Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Sagdo gražios tapkutes, ypač mėlinos wub.gif ir tokios storos, aš vakar buvau Klaipėdoj ir buvau užėjusi i Veltinio namus, tai va apveizėjau tapkes, juk ten jau profių darbai, bet nieko ypatingo, šiaip plonos kitos g.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 08, 09:52)
Srauni_upe su nauju rubu  smile.gif


Jo, pagalvojau, kad mylie vėdrynus, bet negaliu jų užsiaugint nes baisiai sudėtinga dar man tai smile.gif

VAkar tarsi nuvėliau šlepetes, dar nerodysiu, nes šlapios.. Bet man vistiek nesuprantama kaip gali ant to pačio šablono skirtingos spalvos taip skirtingai trauktis. Tai man dabar fobija, kad ten nedasivėlę, nors vizualiai tai viskas ok... O čia dar užsakymas mamų dienos proga doh.gif Dėl tų dydžių užsakymų ir nemėgstu... ir dėl terminų dar... Nors aišku širdį paglosto kai kas domisi....
Atsakyti
Sagdo, labai fainos storapadės thumbup.gif
Atsakyti
Sagdo, man mėlynos labai gražios 4u.gif Pranešė, kad šiąnakt vėjas sieks 20 m/s.
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2011 04 08, 09:58)
Besijuokianti padukas tik dvigubas ir storesnis ,o pati tapkyte sesiasluoksne 

sagdo, labai gražios tos storapadės. Aš vis pasvajoju nuvelt tokias įsispiriamas, bet neįsivaizduoju, kaip formą suteikt.
Noriu 2 klausimu užduot:

1. Ar suklojus padą dvigubai storesnį, nesitraukia skirtingai viršus ir apačia? Juk kuo storiau kloji vilną tuo mažiau ji susitraukia.

2. Kuriuo metu kerpi skyles, kad taip gražiai išsiformuoja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerpena: 08 balandžio 2011 - 10:35
sagdo, puikios šlepetės wub.gif Pagarba visoms šlepečių vėlėjoms, ypač tokių storapažių 4u.gif Mano riešų sąnariai neatlaiko tokio krūvio. Štai ir dabar noriu savo merginoms klumpes pagal raganėlės naudotą šabloną nuvelt, sėdžiu išsikirpus mažosios pėdą ir morališkai ruošiuos biggrin.gif Sunku susikaupt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 08, 11:06)
tep tep...jau katros salia ner-tai ta butinai reik apsneket...juk tai taiiiippp mOOOOteriska mirksiukas.gif  thumbup.gif
malonaus jums susimatymo...biski pavydu, bet... ot

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif bet juk sakė, kad tik iš gerosios pusės lotuliukas.gif

Sagdo. labai gražūs tapukai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Sagdo, labai faini, stori tokie ir įvėlimai įdomiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti

Sagdo saunios thumbup.gif
Atsakyti
Aciu mano storapadem smile.gif ,prakirpau kai buvo jau gerokai susivele ,o del formavimo ,jau pas mane keleta taip darytu tapkyciu ,gerai isiziurejus matosi kaip ten jos daromos mirksiukas.gif Sita buda nuziurejau pas viena tapkyciu veleja ,nors is tikruju nezinau ar taip ji ten dare ,bet man taip pasirode tai isbandziau, patiko thumbup.gif
Atsakyti
nu vo, nuvėliau pirštines, bet man jos šiaip sau. KAžkodėl šiandien nusivylimo diena doh.gif Vat ima ir užplaukia...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 08, 17:16)
nu vo, nuvėliau pirštines, bet man jos šiaip sau. KAžkodėl šiandien nusivylimo diena  doh.gif Vat ima ir užplaukia...

Rodyk čia, pagirsim ir pačiai pradės patikt 4u.gif smile.gif
Atsakyti