Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 04 09, 10:53)
zinai, kaip SM tai vadinasi ??? ogi- "ispejimu"...  doh.gif
Papildyta:

lotuliukas.gif  zinau tik tai 12-ta  doh.gif as esu jos pastovi "pazeidinetoja",,,beveik kaip ir nusikaltele...


o į kalėjimą neuždarys?
o rimtai kas ten per taisyklė?
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 09, 11:55)
o apie ką ta 12?

http://www.supermama...howtopic=601098

cia parasu "klastotojos" baudziamos pagal BK 12 straipsni... as jau pagal SM -kaip ir recidyviste... 3-is kart bausta... doh.gif

o kas siuo atveju, del konkursines temos??? g.gif
Atsakyti
O gal bendraminčiuose atsidūrėm? Reik eit ten paieškot. Nėra. Man atrodo, kad eilinės mirtingosios neturi teisės skelbti konkurso temų. Yra tikia tema KONKURSAI, kur temas skelbia Rustė g.gif Vienu žodžiu, bent įspėt galėjo, jei jau negalima. Bet ten visi foto konkursai mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 09 balandžio 2011 - 11:39
Saviveiklinio konkursėlio negalima?...
Ale atradau toi 12 taisyklėj kad paraše negali būti blogo, kažin kodėl g.gif I kokia nuobauda? bus
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 09, 12:34)
Saviveiklinio konkursėlio negalima?...
Ale atradau toi 12 taisyklėj kad paraše negali būti blogo, kažin kodėl g.gif I kokia nuobauda? bus

kai atras tave... ispejimas bus toks _ nerasi savo temos lotuliukas.gif lotuliukas.gif o tada minsi kryziaus kelius, kad suzinoti :kas? kur? kada? as jau apejus moderatoriu ratus... su "pagrindine" siu temu moderatore- beviltiska bendraut... doh.gif
Atsakyti
kad aš neturiu jokios savo temos g.gif
Ainu geriau tapkių velt, gal stogas susiremontuos nuo darželinių dovanų - rotą apturėjom...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 09, 10:56)
o ką, Zarasai nuostabus miestukas.

Buvai bigsmile.gif

Nerandu ir aš konkurso temos, mandagu būtų bent jau parašyt až paskelbusiai temą ir paaiškinti kas netiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 04 09, 11:53)
Buvai  bigsmile.gif

Nerandu ir aš konkurso temos, mandagu būtų  bent jau parašyt až paskelbusiai temą ir paaiškinti kas netiko  unsure.gif



Gimiau smile.gif Ir myliu smile.gif
Tavo Labradoras ne Baltam maudos ten?

---

Temos aš ir nič niekur nerandu. Gal moderatoriau po dūzgių grįžę susipainiojo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 09 balandžio 2011 - 12:13
Man rodos, SM greitu laiku alternatyva atsiras. Čia jau pradėjo kvepėt nesąmonėm, arba kažkokiu pakalikiškumu iš moderatorių pusės. Jei forumas ne komercinis, tai nesant komerciškumo elemento tokie dalykai vykti neturėtų.
Kokį ryšį turi vėlimo konkursas su komercija, man nesuprantama. Pgal tai koks susidomėjimas buvo, tai matomai tai būtų sutraukę daug tuo reikalu besidominčiu vėlėjų, kurios kasdien čia net nesilanko.
Bet SM turbūt tuo nelabai suinteresuota.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 09, 13:25)
Man rodos, SM greitu laiku alternatyva atsiras. Čia jau pradėjo kvepėt nesąmonėm, arba kažkokiu pakalikiškumu iš moderatorių pusės. Jei forumas ne komercinis, tai nesant komerciškumo elemento tokie dalykai vykti neturėtų.
Kokį ryšį turi vėlimo konkursas su komercija, man nesuprantama. Pgal tai koks susidomėjimas buvo, tai matomai tai būtų sutraukę daug tuo reikalu besidominčiu vėlėjų, kurios kasdien čia net nesilanko.
Bet SM turbūt tuo nelabai suinteresuota.

ir ne mur mur i az??? g.gif

brunette.gif brunette.gif ir apskritai...kas jus tokios??? g.gif nepzistu as jokiu veleju, rankdarbininkiu...
jauc mano sirdis su Besijuokiancios entuziazmu- kursim savo "kluba"... Superveleju rolleyes.gif (ne kukliai as cia ane?)

Besijuokianti- brukstelk Naktibaldai- labai faina, tikrai man daug padejo, bent paaiskins situacija...i Nikte gali ir nesivarginti pasikreipt doh.gif
Atsakyti
Juperi, aš tai suprantu, kad SM tikslas, kuo daugiau atkyvių narių, judančios temos, nes taip yra pateikiama daug info, dažnai netgi tos, už kurią pats pinigus mokėjai ar sugaišai begalę laiko, kad ją susirinkt.
Ir tokie konkursai tai būtent tai, nes daug dalyvių, daug darbų, kaip SM vis teigia "skirtų pasigrožėti", o paskui galbūt ir technikos, pateikimo aptarimų.
Rašyti tai aš niekam nerašysiu, neturiu jokio "komercinio" suinteresuotumo. Ir dar ieškotis kuri čia moderatorė sveiko proto, aš tiesiog neturiu laiko tiek žaist...
Tebūnie šis forumas kaip veltinis.lt, darbelis ir krūva smailikų, ir klausimų kuo skiriasi sluoksna nuo karšinio su pasipiktinimu kodėl nieks neatsako.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 09, 12:59)
Gimiau smile.gif Ir myliu smile.gif
Tavo Labradoras ne Baltam maudos ten?

---


Geras bigsmile.gif Zemliačka friends.gif
Baltam drinks_cheers.gif O gyvenam prie Griežto, tai rytiniai pasitaškymai jame biggrin.gif
Atsakyti