Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labas, Trakšt, smagu, kad ir tu norėtum dalyvaut.
Aš kažkaip įsivazduoju, kad dviračio neišvedinėt galima paiimt rusaičių konkurso rėmus. Ten jos nusistatydavo temą ir terminą, vienai kuriai susiųsdavo savo darbų nuotraukas. Tada ta viena jas sunumeruodavo ir patalpindavo viešai kai jau terminas atiduot darbus pasibaigęs. Ir tada nežinodamos kieno tai darbai, pačios (aišku tokią galimybę turi visi kas tik nori, netik dalyvavę) balsuodavo viešai (atskiroj temoj). O paskui susumuodavo tuos rezultatus ir atskleidavo autorystę.
Taigi gaunąs, balsuojam viešai, o darbai anoniminiai. Kai darbai anoniminiai lyg ir išvengiama, kad balsuoja viena už kitą (labiau susibendravusios ar seniokės). O viešas balsavimas lyg ir leidžia pakomentuot darbus kas nori, kodėl patiko/nepatiko, taigi darbo autoriui gal irgi visai įdomu kaip jis vertinamas.
Beje jų konkursiniai darbai labai labai gražūs:
http://club.osinka.ru/topic-52460
Mane asmeniškai baisiai buvo sužavėjus jų darbai japonų tema...

Būtų įdomu išgirst ką jūs galvojat. Daryt tą reikalą irgi gal koks savanoris yra? Jei neatsiras, tai imsiuos aš, kad jau pasiūliau. Bet šiaip taip sakant vardan kolektyvo galėtų būtų labai sveikitnina bet kokia iniciatyva...
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 03, 17:41)
Betgi vyrui vėlei smile.gif , tai sodink jį patogioai į fotelį, įmauk į tuos lastus ir  formuok. Pats geriausias kurpalis bigsmile.gif
Tai matyt ir iš ilgio reikėjo mažesnį šabloną daryt.


pasodinau ant kedes apglosciau, na pora cm per ilgos o is plocio geros, tai sako tinka nieko daugiau nedaryt. tai taip ir nesios:))
man atrodo kad sablona su ausytem siaurinti reikia tada kai sunkiai veliasi vilna, nes man puikiai traukesi ir i ilgi ir i ploti. tik vel ta pati problema- veliau is dvieju sluoksniu- baltos bg ir rudos naturalios sluoksnos ilgu plauku. tai ta ruda persimuse labai stipriai, ir dabar tas baltas vidinis sluoksnis atrodo labiau apzeles nei vyriskio kojos. gal yra kokia maza gudrybe kad vilnos nepersimaisytu? (pirma balta sluoksni truputi apglosciau, kad butu graziai sablona apkibes, bet visvien rudojo plaukai isdygo)
kadangi dar neisdziuvusios, tai dar ir nenufotografuotos.. blush2.gif nors ir rodytis su tokiom reikia isidrasint:))

Atsakyti
Corrie, man rodos kuo vilnos ilgesnis plaukas tuo labiau ji perlenda per kitą. Sluoksnos pvz. susimaišo minimaliai, karšinys pralenda vos ne visada, ypač toks natūralus su šeriukais. Aš kažkada į vyriškas tapkes Lt šiurkščiavinių padan bandžiau dėt. Rezultatas labai geras, padas gaunąs kietas, tuo tarpu pati tapkė (viršus) - maloniai minkštas. Tai tie plaukai natūralaus karšinio visada prasimušdavo doh.gif
Atsakyti
Labas rytas... o mano tapces tos BG karsinio, nuo sestadienio dar...slapios... kur tik nedziaustau- slaputukes... doh.gif
Atsakyti
Sveikos, braskes biggrin.gif 4u.gif
Saule sviecia - sirdy smagiau.
Besijuokianti, o koks prizas konkurso laimetojui bus tongue.gif ?
Atsakyti
Del konkurselio labai saunios idejos thumbup.gif
ale pagalvojau, gal pries tai BG vilnos parsisiust reiktu, o tada jau veltumem veltumem mirksiukas.gif visom temom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juste-G @ 2011 04 04, 09:59)
Del konkurselio labai saunios idejos  thumbup.gif
ale pagalvojau, gal pries tai BG vilnos parsisiust reiktu, o tada jau veltumem veltumem  mirksiukas.gif visom temom  biggrin.gif


labai atitolintu visa reikala rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 04, 10:55)
Sveikos, braskes  biggrin.gif  4u.gif
Saule sviecia - sirdy smagiau.
Besijuokianti, o koks prizas konkurso laimetojui bus  tongue.gif ?

Nekonkurso tvarka pirmenybė organizuot bendrą užsakymą iš Bg ar dar kur nors biggrin.gif ...
A jums be prizų tai neįdomu?
Man rodos, kai nėra materialuas atyginimo lieka vien tik idėja, dalyvavimo malonumas, bendrumo jausmas ir t.t. blush2.gif Nu bet aš šita prasme pričiuožus šiek tiek, visai suprantu, kad gali būt ir kitaip smile.gif . Kokio akcijinio vyno galiu nupirkt mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 04, 10:09)
Nekonkurso tvarka pirmenybė organizuot bendrą užsakymą iš Bg ar dar kur nors biggrin.gif ...
A jums be prizų tai neįdomu?
Man rodos, kai nėra materialuas atyginimo lieka vien tik idėja, dalyvavimo malonumas, bendrumo jausmas ir t.t. blush2.gif Nu bet aš šita prasme pričiuožus šiek tiek, visai suprantu, kad gali būt ir kitaip  smile.gif . Kokio akcijinio vyno galiu nupirkt mastau.gif  hihihi.gif


he, he, pirmas pasiulymas tiesiog uz sirdies griebiantis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 04, 10:09)
Nekonkurso tvarka pirmenybė organizuot bendrą užsakymą iš Bg ar dar kur nors biggrin.gif ...
A jums be prizų tai neįdomu?
Man rodos, kai nėra materialuas atyginimo lieka vien tik idėja, dalyvavimo malonumas, bendrumo jausmas ir t.t. blush2.gif Nu bet aš šita prasme pričiuožus šiek tiek, visai suprantu, kad gali būt ir kitaip  smile.gif . Kokio akcijinio vyno galiu nupirkt mastau.gif  hihihi.gif

aha... man ir be pryyyzo tinka... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 04, 10:09)
Nekonkurso tvarka pirmenybė organizuot bendrą užsakymą iš Bg ar dar kur nors biggrin.gif ...
A jums be prizų tai neįdomu?
Man rodos, kai nėra materialuas atyginimo lieka vien tik idėja, dalyvavimo malonumas, bendrumo jausmas ir t.t. blush2.gif Nu bet aš šita prasme pričiuožus šiek tiek, visai suprantu, kad gali būt ir kitaip  smile.gif . Kokio akcijinio vyno galiu nupirkt mastau.gif  hihihi.gif




Cia mes tau statyt vyno turim ir neakciinio, o gero, su islaikymu. biggrin.gif As dalyvauju, net negalvojau apie priza.... g.gif Seip jei ziurint i ateiti, tai gal isgeneruot ir prizo ideja smagu butu. Tarkim visi dalyviai inesa simboline pinigu suma uz kuria tarkim yra nuperkamas vilnos guzas. Kas laimi, tas vilna pasiima. O seip tai man labai smagu is idejos. Ir kaip faina, Besijuokianti, kad tau tokiu sauniu ideju kyla. thumbup.gif O kaip jums tema "Paslapciu sodas"? g.gif
Atsakyti
Kai tokie geri prizai kaip organizuot pirkimą - tai spėju visom be prizo tiks lotuliukas.gif
Ai sugalvojau, kad į bendrą pirkimą nepriimsim, kas nedalyvaus konkurse cool.gif
Atsakyti