Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 06, 15:38)
Šiaip ir Kadabrai visai vertėtų pabandyt storesnę bg, ten gi visai kitos veislės avių vilna.


as apie ta pati galvoju.
Atsakyti
o manes zinokit ta alyvine bg sluoksna -visai netraukia... gal tik del spalvos... g.gif jetau kaip as tokiu nemegstu doh.gif berods Trakst vele is jos- kiek pamenu- atsiliepimai neblogi
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 06, 14:33)
Dago, jos tiesiog pagavo vidaus spalva, matyt imlesnes nei virs.vilna
p.s. manau, kad cia linas.


Aciu, kadabra, vadinasi juoda is vidaus cia pasidarbavo doh.gif
Atsakyti
Man tai labai patinka kai šilka pagauna kokia vilnos spalva ar dar kas, nu tokia eksperimetatoriaus bacila pagauna.Aš vis dar maišyme vilnos, bet jau ir veliu biggrin.gif .
QUOTE
Katinyti, tai aš tau galiu padovanot tos bg vilnos pabandymui. Ką tu ten iščiupinėsi, pavelt reikia  . Pas mane dar 26 mic. yra, violetinė 29 mic dažyta, karšinio dar nei vieno nebandžiau, tai abiejų turiu, ir pilkos sluoksnos 30 mic. Nežinau kokiais svoriais tavo tie darbeliai, kai ne tapkės tai tikiuos, kad mažiau vilnos reikia 
Šiaip ir Kadabrai visai vertėtų pabandyt storesnę bg, ten gi visai kitos veislės avių vilna.


Na man reiktu pagrinde plauko storuma paveizėt ir man labiau patiktu kokie nors mainai ax.gif.
Sugedo mano kompas tai dabar parsivežiau iš mamos josios,kaip sudėtinga viskas.Atrodo va tuoj ta ana , o viskas like manajam kompe ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 06 balandžio 2011 - 15:00
Sveikos,


man galva plysta. Siandien lydejau savo penktoko klase i dazasvydi. Ui privargau. doh.gif

Raganele
- super mieli mazyciai klumpiukai. thumbup.gif.

Man visai baika ta 26 mikronu BG vilna, bet kitasyk tai irgi tik 28 uzsakinesiu, nes vistik jai paslankumo kazkiek truksta. g.gif


Apie avalyne kalbejot. Nu pakraupau nuo tokio darzelio, kur tokie reikalavimai. As esu panasios nuomones kaip Besijuokianti, kad sveikom kojytem nereikia jokiu ortopediniu batuku, o jei yra problemu, tai reikia individualiu. Ir nebutinai batu, galima ir supinatoriu. Juk ne kiekvieno kisene isnesa tokia avalyne pirkt. Na mane buvo karta prigasdine del vaiko pilnapadystes. Uzsakem jam individualius batus - 500 Lt. O dar ir tapkiu tokiu jei reikia, o koja gi greit auga. Tfu - MB ploksciapadis nu ir ka del to tai tikrai nieko tragisko, o kad pirkt, tai jau kad prigasdint moka. As esu isitikinus, kad veltos slepetes - sveika.

Dago zalia man i sintetika panasu, o pilkas manau linas. Nu gi visai nieko, kad nusidaze. Tokie netiketumai smagus.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 06, 16:52)
Apie avalyne kalbejot. Nu pakraupau nuo tokio darzelio, kur tokie reikalavimai. As esu panasios nuomones kaip Besijuokianti, kad sveikom kojytem nereikia jokiu ortopediniu batuku, o jei yra problemu, tai reikia individualiu. Ir nebutinai batu, galima ir supinatoriu. Juk ne kiekvieno kisene isnesa tokia avalyne pirkt. Na mane buvo karta prigasdine del vaiko pilnapadystes. Uzsakem jam individualius batus - 500 Lt. O dar ir tapkiu tokiu jei reikia, o koja gi greit auga. Tfu - MB ploksciapadis nu ir ka del to tai tikrai nieko tragisko, o kad pirkt, tai jau kad prigasdint moka. As esu isitikinus, kad veltos slepetes - sveika.


trakst, na, as galvoju, kad jie nereikalauja butent spec.ortop. brangios avalynes, bet reikalauja ortopedinius reikalavimus atitinkancios avalynes - t.y., kad nebutu kokios pliazankes su juostele per uzkulni, o, kad butu aukstesnis/tvirtesnis uzkulnis itvirtinantis kojyte. Kad nebutu visiskai lygus vidpadis, o turetu supinatoriu. Na, manau, tai suprantama.
As uz tvirta avalyne, o ne veltinius lopselinukams, ta prasme iki darzelinio amziaus bent jau (3 metuku), rinkciausi tvirtus batukus, na, o veliau jau galima ir apvelti.
Dar kitas dalykas yra tas, kad dabar velia kas antra - kokybiskai, nekokybiskai, vienodai suklota, nevienodai, guzai, neguzai, tinkamas dydis, netinkamas (kaip ten ta maziaus koja sugaudysi, ka jis ten toks papasakos ar jam ten patogu, ar ne)... - o didelis mamos noras papuost vaika rankdarbiais kartais tiesiog lipa per krastus.
Vo tep biggrin.gif
Ir myliu as tuos veltinius, ibridus i juos esu kaip ir jus, ale..., na tiesiog issakiau savo nuomone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 06 balandžio 2011 - 16:10
Trakšt, tai parodyk tapukus.
Šiaip reziuminant, tai man 26 bg visai patiko, bet įvertinant kainos ir tos jų storesnės sluoksnos kokybę, aš irgi sekantį kartą 26 nebeimsiu.
Atsakyti
Besijuokianti kaip ten su tema ??? gal jau viskas aisku? galetumem jau konkreciau apsibrezti kriterijus, tiek vertinimo , tiek pacios temos. As su savo tempais kol pradesiu generuot mintis, kol paeskizuosiu mirksiukas.gif ...iki tikro darbo praeis nemazai laiko.
Ir terminas iki geguzes 15 d. manau -optimalus, kaip ne kaip vis tik menesiukas greit prabegs (che che man geguzes pradzioj atostogai tongue.gif tongue.gif )
Atsakyti
Juperiuk, tai gal ryt rytą atidarysiu naują temą, šiandien smegenai nedirba jau.

Kadabra, supinatoriaus nieks negali reikalaut, nes net neaišku ar jis sveika. Dabar jau daugiau krypstama į priešingą nuomonę, kad supinatorius trukdo pėdos skliautui savaime formuotis... O formuojąsi vaiko pėda net iki 7 m. Beto kaip suprantu kinietiškos tapkutės iš maksimos daržams tinkamos, tai dar klausimas kas sveikiau... Tapkės šleivom siūlėm, ar šleivai suveltos... Tapkių pasiūla vaikų batų parduotuvėse yra tiesiog tragiška...
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 06, 16:10)
trakst, na, as galvoju, kad jie nereikalauja butent spec.ortop. brangios avalynes, bet reikalauja ortopedinius reikalavimus atitinkancios avalynes - t.y., kad nebutu kokios pliazankes su juostele per uzkulni, o, kad butu aukstesnis/tvirtesnis uzkulnis itvirtinantis kojyte. Kad nebutu visiskai lygus vidpadis, o turetu supinatoriu. Na, manau, tai suprantama.
As uz tvirta avalyne, o ne veltinius lopselinukams, ta prasme iki darzelinio amziaus bent jau (3 metuku), rinkciausi tvirtus batukus, na, o veliau jau galima ir apvelti.
Dar kitas dalykas yra tas, kad dabar velia kas antra - kokybiskai, nekokybiskai, vienodai suklota, nevienodai, guzai, neguzai, tinkamas dydis, netinkamas (kaip ten ta maziaus koja sugaudysi, ka jis ten toks papasakos ar jam ten patogu, ar ne)... - o didelis mamos noras papuost vaika rankdarbiais kartais tiesiog lipa per krastus.
Vo tep  biggrin.gif
Ir myliu as tuos veltinius, ibridus i juos esu kaip ir jus, ale..., na tiesiog issakiau savo nuomone.


Na, dėl tos avalynės tvirtumo (čia aišku visai ne ta tema , bet..) pvz. vakarietiškoj literatūroj ragina, kad vaikas būtų kuo daugiau su kojine neslystančiu padu. O mūsiškoj nuo senų laikų, akcentuojamas tvirtas padas, užkulnis ir t.t. Visiškai priešingos teorijos. Nors pamenu mes darzelį su ceškėm lakstydavom. Nors teisingai sakai, kad veltos tapkytės vienos kitom nelygu. Nors kita vertus gal tėvų reikalas kuo vaiką aut. Na aš netikiu tų auklėtojų kompetencija...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 06, 19:03)
Juperiuk, tai gal ryt rytą atidarysiu naują temą, šiandien smegenai nedirba jau.


OKi doki...zinoma, kad ilsekis
as irgi ant nugaros prisedau...ilsiuos
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 06, 18:03)
Juperiuk, tai gal ryt rytą atidarysiu naują temą, šiandien smegenai nedirba jau.

Kadabra, supinatoriaus nieks negali reikalaut, nes net neaišku ar jis sveika. Dabar jau daugiau krypstama į priešingą nuomonę, kad supinatorius trukdo pėdos skliautui savaime formuotis... O formuojąsi vaiko pėda net iki 7 m. Beto kaip suprantu kinietiškos tapkutės iš maksimos daržams tinkamos, tai dar klausimas kas sveikiau... Tapkės šleivom siūlėm, ar šleivai suveltos... Tapkių pasiūla vaikų batų parduotuvėse yra tiesiog tragiška...

Supinatorius tai tas išlinkimas ties pėdos viduriu?
Atsakyti