Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Mergicos, tai tada pataisau kad vienas daiktas/komplektas, ane?

Dėl pavadinimų ir aprašymų, aš matot pgl savo profesiją iš karto suraukiau, kad jei nėra draudžiama teikti darbo pavadinimo ir aprašymo, tai jis gali būt, gali nebūt. Bet kad būtų aiškiau, tada parašau, kad kas nori gali duot pavadinimą savo darbui ir pateikt truputį aprašymo. Ane?

Dėl įpareigojimo balsuot, kažkaip man asmeniškai labai nesinori pradėt galvot, kad bus kažkokių apgavysčių ir aferiščių, kurios kažką samdys, kad už ją balsuot. Galų gale, jei ir bus, tai toks žmogus visas taisykles apeina... Neprirašysi gi čia dabar 3 lapų įsipareigojimų, po kuriais būtų gerai dar parašą paimt ir t.t.... Nors iš tikro, tai bent jau aš tikiuos, kad kas dalyvauja, tai visos ir prabalsuoja.

Ir dėl tų balsavimo dienų - ar užtenka 3?

Juperiuk, pagal mano siūlomą variantą balsuot gali tiek davę darbą konkursui, tiek ne. Neaiškiai parašiau?
Atsakyti
Sutinku su Katinyčiu , kad truputis apibūdinimo reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 04 07, 14:20)
Iš patirties apie menus.... smile.gif)) Jei gerai darbas padarytas tai labai daug aprašymo nereik. O kuo mintis labaiu neišreikšta, tuo daugiau pasakojimų  ir priešistorės smile.gif

Nu čia mano tokai nuomonė... asmeniška...



Nesutinku.

Mano brolis baiges Dailes akademija. Dalyvavau daugybe kartu darbu pristatymuose. Kartais is paziuros paprastas darbas savyje turi kazka labai gilaus, ka butinai reikia pasakyt, kitaip to niekaip nepamatysi.

Manau pristatymas gali buti ir nebutinas. Cia jau apsisprendimo laisve.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 07, 14:36)
Juperiuk, pagal mano siūlomą variantą balsuot gali tiek davę darbą konkursui, tiek ne. Neaiškiai parašiau?


laugh.gif nuskambejo beveik grasinanciai biggrin.gif

as tai su viskuo sutinku, nes kuo daugiau cia dabar galvosim, tuo daugiau apkrausim Besijuokiancia ir dar velnias zino ko prisigalvosim.

p.s. pamislijau, kad man terasos lentas reikia kokiu linoleumu ar kuo uzklot, nes pagal foto irgi galima darba atpazinti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 07 balandžio 2011 - 13:52
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 07, 13:35)
Tai nesakom , kad reik menu magistro darbo, bet trumpas aprašymas,  medžiagos, tarkim gal pagal koki padavima ar legenda butu etno darbas(šitoj srityje esu visiškas neišmanėlis, tai man būtu idomu) , technika ( nuno, sausas vėlimas ar dar kokios nors technologijos).Juk ir balsuos gal žmogus nelabai su vėlimu susijes , gal netyčia užklydo ir patiko darbai ir jam būtu idomu sužinot plačiau  ax.gif  blush2.gif


nu tai pora sakinių galima...

80x60, drobė, aliejus...
Atsakyti
QUOTE
80x60, drobė, aliejus...

Vilna , metaliniai strypai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nelabai supratau, jei dabar visos kolektyviai mastysim , tai manau ir nebus , kad apkrautume Besijuokiančia, o jei tik lauksim ir tikėsimės , kad viskas atsiras savaime, tai taip ji turės sugalvot už visas.Juk diskutuojam , kad kuo mažiau liktu neaptartu dalyku, kurie vėliau gali tik trukdyt ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 07 balandžio 2011 - 13:58
QUOTE(Trakst @ 2011 04 07, 13:43)
Nesutinku.

Mano brolis baiges Dailes akademija. Dalyvavau daugybe kartu darbu pristatymuose. Kartais is paziuros paprastas darbas savyje turi kazka labai gilaus, ka butinai reikia pasakyt, kitaip to niekaip nepamatysi.

Manau pristatymas gali buti ir nebutinas. Cia jau apsisprendimo laisve.


nu čia vėl tema, kuria galėčiau diskutuot iki numirimo, bet nediskutuosiu biggrin.gif biggrin.gif

nu tai ok, sutariam, keli sakiniai smile.gif pastraipa...

***** iki to nuvelt dar kažką reik, o galvą ima lankyti sachara ... biggrin.gif nors turiu vieną mintį
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 07, 14:36)

Dėl įpareigojimo balsuot, kažkaip man asmeniškai labai nesinori pradėt galvot, kad bus kažkokių apgavysčių ir aferiščių, kurios kažką samdys, kad už ją balsuot. Galų gale, jei ir bus, tai toks žmogus visas taisykles apeina...


lotuliukas.gif lotuliukas.gif duoc po desetka lietuvisku pinigi uz balsa... lotuliukas.gif (tikiuosi mano jumora suprantat ir negalvojat rimtai mirksiukas.gif )

QUOTE(Trakst @ 2011 04 07, 14:43)
Nesutinku.

Mano brolis baiges Dailes akademija. Dalyvavau daugybe kartu darbu pristatymuose. Kartais is paziuros paprastas darbas savyje turi kazka labai gilaus, ka butinai reikia pasakyt, kitaip to niekaip nepamatysi.

Manau pristatymas gali buti ir nebutinas. Cia jau apsisprendimo laisve.


zinai, pamenu musu choro vadove sakydavo taip (o tas buvo senai... kai mes nenoredavom eit i simfoninius ir visokius ten kameriniu orkestru vakarus- tipo mes tokios muzikos nesuprantam ir bla bla bla)...tai va : NERA NESUPRANTAMOS MUZIKOS_ JI ARBA PATINKA , ARBA NE

taigi ir aprasymas- gali but, gali ir nebut... nemanau, kad neatskirsim kas yra etno... man tai ir medziagos naturalios, ir mediena ir molis, ir zenklai...

cia jau as i lankas... ale kur daugiau man issikalbet?? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 07, 13:56)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif duoc po desetka lietuvisku pinigi uz balsa... lotuliukas.gif  (tikiuosi mano jumora suprantat ir negalvojat rimtai  mirksiukas.gif  )
zinai, pamenu musu choro vadove sakydavo taip (o tas buvo senai... kai mes nenoredavom eit i simfoninius ir visokius ten kameriniu orkestru vakarus- tipo mes tokios muzikos nesuprantam ir bla bla bla)...tai va : NERA NESUPRANTAMOS MUZIKOS_ JI ARBA PATINKA , ARBA NE

taigi ir aprasymas- gali but, gali ir nebut... nemanau, kad neatskirsim kas yra etno... man tai ir medziagos naturalios, ir mediena ir molis, ir zenklai...

cia jau as i lankas... ale kur daugiau man issikalbet?? lotuliukas.gif


kalbėk kalbėk biggrin.gif biggrin.gif

Šiaip kaip įdoimu pamatyti, kaip visos tą pačią temą intrpretuosim. Žiauriai įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 07, 15:51)
laugh.gif nuskambejo beveik grasinanciai  biggrin.gif

Tikrai?
Sakau gal iš mandagumo nesakot, kad nieko nesupratot...
Einu į tą konkurso temą, kol ji dar pirmam lape, truputį patikslinsiu, nes keist pirmos žinutės jau neduoda...

Ir baikit čia su tom legendom gąsdint... Blyn dar ir legendą reiks sukurt doh.gif
Atsakyti
QUOTE
duoc po desetka lietuvisku pinigi uz balsa

Va va jau prasideda balsu ieškojimas ir kaip tie rinkimai bus skaidrūs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE
Šiaip kaip įdoimu pamatyti, kaip visos tą pačią temą intrpretuosim. Žiauriai įdomu

Gal man kas nors gali iliustruoti ta etno -retro, nes man rodos jau aš gryba nupjoviau kažkur, ka apima retro suprantu , bet ar ji turi sietis su etno ar gali visai neturėt sasajos ax.gif .Nes jau etno man tamsus miškas ir gali būti , kad net ir pasiplaunu tada ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 07 balandžio 2011 - 14:03
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 07, 13:59)
Tikrai?
Sakau gal iš mandagumo nesakot, kad nieko nesupratot...
Einu į tą konkurso temą, kol ji dar pirmam lape, truputį patikslinsiu, nes keist pirmos žinutės jau neduoda...

Ir baikit čia su tom legendom gąsdint... Blyn dar ir legendą reiks sukurt doh.gif


man dabar kažkodėl akyse Gražina Kadžytė stovi su plasmtmasinėm palūžusiom šukom plaukuose blink.gif
Atsakyti