Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE
vienas bažnyčinis

sakai rožančiuka nuvelt užsinorėjo su skarele ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 07, 11:24)
sakai rožančiuka nuvelt užsinorėjo su skarele  ax.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

gal ir nieko mintis, jei būna velti karoliai, ko gi ne velcinis rožančius lotuliukas.gif
Atsakyti
Jau matau tokia bobute- davatkėle lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 07, 12:19)
Man tai 2 bzikai močiutės skrynios tema zyzia - vienas bažnyčinis-fascinis retro ir vienas žemiškas etno  lotuliukas.gif  kažin kurio imtis, į komplektą tai nikaip biggrin.gif


al jus tik garsiau diskutuokit, fantazuokit...o mes va su kadabra minciu pasisemsim is jusu tongue.gif tongue.gif
QUOTE(Katinytis @ 2011 04 07, 12:24)
sakai rožančiuka nuvelt užsinorėjo su skarele  ax.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o ko ne ! kai ne baznyciukej, ant galvikes , ar po kaklu parisai... kai nuejai i baznyciuke, tik fukt nuo kaklo nustraukei ir suki tarp pirstu skarele-rozantine
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 07, 12:58)
al jus tik garsiau diskutuokit, fantazuokit...o mes va su kadabra minciu pasisemsim is jusu tongue.gif  tongue.gif


dekui, Juperiuk, kad su manim daliniesi friends.gif
Atsakyti
Aš dar manau, kad tos kurios pateikia darbus konkursui, turėtų būtinai balsuoti (aišku ne už savo darbą). Na, kad lygios galimybės būtų. Nes jei aš pateikiu darbą ir nebalsuoju už nieka, o kitos balsuoja, tai kaip ir turiu daugiau šansų užimti aukštesnę vietą. Ar čia gal savaime suprantamas dalykas?
Atsakyti
bulaukiux, raganele, saulyte2 visų tapukai labai gražūs thumbup.gif
Atsakyti
as tai tikiuosi, kad seses, pusseseres, kaimynkos, drauges ir draugiu drauges nuprabalsuos biggrin.gif
bet cia jau, Kerpena, to balsavio nesuziuresi..., nors palauk, juk bus balsuojama atvirai, kai temoje skelbi savo nika ir tris patikusius darbus? tada gal ir gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 07, 13:25)
as tai tikiuosi, kad seses, pusseseres, kaimynkos, drauges ir draugiu drauges nuprabalsuos  biggrin.gif
bet cia jau, Kerpena, to balsavio nesuziuresi..., nors palauk, juk bus balsuojama atvirai, kai temoje skelbi savo nika ir tris patikusius darbus? tada gal ir gerai  4u.gif

gaila, kad ner cia mano pusseseriu... sad.gif o gimine toookia plati doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 07 balandžio 2011 - 12:29
QUOTE(Juperi @ 2011 04 07, 13:29)
gaila, kad ner cia mano pusseseriu... sad.gif  o gimine toookia plati  doh.gif


nono.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 07, 13:33)

nu tai paaiskinkit... negi galim tik pacios balsuot??? ar ir kitos SM nares??? nieponial
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 07, 13:36)
nu tai paaiskinkit... negi galim tik pacios balsuot??? ar ir kitos SM nares??? nieponial


gali kas nori gi, tik as pamenu kaip man i az ateidavo net nepazistamu zmoniu zinutes, kuriose buvo prasoma prabalsuoti uz ju mazyliu nuotraukas konkursuose, nes jiems laaabai reikia pergales tongue.gif . Tai turejau omeny, bet nuosirdziai tikiuosi, kad to nebus.
Atsakyti