Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Tau gerai, Trakšt. Aš taip iš anksto negaliu, darysiu paskutinę savaitę. Dabar šiaip visokių nesąmonių galva pilna.

Daug kas iš veltinio yra super gražu, daug kas super baisu. Kartais gražu, bet tragiškai atlikta. Kartais tobulai atlikta, bet atlikėjas su labai ribota fantazija arba niekaip neišdrįsta peržengt aibę metų savo darbo stiliaus ribų... O kartais tiesiog dėvėtojui visai netinka veltinis, ir autorius iš vis ne prie ko.
Nu bet man dabar reikia kažką tai tunikai privelt, tiesiog apsėdo... Jaučiu bus ir atlikėjas su ribota fantazija, ir atlikimas tragiškas, ir dėvėtojas neskoningas smile.gif doh.gif . Bet atseit savo darbas, tai jau labai gražu biggrin.gif . Nors iš tiesų tai man atvirkščiai, viskas ką darau gražu tik iki tol kol išdžiūsta... O dar nieks nepasakoja kaip tai padaryta, teks dviračius išvedinėt...

Juperi, ten Jarmarkoj masterov yra katalogas (gal žinai?) kažkur viršuj, galima pasirinkt drabužiai, toliau suknelės, drabuziai - liemenes, kazkur saliai yra. Yra tikrai labai gražių darbų... Nes pagal autorius ieškant tai aibė šlamšto...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 08, 09:11)

ziurek, radau....ar ne to tu ieskojai???

kaip privelti dekora

http://www.livemaste...u-na-trikotazhe
Atsakyti
Geras, ačiū 4u.gif . Sužavėjo valandų skaičius, 32 valandos lotuliukas.gif . Dabar tai jau tikrai bandysiu...
Atsakyti
Sveikos,
Na, uzejau ir as i tas nuorodas.. daug visokio siaip sau slamsto, bet yra ir i ka akis paganytis. Man tai si suknele patiko (ne tik vilnos piesinys, bet ir pats rubas wub.gif ):

suknute

Besijuokianti, jei ta bliuzele tau miela sirdziai, tai apvelk, bet jei ne, tai neverta manau, darbo gaila g.gif (nebent pasimokymui).
Papildyta:
Vaikstau dabar po ta jarmarka, ziurinejuosi ir matau - nezinau kas nuo ko - ar jos nuo musu, ar mes nuo ju- taciau matau grynu atitikmenu veltu slepeciu, vos ne viens prie vieno biggrin.gif
Atsakyti
Trakšt nosyciu ir akyciu dabar neturiu mirksiukas.gif o cia siai dienai nauji darbai rolleyes.gif


user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sagdo, man tos pirmos ir antros wub.gif - ivelimai labai grazus.
Atsakyti
Atsirado ir Kadabra. O aš galvojau kirpykloj sėdi, pusmetinį dedąsi tongue.gif , pas mani į svečius ruošiasi bigsmile.gif . Kad tik vėjas kur pakeliui nenupūstų...

Sagdo, oho kokios storos atrodo. Super. Man gražu, labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 08 balandžio 2011 - 09:36
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 08, 10:35)
Atsirado ir Kadabra. O aš galvojau kirpykloj sėdi, pusmetinį dedąsi tongue.gif , pas mani į svečius ruošiasi bigsmile.gif . Kad tik vėjas kur pakeliui nenupūstų...


oi tas vejas, gali pridaryti bedos.
jauciuosi kaip prie juros gyvenanti- matytumet kaip tvenkinys banguoja - sokinet butu galima, kaip vaikystej unsure.gif .
ruosiuosi ruosiuosi, sutartu laiku pribusiu (apsnekesim visas hihihi.gif - ale tik is geros puses biggrin.gif ) 4u.gif (jei dievas planu nesujauks, bet as visad ant rysio).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 08 balandžio 2011 - 09:41
Sagdo, man mėlynosios wub.gif
Atsakyti
Srauni_upe su nauju rubu smile.gif
Atsakyti
Besijuokianti padukas tik dvigubas ir storesnis ,o pati tapkyte sesiasluoksne mirksiukas.gif
Aciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 08, 10:40)
(apsnekesim visas hihihi.gif - ale tik is geros puses  biggrin.gif4u.gif (jei dievas planu nesujauks, bet as visad ant rysio).

tep tep...jau katros salia ner-tai ta butinai reik apsneket...juk tai taiiiippp mOOOOteriska mirksiukas.gif thumbup.gif
malonaus jums susimatymo...biski pavydu, bet... ot
Atsakyti