Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 08, 17:03)
Rodyk čia, pagirsim ir pačiai pradės patikt 4u.gif  smile.gif

lotuliukas.gif gerai, išdžius parodysiu
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 08, 16:16)
nu vo, nuvėliau pirštines, bet man jos šiaip sau. KAžkodėl šiandien nusivylimo diena  doh.gif Vat ima ir užplaukia...

nu zinot !!! aciu Die, kad daaa tapukus sugebu velt...o tai vel uzsiemiau "bandymais" voracinklinio salio... agi tokioj senatvej ant klupsciu po grindis vaiksciot doh.gif

srauni_upe, ir mano sian tokia diena... nesakau, kad vilna sugadinau, bet...
Atsakyti
Iš kokio 4-5 karto jau mokėsi. Nereik norėt, kad jau viskas imtų ir savaime gautųs, nes tada tai jau tikrai veltinių nieks nepirktų smile.gif
Atsakyti
Šiand vėliau iš BG kašinio to melanžinio. Nebenorėsiu jo daugiau schmoll.gif . Nusiplūkiau, jis toks pasipūtęs. Ar aš jau nebemoku velc?(dzūkuot ko tai norisi tongue.gif ) Dekorą gavau nuplėšt vidury proceso. Liko nuogos dabar. Reiks kažką priburt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 08 balandžio 2011 - 18:07
Man abu karšiniai bulgariški sunkiai vėlėsi, kai su niekuo nemaišiau, kai maišiau su sluoksna - kartą su stora balta, kitą su pilka - suvaldomesnis procesas žymiai buvo. Rudas karšinys labai gražus gaunasi ir dėl to norėsiu jo dar, bet tik kartu su natūralia pilka sluoksna, kuri iš bg vilnų man kolkas pačiausia, gaila jau baigiasi mano puskilogramis
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 08, 18:44)
Iš kokio 4-5 karto jau mokėsi. Nereik norėt, kad jau viskas imtų ir savaime gautųs, nes tada tai jau tikrai veltinių nieks nepirktų smile.gif

geriau paskaok kaip tas KADABROS pusmetinis-cheminis susukavimas... ar panasi i mano ava? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 08, 20:22)
geriau paskaok kaip tas KADABROS pusmetinis-cheminis susukavimas... ar panasi i mano ava? g.gif

Nukirpau aš jai tą pusmetinį, žiūrėsiu kaip velsis biggrin.gif
A jei rimtai, tai puiki motera, 3 valandos kažkaip labai greit prabėgo, turbūt, kaip sakoma, sutapo mūsų laukai.
O šiaip žinok, tave minavojom, svajojom kaip Juperiuks atvarys Kaunan ir kaip fainai būtų pasimatyt... (nežagsėjai?)
Žodžiu noriu dar, ir Kadabros ir dar jūsų visų.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 08, 19:42)
Nukirpau aš jai tą pusmetinį, žiūrėsiu kaip velsis biggrin.gif
A jei rimtai, tai puiki motera, 3 valandos kažkaip labai greit prabėgo, turbūt, kaip sakoma, sutapo mūsų laukai.
O šiaip žinok, tave minavojom, svajojom kaip Juperiuks atvarys Kaunan ir kaip fainai būtų pasimatyt... (nežagsėjai?)
Žodžiu noriu dar, ir Kadabros ir dar jūsų visų.

obana kaip fainiai... wub.gif
lakiojau Kaunan daugiau kaip puse metu kozna penktadieni ir grizdavau sekmadieni... ale iki jo man baike atvaziuot...tik va su orientacija paciam Kaune hm hm... iki Akropolio kelia zinau ir pro Rokus iki Savanoriu- viskas lotuliukas.gif bet butinai kada susimatysim- pazadu... cool.gif
Atsakyti
aš Kauno visai nepažįstu, va sesė atsikėlė Kaunan, tai pirmą kart Romainių su vyru įsjungę GPSą ieškojom.
vakar vėliau iš dažyto Bg karšinio, nu super veliasi, nei pučiasi, nei ką. sakyč visai greitai susivelia. o traukiasi-iš 22 cm padariau 17, nežinau ar dar būt vėlesis.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 08, 19:42)
Nukirpau aš jai tą pusmetinį, žiūrėsiu kaip velsis biggrin.gif
A jei rimtai, tai puiki motera, 3 valandos kažkaip labai greit prabėgo, turbūt, kaip sakoma, sutapo mūsų laukai.
O šiaip žinok, tave minavojom, svajojom kaip Juperiuks atvarys Kaunan ir kaip fainai būtų pasimatyt... (nežagsėjai?)
Žodžiu noriu dar, ir Kadabros ir dar jūsų visų.


jezus marija, vos sveikas kudlas isnesiau...
o jei rimtai, Besijuokianti, tai mano dickis depresijoj - MERGAS TAVO PAMATES - pas mociute nuveztas zliumbe mane apsikabines ir atgal prasesi. Ir dar - sake, kad visgi jis tos masinos norejo - tik mama ragana neleido imti biggrin.gif . Kas cia ji taip suzavejo: dinges vaikas buvo, ale jauciu ne i gera tas jusu kompiuteras ten, ne i gera...
ale smagu buvo ir man pasiplepeti, dar nei visu temu rupimu neaptarem.. reiks dar susimatyt, oi reiks.
As tai rimtai, mergos, sakau, tik atsyla ir prasom - patogiu laiku darom koki sunestini ant zoles, a?

p.s. da zinokit ir bg vilnos gavau, vat, dabar ciupineju ir mintyse galvoju is kurio galo ka pradet wub.gif . slepetes isciupinejau - naturoj dar fainesnes, tvirtos, eriukinis vidus (patiko wub.gif ), salikiukus gyvai maciau (oranzinis patiko labiausiai), darbo kambari maciau - liuks fabrikelis. Besijuokianti kad darbuojasi, kambariai patvarkyti, duona tik orkaitej kepa, mergaites - auksas (ale ir skiriasi nuo mano padukusiu bernu..) wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 08 balandžio 2011 - 21:13
QUOTE(kadabra @ 2011 04 08, 22:09)
As tai rimtai, mergos, sakau, tik atsyla ir prasom - patogiu laiku darom koki sunestini ant zoles, a?

Zarasuose bigsmile.gif
Atsakyti
Na, Selmut, tu kaip is medzio vaikeli iskritus cool.gif
Ale po to galima ir Zarasuose biggrin.gif .
Atsakyti