Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

tiesiog nenoras leisti tobuleti...
Atsakyti
Sveikos. Nu nesmagu del konkurso...Taip ir tupi tema favorituose unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 09, 12:25)
Man rodos, SM greitu laiku alternatyva atsiras. Čia jau pradėjo kvepėt nesąmonėm, arba kažkokiu pakalikiškumu iš moderatorių pusės. Jei forumas ne komercinis, tai nesant komerciškumo elemento tokie dalykai vykti neturėtų.
Kokį ryšį turi vėlimo konkursas su komercija, man nesuprantama. Pgal tai koks susidomėjimas buvo, tai matomai tai būtų sutraukę daug tuo reikalu besidominčiu vėlėjų, kurios kasdien čia net nesilanko.
Bet SM turbūt tuo nelabai suinteresuota.

gal darom alternatyvą?... Vyras pasisiūlė prie savo serverių prikabint kokį forumą, kai pasiskundžiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 09, 14:02)
gal darom alternatyvą?... Vyras pasisiūlė prie savo serverių prikabint kokį forumą, kai pasiskundžiau lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai apie vėlimo blogą galvoju. Ne jokį ne asmeninį, o mūsų visų. Yra fotografijos blogai ir kitokių puikių... Pagalvokit apie tai. Bloguose galima padaryt daug autorių turinčių teisę rašyt pranešimus, tai kiekvieną norinčią prijungt galim.
Ir dėtumėm kiek norėtumėm savo darbų foto iš visų pusių, su autoriais ir t.t.
Atsakyti
O taip gaila verysad.gif , toks geras ir gražus sujudimas buvo, toks teigiamas postūmis kurt, velt, fantazuot....ir šast per nagus doh.gif verysad.gif Ech SM tiesiog nekorektiškas elgesys, visiškas nesiskaitymas.
Tiesiog peršasi alternatyva, kai SM taip elgiasi.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 09, 13:09)
Aš tai apie vėlimo blogą galvoju. Ne jokį ne asmeninį, o mūsų visų. Yra fotografijos blogai ir kitokių puikių... Pagalvokit apie tai. Bloguose galima padaryt daug autorių turinčių teisę rašyt pranešimus, tai kiekvieną norinčią prijungt galim.
Ir dėtumėm kiek norėtumėm savo darbų foto iš visų pusių, su autoriais ir t.t.

o nuorodas į asmeninius blogus galima būtų dėti? bigsmile.gif
Gera mintis, blogai nekainuoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 09 balandžio 2011 - 13:13
QUOTE(stewie @ 2011 04 09, 14:10)
O taip gaila verysad.gif , toks geras ir gražus sujudimas buvo, toks teigiamas postūmis kurt, velt, fantazuot....ir šast per nagus doh.gif  verysad.gif Ech SM tiesiog nekorektiškas elgesys, visiškas nesiskaitymas.
Tiesiog  peršasi alternatyva, kai SM taip elgiasi.

butent...rodos tai TIK virtualu...bet va ...dedasi nuosedos, kaupiasi...tuoj visai uzkalkes ... ... lyrika
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 09, 15:12)
o nuorodas į asmeninius blogus galima būtų dėti?  bigsmile.gif


Aš manau, kad jo. Kaip nuspręstume, aš neribočiau nieko, viena tik - korektiškas elgesys pageidautinas ir tiek...
Atsakyti
Besijuokianti - tikras ideju generatorius biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 04 09, 12:46)
Geras  bigsmile.gif Zemliačka friends.gif
Baltam  drinks_cheers.gif  O gyvenam prie Griežto, tai rytiniai pasitaškymai jame  biggrin.gif


thumbup.gif
Niu va smile.gif O aš Baltam maudydavaus, kai pas močiutę atvažiuodavau smile.gif Ten ji netoli gyveno palyginus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(raganele @ 2011 04 09, 13:02)
gal darom alternatyvą?... Vyras pasisiūlė prie savo serverių prikabint kokį forumą, kai pasiskundžiau lotuliukas.gif


mm jo biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man regis, blogas - gera mintis. Panašiai darėm su skrebinančiom merginom, jos sukūrė savo forumą ir dienoraštį ( scrapping.lt ), kur skelbiami konkursai, dedamos pamokėlės ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnužė: 09 balandžio 2011 - 13:33