Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 07, 14:59)
Tikrai?
Sakau gal iš mandagumo nesakot, kad nieko nesupratot...
Einu į tą konkurso temą, kol ji dar pirmam lape, truputį patikslinsiu, nes keist pirmos žinutės jau neduoda...

Ir baikit čia su tom legendom gąsdint... Blyn dar ir legendą reiks sukurt doh.gif

Kadabra turejo omeny (as taip manau) tavo NEAISKIAI PARASIAU??? (tipo kas yr?) lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nieko neistrink... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 07, 15:00)
Va va jau prasideda balsu ieškojimas ir kaip tie rinkimai bus skaidrūs  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ahaaa...ir dar visus atvesiu su autobusu balsuot lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O kur nemokama sriuba, tada aš tik už tave balsuoju , jei bus sriubos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 07, 15:05)
O kur nemokama sriuba, tada aš tik už tave balsuoju , jei bus sriubos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

su galkom lotuliukas.gif (vert. mesos kukuliais)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 07 balandžio 2011 - 14:05
QUOTE(Juperi @ 2011 04 07, 15:03)
Kadabra turejo omeny (as taip manau) tavo NEAISKIAI PARASIAU??? (tipo kas yr?)  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nieko neistrink... lotuliukas.gif


matai, Juperi, kaip gerai supratai tongue.gif

p.s. mergicos, o kambarius siandien jau susitvarket, vaikam ir vyrui (kas be ko tongue.gif ) valgyt padaret? wink.gif - nes as tai dar neee, einu, viskas, jei ka - skambinkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 07 balandžio 2011 - 14:09
QUOTE(kadabra @ 2011 04 07, 15:07)
matai, Juperi, kaip gerai supratai  tongue.gif

nu tai as is kart taip supratau, kad reik smugio laukt... o Besijuokianti nuleke i kita tema taisyt-trint , kad galima N darbu pateikt doh.gif

matau, kad cia su jum rimtai negalima... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 07 balandžio 2011 - 14:09
QUOTE
p.s. mergicos, o kambarius siandien jau susitvarket, vaikam ir vyrui (kas be ko  ) valgyt padaret?  - nes as tai dar neee, einu, viskas, jei ka - skambinkit


Nea, bet mano vakare vistiek bus šiukšlina, nes baldus rinksim, kompus ardysim, o valgyt pirksim šiandie pusgaminiu tongue.gif , tingiu valgyt daryt, o ir kosčiu nesvietiškai, net ausis skauda ax.gif
Gal man kas nors gali iliustruoti ta etno -retro, nes man rodos jau aš gryba nupjoviau kažkur, ka apima retro suprantu , bet ar ji turi sietis su etno ar gali visai neturėt sasajos .Nes jau etno man tamsus miškas ir gali būti , kad net ir pasiplaunu tada

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 07 balandžio 2011 - 14:15
QUOTE(kadabra @ 2011 04 07, 14:07)
matai, Juperi, kaip gerai supratai  tongue.gif

p.s. mergicos, o kambarius siandien jau susitvarket, vaikam ir vyrui (kas be ko  tongue.gif ) valgyt padaret?  wink.gif  - nes as tai dar neee, einu, viskas, jei ka - skambinkit  4u.gif


vakar maniškis pagamino baltos mišrainės ir išėjo dirbt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 07, 15:15)
Nea, bet mano vakare vistiek bus šiukšlina, nes baldus rinksim, kompus ardysim, o valgyt pirksim šiandie pusgaminiu  tongue.gif , tingiu valgyt daryt, o ir kosčiu nesvietiškai, net ausis skauda ax.gif
Gal man kas nors gali iliustruoti ta etno -retro, nes man rodos jau aš gryba nupjoviau kažkur, ka apima retro suprantu , bet ar ji turi sietis su etno ar gali visai neturėt sasajos  .Nes jau etno man tamsus miškas ir gali būti , kad net ir pasiplaunu tada


o tu nesuk galvos: vienam gale etno, kitam retro ir vsio biggrin.gif
viskas, dabar tai tikrai einu...
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 07, 15:15)
kad net ir pasiplaunu tada

nu tik jau nepradekim.... kas cia sake, kad svarbu dalyvauti??? g.gif man jau vien vilna kaip tokia medziaga- jau etno...juk pvz. galiu visai be dekoro daryt- kas pasakys, kad ne etno, a?
Atsakyti
Nu sorius , bet mano stiliuj etno visai netink, nors veltos nertos vyžos butu geras išsūkis lotuliukas.gif .Tikiuosi nebausit už temos nesuvokima lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 07 balandžio 2011 - 14:26
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 07, 15:26)
Nu sorius , bet mano stiliuj etno visai netink, nors veltos nertos vyžos butu geras išsūkis  lotuliukas.gif .Tikiuosi nebausit už temos nesuvokima  lotuliukas.gif

matei kaip Besijuokianti man parase???? NEAISKIAI PARASIAU??? lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai kad su tavim kitaip neišeina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o aš švelni būtybė su manim negalima grubiai ir griežtai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti