Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Nepradėkit drebėt dėl pergaliu, aišku galbūt kiekviena tikisi nugalėt lotuliukas.gif , nors man dalyvavimas tai lyg ir sportinis interesas noras išbandyti save ax.gif .
Jau dabar turiu keleta minčiu ir vis dar atsiranda ir atsiranda doh.gif .Rinksiu burtu keliu turbut lotuliukas.gif .
O jau prašyt , kad kažkas nubalsuotu , tai atrodo nerealu visai doh.gif ir giminė mano siaurutė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o ir su gimine skoniai skiriasi .O ir turbūt didesnė tikimybė , kad nugalėtu tapkutės kokios, o ne šiaip kažkas blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 07 balandžio 2011 - 12:57
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 07, 13:56)
Nepradėkit drebėt dėl pergaliu, aišku galbūt kiekviena tikisi nugalėt  lotuliukas.gif , nors man dalyvavimas tai lyg ir sportinis interesas noras išbandyti save  ax.gif .
Jau dabar turiu keleta minčiu ir vis dar atsiranda ir atsiranda  doh.gif .Rinksiu burtu keliu turbut  lotuliukas.gif .
O jau prašyt , kad kažkas nubalsuotu , tai atrodo nerealu visai  doh.gif ir giminė mano siaurutė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , o ir su gimine skoniai skiriasi .O ir turbūt didesnė tikimybė , kad nugalėtu tapkutės kokios, o ne šiaip kažkas  blush2.gif  ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu matai, Juperi, kaip mus su tavim nurase... g.gif Nors nei kiek nepergyvenu ir net negalvoju, kad uzimsiu prizine vieta, nes kolkas turiu tvirta apsisprendima daryt ne slepetes, o neslepetes - ne mano arkliukas, bet ziauriai smagu bus save isbandyt. thumbup.gif Tikrai nezadu prasyt, kad kas uz mane balsuotu, manau tai yra nesazininga ir negrazu kitu dalyviu atzvilgiu. Nu gal jei zmogus turi tiksla laimet..., o as tokio tikslo nekeliu sau. Man svarbiausia sudalyvaut.


As tai siulyciau ne tik pavadinima, bet ir trumpa darbo aprasyma. Juk tas retro ar etno gali but ir nevisada akyvaizdus. Tai gali but ir technologiniai dalykai ir jei naudojama tam tikra ornamentika, manau tikslinga paaiskinti prasme, arba jei naudojamos dekoravimo medziagos jas irgi reiktu ivardint, manau. Tai suteiktu aiskumo ir, sakyciau "svorio" konkursui. Kaip manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE
As tai siulyciau ne tik pavadinima, bet ir trumpa darbo aprasyma. Juk tas retro ar etno gali but ir nevisada akyvaizdus. Tai gali but ir technologiniai dalykai ir jei naudojama tam tikra ornamentika, manau tikslinga paaiskinti prasme, arba jei naudojamos dekoravimo medziagos jas irgi reiktu ivardint, manau. Tai suteiktu aiskumo ir, sakyciau "svorio" konkursui. Kaip manot?

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Ir kai nuspresim perkelkimi kita tem sprendima, nes vistik info ieškot paskui bus sunku, nes šitos temos keičiasi vos ne kas savaite ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 07, 13:58)
Nu matai, Juperi, kaip mus su tavim nurase... 

tongue.gif gyvos nepasiduokim, ok ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Nenurašė, nenurašė lotuliukas.gif , tiesiog nepavykus kažkaaaaaaam visad galima griebtis tapkiuku lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o man nepavykus tapkiukams lieka tik niekniekiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ot bajeris butu:
Trakst - didziausia skaru skara
Katinytis - jegovus veilokus

biggrin.gif
siaip visai smagu darosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 07, 14:11)
ot bajeris butu:
Trakst - didziausia skaru skara
Katinytis - jegovus veilokus

biggrin.gif
siaip visai smagu darosi  wub.gif



Nu va blyn, dabar reiks is naujo galvot lotuliukas.gif

juokauju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 07, 14:11)
ot bajeris butu:
Trakst - didziausia skaru skara
Katinytis - jegovus veilokus

biggrin.gif
siaip visai smagu darosi  wub.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif
ot but bajeris, jeigu as imciau ir rOOze susukciau- net neitartumet ,kad mano lotuliukas.gif
Atsakyti
Tame ir idomumas thumbup.gif
Atsakyti
Iš patirties apie menus.... smile.gif)) Jei gerai darbas padarytas tai labai daug aprašymo nereik. O kuo mintis labaiu neišreikšta, tuo daugiau pasakojimų ir priešistorės smile.gif

Nu čia mano tokai nuomonė... asmeniška...
Atsakyti
Tai nesakom , kad reik menu magistro darbo, bet trumpas aprašymas, medžiagos, tarkim gal pagal koki padavima ar legenda butu etno darbas(šitoj srityje esu visiškas neišmanėlis, tai man būtu idomu) , technika ( nuno, sausas vėlimas ar dar kokios nors technologijos).Juk ir balsuos gal žmogus nelabai su vėlimu susijes , gal netyčia užklydo ir patiko darbai ir jam būtu idomu sužinot plačiau ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 07 balandžio 2011 - 13:36