėlimo temą? Kažin ar bevyktų koks veiksmas? g.gif Ot parūpo ko tai toks planas- chuliganas mirksiukas.gif
Atsakyti
Žollia, gali naudot ką randi tinkamo.
Blogo užvedimas vyksta lietuvių kalba, nebent ten kažko krūto nori, tai reikia rankiot angliškai. Ir kasdien aš ten nieko nerašau. Man kaip tik papraščiau, nei kiekvienam aiškint, kaip veliama, ar sušlapus nešsileis tapkės, vieną kart visiems laikams parašei ir viskas. Kitas dalykas, kad pvz prieš Kalėdas aš gaudavau nemažai užklausų dėl tapkių, ir kaip neturinčiai temos SM man tas labai į naudą. Vadinąsi paieškos sistemos veikia, ir be jokio finansavimo.
Juperi, jei kas neaišku, man rodos be problemos padėsim, tiek aš, tiek Raganėle. Ten yra šablonai, tiesiog pasirenki patinkantį ir viskas. Didžiausias galvos skausmas bent jau man buvo blogo vardas, kuris man nepatinka, bet atrodo yra įsimintinas, nes paieškų pagal blogo pavadinimą labai daug.

Atsakyti
Besijuokianti, buvau įlindusi į tavo blogą, kiek ten grožio. o ir nuotraukų kokybė kooooookia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 09, 17:34)
Žollia, gali naudot ką randi tinkamo.
ir kaip neturinčiai temos SM man tas labai į naudą. Vadinąsi paieškos sistemos veikia, ir be jokio finansavimo.
Juperi, jei kas neaišku, man rodos be problemos padėsim, tiek aš, tiek Raganėle. Ten yra šablonai, tiesiog pasirenki patinkantį ir viskas.

Ačiū 4u.gif
O SM temutės turėjimas-jokios naudos. Bent jau kol kas man tai schmoll.gif Geriau jau galbūt tą blog'ą būčiau susikūrus, negu temutę atskirą.
Juperi , o gal tikrai „strexniom starinoj"
Atsakyti