Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Gera mintis dėl blogo smile.gif
Papildyta:
čia gali buti multi - autoriu blogai http://blog.com/features/
Atsakyti
Sveikos supermamos ax.gif ilgai jau stebiu šią temą ir žaviuosi visų jūsų darbeliais... Na ir pati truputuką veliu... Va įdedu tapkutes, jos tik trečios kurias vėliau bet labai labai stengiausi blush2.gif tikiuosi išgirsti iš Jūsų patyrusių vėlėjėlių patarimų ir komentarų apie namo tapkutes...

user posted image

Visoms Jums linkiu kūrybos ir gražių darbelių 4u.gif
Atsakyti
juokites, kad nori...ale galvoju ar sugebesiu susitvarkyt tame bloge?? g.gif
Atsakyti
Gal nereiks smile.gif . Parašiau SM administracijai, palaukim kol kas.
Dėl blogų, jie paprasti naudot. Tau, Juperiuk, seniai laikas savo asmeninį atsidaryt, gi nieko nekainuoja.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 09, 15:31)
Gal nereiks smile.gif . Parašiau SM administracijai, palaukim kol kas.
Dėl blogų, jie paprasti naudot. Tau, Juperiuk, seniai laikas savo asmeninį atsidaryt, gi nieko nekainuoja.

man su iskalba -ne kas rolleyes.gif ten juk reikia maoket graziai parasyt...ir fotkes kiek esu maciusi -profesionaliai, ne su muiline darytos...kur jau teee man mirksiukas.gif
Atsakyti
Eik jau, eik smile.gif .
Rašyt kiek nori gali. Aš pas save beveik nieko nerašau, susirašinėt bloge man nėra noro.
Pasakot apie vaikus aš galiu smile.gif , daug biggrin.gif , bet man pačiai tokie dalykai skaityt neįdomu, tai ir aš tokių nerašau.
Bet peržiūrų nuolat daugėja, vadinas įdomu kažkam ką ten kraunu. O tai šioks toks stimulas. Be to kaip aš sakau, tai treniruotė preš etsy ar dar kažką. Pasižiūrai kaip viskas fotkėse iš šono atrodo, ir t.t.
Čia kaip pampersai, pasku triusikėliai, paskui gal stringai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 09 balandžio 2011 - 15:01
opa, pasijungiu retai, o čia naujenos prastokos, niu nžn kodėl čia kam užkliuvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 09, 16:00)
Eik jau, eik smile.gif .
Rašyt kiek nori gali. Aš pas save beveik nieko nerašau, susirašinėt bloge man nėra noro.
Pasakot apie vaikus aš galiu smile.gif , daug biggrin.gif , bet man pačiai tokie dalykai skaityt neįdomu, tai ir aš tokių nerašau.
Bet peržiūrų nuolat daugėja, vadinas įdomu kažkam ką ten kraunu. O tai šioks toks stimulas. Be to kaip aš sakau, tai treniruotė preš etsy ar dar kažką. Pasižiūrai kaip viskas fotkėse iš šono atrodo, ir t.t.

Nu gerai, o kaip suranda tuos blogus? g.gif Juk kažkaip reik mokėt jų ieškot kažkur? Aš kaip Pilypas iš kanapių blush2.gif Juk susikursi , juk kažkur reklamuot jį reik? O kaip reik Besijuokiančios blog pamatyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 09 balandžio 2011 - 15:03
QUOTE(linulia993 @ 2011 04 09, 14:49)
Sveikos supermamos ax.gif  ilgai jau stebiu šią temą ir žaviuosi visų jūsų darbeliais... Na ir pati truputuką veliu... Va įdedu tapkutes, jos tik trečios kurias vėliau bet labai labai stengiausi blush2.gif  tikiuosi išgirsti iš Jūsų patyrusių vėlėjėlių patarimų ir komentarų apie namo tapkutes...



Visoms Jums linkiu kūrybos ir gražių darbelių 4u.gif

o ne per plačios? ax.gif turbūt raištukai prilaiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 09, 16:00)
Eik jau, eik smile.gif .
Rašyt kiek nori gali. Aš pas save beveik nieko nerašau, susirašinėt bloge man nėra noro.
Pasakot apie vaikus aš galiu smile.gif , daug biggrin.gif , bet man pačiai tokie dalykai skaityt neįdomu, tai ir aš tokių nerašau.
Bet peržiūrų nuolat daugėja, vadinas įdomu kažkam ką ten kraunu. O tai šioks toks stimulas. Be to kaip aš sakau, tai treniruotė preš etsy ar dar kažką. Pasižiūrai kaip viskas fotkėse iš šono atrodo, ir t.t.
Čia kaip pampersai, pasku triusikėliai, paskui gal stringai mirksiukas.gif

ehe... kodel nesu maciusi tavojo blog'o ??? g.gif netvarkaaa miske g.gif schmoll.gif greit meti nuoroda cion
Atsakyti
Nieko tokio, aš pradžioj tai užviriau, bet dabar juokinga kažko.
Tik abydna, kad net gmail paskyrą atskirą atidariau, kad tik nebūtų kažkurios blogo meilas ar pagal pavardę naudojamas. Mol sau kažkokius neaiškius taškus kraunies... Bet dabar tegul sprendžia.
Jei nori tupą forumą turėt, tokį ir turės, be jokios iniciatyvos. Beje Osinkoj labai panašiai įvyko, ten išėjo visos senbuvės, oi kaip ten nyku pas jas dabar...

Čia SM politika tokia, profilyje yra ir blogas, ir galerija.
O reklama tai tokia, kad kiekvienas įrašas turi savo žymes (vadinamus tagus), ir kai per kokią (sakykim google) paieškos sistemą ieškosit veltinio šlepetės (vetinis, velta, felted slippers ir t.t.), tai jei būsit įvedusios tokį tagą, jūsų blogas bus atrastas. Taigi gaunąs, kad galima reklamuotis net užsienio kalbomis. Beje, blogas leidžia matyt lankomumo statistiką , ir yra įdomu. Ka matai, kad tave pradėjo žiūrėt Kinijoj, o po kurio laiko iš Kinijos jau ir nuolat lankos smile.gif
Beje google yra net sistema, kai gali kažkiek pinigėlių skirt, ir tame meta į pirmas paieškos gretas, aš tuo neužsiimu, bet tikrai žinau, kad yra. Be to labai patogu, kai kas nors domisi tavo tapkėm, duodi nuorodą į blogą ar galeriją, pavyzdį pasirinkt, spalvą, ar pan. Man tai būtinas tas blogas atrodo smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 09 balandžio 2011 - 15:15
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 09, 16:08)
Man tai būtinas tas blogas atrodo smile.gif .


jau sugundei.... bet tai reiks pagalbos prasyt pas jus...
kur tu blogu formos paprasciausios... blush2.gif nuo ko pradet, a? Besijuokianti , buk prasau mano blog'o krikstamote lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 09 balandžio 2011 - 15:23